K-Pop Star باعث وحشتناک روز اول آوریل شوخی در مورد داشتن Coronavirus

خواندن اتاق

ستاره پاپ کره ای Kim Jaejoong چه بیشتر از اینترنت توافق انجام دهید: ایجاد کردن طعم روز اول آوریل شوخی در مورد کوروناویروس. ما فکر ما نیست که به این می گویند اما در اینجا ما هستند.

نگاه ما در حال رفتن را از طریق یک بحران در حال حاضر — بدون نیاز به برخی از کوته بینانه تهوع در هزینه خود را به میلیون ها نفر از پیروان. تقریبا 50000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در زمان نوشتن با فقط خجالتی از یک میلیون و موارد تایید شده در سراسر جهان است.

نوازنده از پاپ گروه JYJ گفت: او Instagram followers که او را “آلوده COVID-19 ویروس” به عنوان سی ان ان گزارش.

او به سرعت حذف پست به احتمال زیاد تحقق آنچه که یک ایده احمقانه بود و این ادعا در نگاه به گذشته است که قضاوت خود را “درست نبود.” هزاران نفر از طرفداران عصبانی بمباران خود Instagram با یک تماس با شوخی “واقعا ناامید کننده است.”

جرم و مجازات

بیش از 13000 نفر با امضای یک طومار نوشته شده به وب سایت های متعلق به کره جنوبی, رئیس جمهور, درخواست برای دولت به مجازات کیم.

کیم تلاش برای جبران اشتباه با ارسال بیانیه ای در Instagram. “من صمیمانه عذر خواهی به کسانی که آسیب دیده بودند و به کسانی که کار اداری مانع شد با توجه به یک پست نوشتم در مورد رسانه های اجتماعی و با توجه به COVID-19” کیم نوشت: به عنوان ترجمه شده توسط سی ان ان.

“این شوخی بیش از حد بود به نظر ساده April Fools’ Day, شوخی, اما بسیاری از مردم ابراز نگرانی برای من در طول این دوره کوتاه از زمان,” او نوشت.

با توجه به سی ان انمقامات بهداشتی به خبرنگاران گفت که در حالی که “ارائه اطلاعات نادرست به اپیدمیولوژیک محقق و یا پرسنل پزشکی در طول بررسی اپيدميولوژيک و یا درمان می شود,” کیم آیا واجد شرایط نیست.

ادامه مطلب: K-pop star Kim Jaejoong معذرت خواهی بعد از گفتن طرفداران در روز احمق آوریل او coronavirus [ایسنا]

بیشتر در مورد این ویروس: 104 سال از جنگ جهانی دوم Veteran زنده Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید