‘مراقبت کانگورو’ خوب است برای نوزادان با نقص قلب

“مراقبت کانگورو” این عمل از برگزاری نوزادان با استفاده از پوست-به-تماس با پوست سالم و مفید برای نوزادان متولد شده با نقص مادرزادی قلب یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این نوع برگزاری—بین یک کودک با پوشیدن فقط یک پوشک و یک پدر و مادر با لخت سینه—به صورت علمی ثابت مزایای فیزیولوژیکی برای نوزادان, محققان می گویند. آنها کمتر به احتمال زیاد به طور متناوب تنفس متوقف. ضربان قلب و قند خون کمتر احتمال دارد به رها کردن به سطح خطرناک است. دمای بدن خود را بهتر تنظیم می شود و برای مادران که می خواهند به شیر این ارتباط کمک می کند تا تسهیل انتقال مستقیم تغذیه با شیر مادر.

در عین حال مراقبت کانگورو نیست همیشه استاندارد عمل به خصوص برای نوزادان بیمار.

“فقط به این دلیل که کودک شما دارای یک نقص قلبی به این معنا نیست که کودک شما باید از این فرصت برای بهره مندی از چیزهایی که دیگر نوزادان از بهره مند شوند.”

“ما انجام داده ایم پوست به پوست در بیمارستان کودکان فیلادلفیا (ریز ریز) برای بیش از 20 سال می گوید:” دایان Spatz از پن دانشکده پرستاری و ریز ریز کردن. “این امری عادی در بخش مراقبت ويژه نوزادان. قلبی مرکز کندتر بود به آغوش این تکنیک است.”

برای یک مطالعه جدید Amy Jo Lisanti یک پرستار دانشمند در خرد مورد بررسی قرار مراقبت کانگورو به عنوان یک روش برای کاهش استرس و تسهیل پدر و مادر کودک پیوند برای نوزادان مبتلا به بیماری مادرزادی قلب. Lisanti همچنین یک پرستار متخصص بالینی در ریز ریز شروع به توسعه استراتژی برای افزایش استفاده از مراقبت کانگورو در قلب مرکز از جمله هشت هفته کانگورو-a-Thon و در نتیجه ده ها تن از پوست به پوست فعل و انفعالات.

مقاله جدید منتشر شده در MCN: مجله آمریکایی مادر/کودک پرستارینشان می دهد که آن را بی خطر و موثر برای ترکیب پوست به مراقبت از پوست به درمان نوزادان مبتلا به بیماری مادرزادی قلب. فراتر از آن است که آنها استدلال می کنند آن را باید تبدیل به یک استاندارد مراقبت.

“فقط به این دلیل که کودک شما دارای یک نقص قلبی به این معنا نیست که کودک شما باید از این فرصت برای بهره مندی از چیزهایی که سایر کودکان بهره مند از” Spatz می گوید. “نوزادان با نقص قلبی باید برگزار شود پوست به پوست و مادران باید تشویق به انجام مراقبت کانگورو. و اگر هدف این است که به شیر این بسیار مهم است برای کمک به مادران در این سفر هستند.”

هر چند دهه از تحقیقات تایید مزایای استفاده از چنین تماس برای نوزادان و یکپارچه سازی آن را به یک واحد مراقبت است که نه به طور سنتی انجام می شود, آن می تواند یک چالش مطرح به خصوص یکی با بیمار حجم.

پس در قلب مرکز Lisanti ایجاد یک مراقبت کانگورو بهبود کیفیت تیم که تحصیل کارکنان پرستاری نوشت جدید پرستاری سیاست و روش در اطراف تمرین و اقتباس از پرونده سلامت الکترونیک شامل یک فضا برای مستند سازی این نوع از مراقبت.

این مرکز برگزار شد اولین کانگورو-a-Thon برای هشت هفته در پاییز سال 2018 است. بیست و شش پرستاران آغاز پوستی تماس با 43 بار برای 14 نفر. اگر چه مطالعه نمی اندازه گیری نتایج بیمار anecdotally تجربه مثبت برای کودکان و پرستاران به طور یکسان.

“کل ایده این است که به هر کس—پدر و مادر خانواده کارکنان—راحت با یک مادر در کنار تخت او را نگه داشتن نوزاد در این راه است.”

“کانگورو-a-Thon نور بر روی یک ابزار ما تا به حال در جیب عقب همراه است. پوست به پوست در طب نوزادان ما نیاز به ترویج شفا” یک پرستار نوشت. “این شگفت انگیز بود برای دیدن چگونه من بیمار حیاتی و موثر بدن واقعا بهبود” نوشت: یکی دیگر از.

“بیشتر مردم می بینید درگیر در این عمل بیشتر از افراد دیگر می خواهم به شرکت در آن می گوید:” Spatz. “این اتفاق می افتد در یک محیط بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه با تعداد زیادی از افراد و تجهیزات در اطراف. آن را مانند در راحتی از خانه خود را.

“اما در کل ایده این است که به هر کس—پدر و مادر خانواده کارکنان—راحت با یک مادر در کنار تخت او را نگه داشتن نوزاد در این راه است. شما می توانید انجام دهید که با خیال راحت و بخش خصوصی است.”

این درست است حتی برای یک نوزاد قلاب به تجهیزات و لوله های گفتگوی, او می گوید. “بخشی از آن است که آموزش و آگاهی است. این امکان وجود دارد و ما قادر به انجام آن با خیال راحت. ما فقط باید به آماده سازی شما برای این انتقال است. که واقعا چیز خوب با کانگورو-a-Thon. آن را ایجاد می کند که آگاهی بصری.”

در ایالات متحده حدود 40 ، 000 کودکان در هر سال متولد می شوند با یک نقص مادرزادی قلب در حدود 1% از نوزادان. ترکیب این علاوه بر کوچک به مراقبت از خود می تواند یک تفاوت بزرگ Spatz می گوید.

منبع: پن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>