در حال تکان توسط خود او بیماری, بیماری های همه گیر محقق دستاوردهای بینش Botched COVID-19 پاسخ

پس از او وارد Stevens Institute of Technology شش سال پیش ترزا MacPhail به سرعت تبدیل شد و رفتن به منبع برای مشاوره در مورد ویروس ها تند و زننده. من یک Q&A با ترزا در سال 2014 شیوع ابولا و شروع کردم به گرفتن عکس های آنفولانزا چرا که او به من گفت که من می خواهم یک ادم سفیه و احمق نیست. او یک انسان شناس پزشکی با مدرک دکتری خود را از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که متخصص جهانی در پاسخ به بیماری های همه گیر. به عنوان بخشی از پایان نامه و تحقیق و او یک سال جاسازی شده با مراکز کنترل بیماری و او در هنگ کنگ در سال 2009 زمانی که شیوع آنفولانزای H1N1 رخ داده است. او نوشت: یک کتاب در مورد جهانی در پاسخ به این که بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس ترزا بیمار شد احتمالا به خاطر او شده است می خواهم آلوده به کروناویروس جدید, Sars-Cov-2 که باعث بیماری به نام COVID-19. او نمی تواند مطمئن باشد چرا که او نمی تواند تست شده است. او هنوز در حال مبارزه با علائم. او همچنین آموزش گرفتن تماس از معاون و دیگر رسانه ها و نوشتن یک کتاب در آلرژی به صورت تصادفی ، و در عین حال او هنوز هم زمان برای پاسخ به سوالات من در مورد ما زمان بحران است. – جان هرگن

هرگن: هنگامی که شما برای اولین بار شنیدن در مورد COVID-19 و واکنش شما چه بود ؟

MacPhail: من تو را دیدم آن را در Pro-Med در اوایل ژانویه. [فقط در مورد شما نمی دانم آنچه در آن است این است که چگونه از وب سایت خود را: این برنامه برای نظارت بر بیماری های نوظهور (ProMED) برنامه ای است از جامعه بین المللی برای بیماری های عفونی (ISID). ProMED راه اندازی شد در سال 1994 به عنوان یک سرویس اینترنتی برای شناسایی غیر معمول بهداشت و درمان حوادث مربوط به ظهور و دوباره در حال ظهور بیماری های عفونی و سموم مؤثر بر انسان و حیوانات و گیاهان است. ProMED بزرگترین دسترس عموم سیستم انجام گزارشگری جهانی از شیوع بیماری های عفونی.]

من به یاد داشته باشید که جالب بود اما داده های اولیه از چین در آینده نیست نگران من است. من با اعتماد به نفس بود که چینی CDC و دولت چین خواهد آن را اداره کند پس آنها باید یک سیستم قوی برای مقابله با شیوع بیماری با توجه به تجارب گذشته خود با سارس (2003) و گاه به گاه شیوع آنفولانزای مرغی. اولیه مورد اطلاعات نیز در این شبیه به یک بسیار بد آنفلوانزا سویه – بدیهی است که بسیار بدتر از حالت عادی آنفلوانزای فصلی, اما چیزی به عنوان بد به عنوان یک گونه از آنفولانزای مرغی مانند H5N1 خواهد بود. من فکر نمی کنم خیلی در مورد آن به غیر از نگه داشتن یک چشم بر روی آن.

هرگن: چگونه تفکر خود را در مورد این بیماری همه گیر تکامل یافته و سپس ؟

MacPhail: آن را تغییر بسیار کمی می باشد. در ابتدا من تا به حال اعتماد به نفس است که ما CDC را انجام دهد آنچه را که آنها همیشه انجام دهید – رسیدگی به وضعیت و ارائه محلی و منطقه ای بهداشت عمومی ادارات با هدایت و پشتیبانی می کند. کسانی که از ما در حال حاضر در کار سلامت عمومی نمی دانم چه کار هر کس داخل آن محافل بود: ما نیست که ماندگار شد. اولیه شکست CDC تست کیت ها – سنجش آنها فرستاده شده به آزمایشگاه در سراسر کشور – نبود به آسانی در دسترس دانش برای اولین بار در. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما – و با “ما” منظورم عموم مردم – واقعا درک آنچه که در پشت صحنه در اوایل ماه ژانویه پس از چین منتشر شده بود اطلاعات ژنتیکی جدید Sars-Cov-2 ویروس. تقلا برای دریافت تست و در حال اجرا نبود بلافاصله آشکار به هر کسی.

چون من تا به حال یک چشم انداز خوب در ما پاسخ ملی به 2009 H1N1 همه گیر و می دانست که چگونه به خوبی ما تا به حال پاسخ من بود و خود رای است که پاسخ ما به این بیماری همه گیر خواهد بود مشابه است. من احساس به عنوان اینکه ما تا به حال “حفر” برای این رویداد و این که ما آماده خواهد بود. نمی تونستم بیشتر از این اشتباه. آن را برای من روشن در حال حاضر که ما آماده است و ما نمی هر گونه برنامه های احتمالی برای زمانی که سی دی را تست کیت شکست خورده است. معمول پروتکل که شامل سی دی و FDA به تصویب برای توسعه و استفاده از آزمون بود نه برداشته که به نظر می رسد که ایجاد یک فرد و فاجعه – تاخیر در گرفتن تست قابلیت های بالا و در حال اجرا در سراسر کشور است.

من باید بگویم که این کار در برخی از دفاع از آنچه اتفاق افتاده است. در سال 2009, آنچه ما در مورد برخورد با او بسیار متفاوت است. virus. ما تا به حال آنچه که به نام “نقطه مراقبت” تست های تشخیصی در دسترس بسیار زود است که نیاز به هیچ مهارت های تخصصی و یا تجهیزات را اجرا کنند. نقطه از مراقبت به سادگی بدان معنی است که تست های موجود در سایت از مراقبت از آنها لازم نیست که برای حمل شود به یک جداگانه در آزمایشگاه انجام شود. در حال حاضر با Sars-Cov-2 آن یک داستان متفاوت است. ما اصلا نقطه از مراقبت از تست در دسترس است. این آزمایشات نیاز به تجهیزات خاص و مهارت های خاص و نیاز به انجام در یک محیط آزمایشگاهی. و یا معادل آن. و که همه چیز پیچیده. من هنوز هم فکر می کنم که ما باید انجام بدی کار در رابطه با تست اما دلایل وجود دارد برای این است.

هرگن: شما بیمار شده به تازگی. اول شما احساس بهتر است ؟ دوم شخصی خود را تجربه و به خصوص تلاش خود را برای آزمایش برای COVID-19 شکل علمی خود را مشاهده چه اتفاقی می افتد ؟

MacPhail: بله من فکر اتحادش را تغییر زیادی به دلیل تجربه خود من. من پایین آمد با یک عفونت ویروسی در 1 مارس. آن آغاز شده و با گلو درد و خستگی است. توسط 5 روز از بیماری من تا به حال یک تب 102.5 و به مدت 5 روز است که تب هرگز آغشته به زیر 100 درجه با وجود مصرف مقادیر فراوان از تب و کاهنده. من به پایان رسید تا در ER در تاریخ 9 مارس با تب و سرفه های خشک و تنگی در قفسه سینه. آنها به من آنفولانزا آزمون – که برگشتم منفی – و استرپی آزمون نیز منفی است. من تا به حال یک chest x-ray که نگاه روشن, بنابراین من قرار داده و در یک نبولایزر برای 30 دقیقه با توجه به استروئید کوتاه پشت سر هم برای کمک به من تنفس و همچنین به عنوان یک ریه. من به خانه فرستاده شده به قرنطینه. همه چیز پیشرفت کرده و من بیشتر و بیشتر انباشته – هر دو احتقان بینی و قفسه سینه. من رفت و برگشت به مراقبت فوری و بدون آزمون برای Sars-Cov-2 در دسترس بودند. این بود که در 15 مارس. دکتر در تماس در مراقبت فوری گفت: او را مورد آزمایش قرار داده اند من اگر او می تواند اما او تا به حال صفر کیت در دسترس است. چون من “کم خطر” من به طور منظم به پزشک می کند که باید محدود تست در دسترس می تواند زباله یکی از کیت های آزمایش بر من. من هنوز هم آزمایش شده است. آن را مارس 26 و من به آرامی بهبود است اما هنوز هم متراکم.

من شروع به ترس و وحشت در مورد پاسخ ما پس از من ER سفر در مارس 9. که در آن نقطه من می دانستم که ما botching این پاسخ است. مهم ترین چیز در حال آزمایش است. شما نمی توانید به مبارزه با و یا طراحی موثر بهداشت عمومی پاسخ برای آنچه که شما نمی توانید ببینید. که در آن نقاط? چقدر مشکل است ؟ این برای من روشن است که ما نمی – و نمی – دانم. با تشکر از خدا برای مدل سازی و biostatisticians. بدون آنها ما می خواهم که تقریبا هیچ چیز برای رفتن بر روی. ما نمی دانیم که اگر شماره ما شاهد دقیق هستند اما آنها بهتر از هیچ چیز است. هنوز هم بدون تست ما گیر لحاظ اجتماعی منزوی. تنها عظیم تست خواهد آن را ممکن است به بازگشت به “زندگی به صورت عادی.” و من لازم نیست امید که در هر زمان به زودی. من واقعا آن را درک نمی کنند. کشورهای دیگر انجام داده اند خیلی بهتر از ما در این جبهه. در اینجا در نیویورک, من احساس می کنم آن را بیش از حد دیر است. ما باید برای انجام عظیم تست برای جلوگیری از موج دوم.

هرگن: دانشگاه استنفورد اپیدمیولوژی جان Ioannidis پیشنهاد کرده است که ایالات متحده ممکن است زیاده به این ویروس با توجه به اطلاعات کمی داریم. نظر ؟

MacPhail: او نه غلط در مورد عدم وجود داده اما او اشتباه در مورد زیاده. من فکر می کنم اگر شما در داده های ما از چندین کشور در حال حاضر روشن است که این وضعیت بسیار بد است و به سرعت ما پایمال سیستم بیمارستان. به صداقت, من نزدیک به نقطه نظر خود را در اوایل ژانویه. اما ما نمی باید یک تصویر روشن است. در حال حاضر ما انجام دهد. هیچ کس نباید پیف-poohing این ویروس در این مرحله از بازی.

هرگن: چه نگرانی شما بیشتر در مورد این بیماری همه گیر و پاسخ ما به آن در حال حاضر ؟

MacPhail: من نگران عدم منسجم ملی پاسخ. من نگران است که دولت در حال انجام آنچه آنها می خواهند و نه لزوما انجام آنچه آنها باید. معمولا CDC خواهد بود ارائه راهنمایی و سازماندهی ملی پاسخ. که اتفاق می افتد.

من همچنین نگران است که ما در حال آماده نیست – به هیچ وجه – به صورت گسترده پاسخ. این است برای رفتن به ماه و نه هفته است. به احتمال زیاد موج دوم. موج سوم. ما نیاز به یک واکسن, اما ما نیاز به یک برنامه ریزی منسجم تا زمانی که ما یکی است. ما همچنین نمی دانیم که چه موج دوم خواهد بود. دوباره همین دلیل است که ما نیاز به تست در مقیاس گسترده است. به طوری که ما می توانیم در این راه از موج دوم.

هرگن: چه heartens شما اگر هر چیزی ؟

MacPhail: خوب, من می دانم چگونه اختصاص داده شده ترین مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند. من می دانم که آنها در خارج وجود دارد انجام همه چیز آنها می توانند. و من می دانم که دانشمندان در سراسر جهان در حال انجام بهترین خود را. آنها در آزمایشگاه های خود را نزدیک به کشتن خود را سنجش, برای انجام تست به مطالعه این ویروس و آمد تا با یک راه حل است.

من هم heartened محلی پاسخ من دیده ام. یک دسته از جوان نیویورکی داوطلبانه به خرید مواد غذایی برای سالمندان و ضعف سيستم ايمنی با پیوستن به بهترین شیوه برای جلوگیری از آلوده تحویل. فقط مردم پله به فاصله انجام آنچه آنها می توانند.

هرگن: اگر شما همه گیر تزار آنچه را که به شما توصیه رئیس جمهور تهمت به انجام در حال حاضر ؟

MacPhail: بدون جرم به خوانندگان خود را, اما من می خواهم به او بگویید تا برای یک دقیقه. اجازه دهید CDC منجر شود. اجازه دهید Anthony Fauci منجر شود. بسیاری از صحبت کردن و برنامه ریزی و تصمیم گیری باید به سمت چپ به کارشناسان. او باید آنها را مهار آزاد و حمایت از آنها. او باید انعکاس مشاوره خود را و اجازه دادن به آمریکایی ها می دانند که سلامت ما بسیار حیاتی است. پس از همه, اگر ما سالم است در اقتصاد وجود دارد.

رفتن به جلو فکر می کنم CDC عایق باید از نفوذ سیاسی از هر نوع. من فکر نمی کنم ما انجام داده ایم خوب به اندازه کافی برای جدا کردن علم از دولت است. مکان هایی مانند NIH و CDC باید تا حد زیادی مستقل از بدن با فدرال نظارت, اجرا شده توسط کارشناسان در زمینه های مربوطه خود را که در حال انتخاب شدن توسط همسالان خود و نه سیاسی منصوب کرد. که فقط من دو سنت.

هرگن: شما چه توصیه هایی برای محافظت از ما در برابر آینده بیماری های همه گیر?

MacPhail: سه واژه ها: صندوق سلامت عمومی است.

صندوق public health programs راه ما صندوق دفاع ملی برنامه های خود را. چرا که به خوبی از بهداشت عمومی است که دفاع ملی…مرگبار در برابر عوامل بیماری زا است.

ما می دانیم که چه باید بکنید. ما فقط آن را انجام نمی. ما واکنش نشان می دهند به چیزهایی مانند سارس و یا HIV و سپس هنگامی که آنها ناپدید می شوند و یا تبدیل شدن به بیشتر قابل کنترل ما بازگشت به بازیگری مثل ما رویین تن. در بین بیماری های همه گیر ما تظاهر را بدون مشکل وجود دارد. اما مردم در بهداشت عمومی شده اند هشدار ما چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد. آنها بوده ام به ما هشدار برای چند دهه.

هرگن: هر غیر استبدادی کشور به کار گرفته coronavirus به خصوص خوبی ؟

MacPhail: آلمان به نظر می رسد خیلی خوب انجام می شود. و البته کره جنوبی.

در طول سال 2009 همه گیر من اغلب شنیده می شود مردم در بهداشت عمومی شوخی – اما پس از آن نیز شوخی نیست – که آنها آرزو داشتند در چین توانایی فقط نیروی شهروندان به انجام کار درست. چین نمی باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه مردم صف برای دریافت واکسن; آنها فقط می تواند اجرای واکسیناسیون. من فکر نمی کنم هیچ یک از افرادی که این جوک ها در واقع می خواهند به زندگی تحت یک رژیم اقتدارگرا اما آنها حسود از چین توانایی بسیج و کارها انجام می شود.

بیماری های همه گیر تمایل به ایجاد هر کس کمی بیشتر استبدادی حداقل به طور موقت. این یک شر لازم است. مردم نیست, همیشه رفتن را به ماندن در خانه به طور داوطلبانه و یا فروشگاه خود را به میل خود. ترفند این است که متعادل کردن آن استثنایی قدرت و مطمئن شوید که آنها نمی تبدیل شدن به قانون است.

هرگن: کارشناسان به ارائه طیف گسترده ای از برآورد در مورد چگونه ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله به شکست این ویروس. مراقبت برای ارائه یک حدس می زنم ؟

پس بنابراین اشتباه در مورد پیش بینی های من در ماه های ژانویه و فوریه من حتی نمی خواهم به خطر حدس زد. من می خواهم بگویم 2-3 ماه حداقل. این همه بستگی دارد, واقعا, چگونه سریع ما می توانیم عظیم آزمایش در مقیاس بالا و در حال اجرا است. که راه ما می توانیم هدف جداسازی و quarantining شیوه های.

هرگن: همه ما اشباع شده با اخبار در مورد کوروناویروس در حال حاضر. وجود دارد هر چیزی که آن را به خصوص برای ما مهم می دانید ؟

MacPhail: که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که ما می دانیم, اما ما هنوز هم نمی دانم زیادی در مورد این ویروس. ما هنوز در حال یادگیری است.

هرگن: من نوشت: ستون گذاری مثبت نتایج ممکن است از این بیماری همه گیر. شما می توانید تصور هر صعودی?

MacPhail: بله من می توانم. من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر ما در رابطه با هر یک از دیگر. این ساخته شده است روشن است که وجود دارد محدود به آمریکا فردگرایی. ما زندگی و زنده ماندن در ارتباط تنگاتنگ جوامع است. ما فرار کردن از کاغذ توالت در یک دقیقه. ما نمی توانیم به تنهایی زنده بماند.

همچنین من فکر می کنم ما نیاز به بازبینی کار ما فرهنگ است. ما ممکن است پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه از این. و پهلوانان کار را از طریق یک بیماری است ؟ که باید تغییر دهید. ما باید در خانه بمانند زمانی که ما مریض و پوشیدن ماسک در عمومی اگر ما نمی توانیم. دوباره آن را به یک تغییر از تفکر در مورد خودمان تمام وقت به فکر کردن در مورد جوامع ما و همسایگان.

و در نهایت اگر این حوادث نیست, the best damn استدلال برای مراقبت های بهداشتی جهانی است که من تا کنون دیده می شود, پس از آن من نمی دانم چه چیز دیگری است.

مطالعه بیشتر:

ابولا “از ترس” نقد توسط انسان شناس پزشکی

خوش بینی در زمان تاریک

Coronavirus و جناح راست پست مدرنیسم

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>