مشتری بزرگ قرمز نقطه ممکن است به کاهش است اما ضخامت آن ثابت است

مشتری لکه بزرگ سرخ نیست شدن در هر جهت یک مطالعه جدید نشان می دهد.

فقط چند قرن پیش معروف طوفان شد و حدود سه برابر بزرگتر از زمین است. اما آن چرخش عصبانی بادها در حال حاضر در مقایسه با قطر به سیاره خانه ما منجر به برخی از حدس و گمان است که این لکه بزرگ سرخ ممکن است در حال مرگ.

برخی از تحقیقات اخیر نشان می دهد که این گرداب که قدرت گردباد است و هنوز هم قویاست. و این مفهوم است که توسط آمار مطالعه جدید که در بر داشت که لکه بزرگ سرخ ضخامت احتمالا ثابت باقی مانده طی چهار دهه گذشته و یا با وجود نمایشی انقباض در طوفان آرال میزان مشاهده شده در طول این مدت.

مرتبط با: مشتری بزرگ نقطه قرمز در عکس

در مطالعه جدید Daphné Lemasquerier از Aix-Marseille دانشگاه در فرانسه و همکاران بررسی نوسانات زیادی مشتری گردابه در راه های مختلفی. برای مثال آنها انجام شبیه سازی عددی و انجام آزمایش های آزمایشگاهی با آب نمک پر از پلکسی گلاس مخزن که اندازه گیری 20 اینچ 20 اینچ 28 اینچ (50 50 70 سانتی متر).

این کار متنوع مجاز دانشمندان برای تعیین تعادل نیروها که در قالب بزرگ Jovian طوفان به کلوچه-مانند اشکال است. این بهبود درک نوبه خود فعال محققان برای پیش بینی در مورد فردی طوفان از جمله آنها چگونه در طول زمان تکامل.

“برای بزرگ قرمز نقطه خاص ما پیش بینی افقی ابعاد توافق خوب با اندازه گیری در ابر سطح از ماموریت ویجر در سال 1979” محققان نوشت: در این مطالعه جدیدکه منتشر شد آنلاین امروز (16 مارس) در مجله Nature فیزیک. (ناسا دوقلو ویجر 1 و ویجر 2 فضاپیمای هر دو پرواز توسط مشتری در سال 1979.)

دانشمندان همچنین پیش بینی کرد که لکه بزرگ سرخ است که در حدود 105 مایل (170 کیلومتر) ضخیم و این ضخامت تغییر زیادی نکرده از Voyagers آمد از طریق.

کسانی که ضخامت پیش بینی سخت تر برای تست به دلیل طوفان ارتفاع دشوار است برای مشاهده در مشتری مات و جو است. اما ناسا کاوشگر جونواست که در مدار سیاره بزرگ از جولای سال 2016 است که توانایی انجام آن را مطالعه اعضای تیم گفت. Juno است مشابه به مشتری ضخامت جو با انواع ابزار, بعد از همه, به دنبال سرنخ در مورد سیاره ترکیب شکل گیری و سیر تکاملی تاریخ است.

“نتایج ما در حال حاضر در انتظار مقايسه با آینده جونو مشاهدات” Lemasquerier و همکاران او نوشت: در مطالعه جدید.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de