نگه داشتن زنان باردار امن در طول همه گیر

حتی در بهترین زمان ایالات متحده در نظام سلامت نه همیشه بوده است ارائه برای تمام زنان است. مرگ و میر مادران افزایش نرخ را در طول دهه گذشته و نژادی و نابرابری در سلامت مادران نتایج تداوم داشته باشند.

امروز ما شاهد در زمان واقعی توانایی ما در نظام سلامت به ساخت و فلکس ظرفیت به منظور دیدار با خواسته های بی سابقه ای افزایش بیماران. با سیستم های سلامت تغییر منابع برای مراقبت از یورش بیماران مبتلا به رمان coronavirus بیمارستان هستند و طبعا خواسته برای به تاخیر انداختن روش انتخابی.

با این حال زایمان نمی خواهد صبر کنید برای این بیماری همه گیر به سهولت تست انعطاف پذیری سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده و جهان است. ما سیستم مراقبت های بهداشتی باید چالاک به اندازه کافی برای اطمینان از زنان امن بارداری و زایمان حتی تحت فشار از یک بیماری همه گیر.

با وجود فوری مناطق به تمرکز انرژی خود را به آدرس زنان باردار نیاز:

ایجاد ارتباط برای زنان به یادگیری از یکدیگر و از اعتماد ارائه دهندگان خدمات سلامت. حتی در حالت عادی دوران بارداری و اوایل مادری است که یک دوره از انتظار و اضطراب است. این COVID-19 همه گیر افزایش اضطراب. روال مراقبت های دوران بارداری بازديد محدود به عنوان ارائه دهندگان به نوبه خود به ضروری ترین موارد و تلاش برای کاهش این خطر در زنان سالم آلوده شدن.

نیز وجود دارد یک شکاف در اطلاعات قابل اعتماد در مورد چگونه COVID-19 بر دوران بارداری و زایمان. معتبر آنلاین سیستم عامل مانند اخیر زنده به میزبانی مارس Dimes هستند و نیاز به پرسش و ارائه پاسخ ها و ایجاد ارتباط میان ارائه دهندگان زنان باردار و مادران جدید است. ما باید ایجاد کنید تا به تاریخ مخازن در حال ظهور شواهد در مورد SARS-CoV-2 و قابل فهم ارائه اطلاعات به طوری که زنان می توانند انتخاب آگاهانه در مورد مراقبت زایمان.

ساخت قدرت جوامع به دیدار زنان جایی که آنها هستند. ضرورت مادر اختراع است و همه گیر تأکید می کند که تلاش ها برای بهبود سلامت مادران در ایالات متحده آمریکا باید فراتر از پزشکی تنظیمات. منابع جدید در حال اعزام سریع تر اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و حد بار بر روی امکانات بهداشتی است. ما نیز باید برای به چالش کشیدن روشهای معمول انجام کارها برای اطمینان از زنان مراقبت از آنها نیاز به حتی در مواجهه با دولت نیاز به سرپناه در محل.

ضروری قبل و بعد از تولد برنامه های توسعه جامعه در سراسر ایالات متحده مانند کسانی که به رهبری سازمان های مختلف در مناطق شهری بزرگ در سراسر کشور در حال تست کردن مدل های جدید از انجام خانه مجازی بازدیدکننده داشته است برای حفاظت از بحرانی خطوط مراقبت و حمایت در حالی که در خانه است. ما ممکن است پیدا کردن این مدل حس را حتی هنگامی که همه گیر است و ممکن است در خدمت به آدرس برخی از گسترده تر از عوامل که تاثیر مراقبتهای سلامت است.

به طور موثر این جامعه تلاش های امداد رسانی در اطراف بارداری و زایمان باید به درستی منابع و تکمیل شده. اگر درست انجام شود و منصفانه این برنامه می تواند به تسکین برخی از فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی و تبدیل شدن به طور کامل یکپارچه و با ارزش به عنوان یک بخش ضروری از سیستم.

فضاي سرعت بخشیدن به استفاده از فن آوری است. جامعه عوامل و عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت—دسترسی به خدمات بهداشتی سواد سلامت و حمایت اجتماعی—به طور مستقیم بر سلامت مادران نتایج. در یک کشور که در آن سیاه و سفید زنان سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از عوارض دوران بارداری و زایمان, ما باید توجه ویژه ای به تاثیر از مسابقه.

COVID-19 شتاب و سرعت از نوآوری های فن آوری به ارائه کیفیت مراقبت های بهداشتی از راه دور. برخی از این نوآوری ها ممکن است در دراز مدت بالقوه برای شکستن موانع برای دسترسی به مراقبت های فراتر از بحران فوری از COVID-19. ما باید اطمینان حاصل شود که این نوآوری ها را تشدید کند نیست در حال حاضر گسترده و نابرابری در سلامت مادران نتایج.

اقتصادی و اجتماعی و جغرافیایی موانع دسترسی محدود به کیفیت بالا در دوران بارداری و زايمان و پس از زايمان مراقبت نیز ممکن است مانع دسترسی به راه حل های فن آوری. آموزش آنلاین پزشکی از راه دور خدمات و پشتیبانی مجازی نیاز به دستگاه های اتصال به اینترنت و منابع که همه زنان باردار و مادران جدید را در اختیار خود—به خصوص در حال حاضر.

زمانی که سیستم بهداشت و درمان است, تاکید آسیب پذیر ترین سقوط از طریق آن ترک. این بیماری همه گیر خواسته که ما به هدف تلاش به طوری که ما نمی سهوا بدتر بی عدالتی.

به پشتیبانی بارداری سالم و بی خطر زایمان مرک برای مادران است ارتکاب $3 میلیون تمرکز بر مراقبت در طول این بیماری همه گیر به عنوان بخشی از تعهد دراز مدت تلاش به آدرس قابل پیشگیری مرگ و میر مادران. سرمایه گذاری های ما به سمت هر دو ایالات متحده و برنامه های جهانی خواهد شد و پاسخ فوری به سلامت مادران نیاز دارد.

در نهایت ما می دانیم که این بیماری همه گیر کوروناویروس را به طور دائم تغییر برخی از جنبه های سلامت مادران چشم انداز آن را به عنوان به احتمال زیاد تغییر راه ما زندگی می کنند. با ارائه بحرانی سرمایه گذاری برای سلامت ما سیستم برای نگه داشتن زنان در مرکز راه حل های گسترش, چگونه مراقبت با کیفیت را می توان ارائه و فعال کردن فن آوری های جدید برای رسیدن به همه ما می تواند ما را به سلامت سیستم بیشتر انعطاف پذیر, در حال حاضر و در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de