قزاقستان را انکار می کند و چین, ادعای بیماری مرگبارتر از COVID-19

با توجه به هشدار دهنده بیانیه چین سفارت قزاقستان در این هفته مرگبار ناشناخته “پنومونی” در حال گسترش در این کشور از 18 میلیون نفر — با مرگ و مير “بسیار بالاتر از این رمان coronavirus.”

جای تعجب نیست شوم اخبار به سرعت گسترش در سراسر جهان است.

اما در حال حاضر مقامات قزاقستان در حال شلیک به عقب. یک Facebook پست توسط قزاقستان وزارت بهداشت نشان می دهد یک تصویر از SCMP مقاله را شکست داستان با کلمات “خبر جعلی” مهر در بیش از بالا.

“در پاسخ به این گزارش از وزارت بهداشت جمهوری قزاقستان رسما اعلام کرد که این اطلاعات به واقعیت مربوط نمی شوند” این بیانیه را بخوانید.

به طور خاص, سی ان ان گزارش قزاقستان مقامات می گویند آنها شده اند با استفاده از یک “نامشخص” طبقه بندی به علامت موارد که در آن COVID-19 تشخیص داده شده است یک حرفه ای پزشکی, اما آن نشده است تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست — تمرین آنها می گویند تصویب شد در پاسخ به سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

به عبارت دیگر سنبله در پنومونی مرگ و میر در کشور می تواند در نهایت chalked به آماری از تغییر ناگهانی از ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس به جای یک بیماری جدید.

اشتباه هر چند مقامات قزاقستان نیز اذعان به وجود “ویروسی سینه از علت نامشخص.”

به سهم خود از مقامات چینی به نظر می رسد اشتباه در به روز رسانی.

“ما همچنین می خواهم برای دریافت اطلاعات بیشتر” سخنگوی چینی وزارت امور خارجه به خبرنگاران گفت: روز جمعه به نقل از سی ان ان. “چین امیدوار به همکاری با قزاقستان در مبارزه با این بیماری همه گیر و برای حفاظت از این دو کشور’ بهداشت عمومی امنیت است.”

که یک گام به عقب از کشور اطناب دیروز اما فقط کمی.

“این کشور ادارات بهداشت در حال انجام تحقیق مقایسه به ذات الریه ویروس اما هنوز به شناسایی ویروس” خواندن هشدار به شهروندان چینی در قزاقستان در روز پنج شنبه به نقل از جنوب چین صبح پست.

این بیانیه اشاره کرد و در اوج اعداد از پنومونی مربوط به مرگ و میر در سه حالت مختلف قزاقستان شهرستانها از اواسط ماه ژوئن. ثبت موارد پنومونی در کشور افزایش عظیم 300 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه ژوئن 2019 با توجه به پنج شنبه جلسه توجیهی قزاقستان وزارت بهداشت ،

به تاریخ قزاقستان بیش از 53,000 ثبت موارد COVID-19 و 264 مرگ و میر.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *