فقط 34 درصد از آمریکایی ها می توانید از خانه کار

حدود دو سوم از آمریکایی ها از خانه کار می کند در طول COVID-19 گیر با توجه به تحقیقات جدید.

ارزیابی تاثیر اقتصادی “اجتماعی فاصله” اقدامات انجام شده برای دستگیری گسترش COVID-19 افزایش می دهد تعدادی از سوالات اساسی در مورد اقتصاد مدرن: چگونه بسیاری از مشاغل می توان در خانه? چه سهم از کل حقوق و دستمزد پرداخت می شود به چنین شغل ؟ چگونه دامنه را برای کار از خانه متفاوت است در سراسر شهرستانها و یا صنایع ؟

“اجتماعی فاصله برای همه سخت است اما برخی از افراد و بخش ها به طور نامتناسبی صدمه دیده است می گوید:” برنت Neiman, یک استاد اقتصاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار.

“ترین شغل در امور مالی یا بیمه فرصتی برای ادامه با برخی از درجه ای از حالت عادی از طریق بحران به عنوان آنها را می توان در خانه و دور از دیگران است. برای فقط در مورد هر کس که با این نسخهها کار در هتل ها و یا رستوران ها این یک گزینه نیست.”

A map of the US shows dark red in places where more people can work from home and lighter red where fewer people can
با توجه به مطالعه 48 درصد از مشاغل در دره سیلیکون را می توان از راه دور انجام می شود—بیش از در هر شهری منطقه است. کیپ کرال-فورت مایرز فلوریدا و استاکتون-لودی کالیفرنیا شد و در پایین لیست در 26 درصد است. (اعتبار: از بکر فریدمن موسسه)

با تجزیه و تحلیل نظرسنجی در مورد ماهیت شغل افراد, محققان طبقه بندی شده که آیا این کار می تواند محل در خانه است. سپس محققان ادغام این کار با طبقه بندی اطلاعات از اداره آمار نیروی کار در شيوع هر شغل در مجموع نیز به ویژه در مناطق شهری و صنایع.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 34 درصد از ما شغل موجه می توان در خانه. با فرض اینکه تمام مشاغل شامل همان ساعت کار این شغل حساب برای 44 درصد از تمام حقوق و دستمزد (مشاغلی است که می توان در خانه به طور کلی کسب درآمد بیشتر). آنها دریافتند وجود تنوع قابل توجهی در سراسر شهرستانها.

“یافته های ما قابل توجه است که دو سوم از ما شغل نمی تواند موجه توان در خانه می گوید:” جاناتان Dingel یک استادیار در غرفه دانشکده کسب و کار در دانشگاه شیکاگو است.

“به عنوان COVID-19 همه گیر نیروهای ما را به توقف و چهره به چهره اقتصاد برخی از شهرستانها بهتر به مقابله بیش از دیگران بر اساس کسری از شغل خود را که ممکن است از خانه انجام می شود.”

این مطالعه نشان می دهد که بیش از 40 درصد از مشاغل در سان Francisco, San Jose, Austin, و, واشنگتن, DC را می توان در خانه در مقایسه با کمتر از 30 درصد در فورت مایرز, Grand Rapids و لاس وگاس.

در دیگر جغرافیایی تفاوت این پژوهشگران همچنین دریافتند تفاوت های بزرگ در صنایع. اکثریت زیادی از مشاغل در تامین مالی شرکت مدیریت و حرفه ای و خدمات علمی را می توانید در صفحه اصلی. تعجب آور نیست بسیار چند شغل در کشاورزی, هتل های خرده فروشی و یا رستوران می تواند از راه دور انجام می شود.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>