مشترک آمریکا و اروپا خورشیدی مدارگرد ‘برو’ روز یکشنبه راه اندازی به مطالعه خورشید قطب

پس از یک دهه توسعه — و بسیاری از سال از برنامه ریزی قبل از آن — بلند پروازانه خورشیدی مدارگرد ماموریت آماده است برای راه اندازی و برای اولین بار در قطب های خورشید است.

این فضاپیما که یک سرمایه گذاری مشترک بین ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA), برنامه ریزی شده است برای بلند کردن سهشنبه (Feb. 9) در طول دو ساعت شروع 11:03 p. m. EST (0403 به وقت تهران در فوریه. 10) از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. وجود دارد که 80 درصد شانس خوب راه اندازی آب و هوا با توجه به ایالات اندازی داد که ارائه Atlas V موشک برای آنها ماموریت.

پس از استقرار آنتن پانل های خورشیدی و یک بوم و چند ساعت پس از راه اندازی خورشیدی مدارگرد را ترک زمین برای حدود 10 سال ماموریت خواهد کرد که بیشتر آن را ببینید تیرکمان بچه گانه به عقب و جلو بین خورشید و زهره. آن به طور کلی هدف این است که برای یادگیری در مورد heliosphere یا حباب از خورشید ذرات است که گسترش در سراسر منظومه شمسی است.

مرتبط: خورشیدی مدارگرد نزدیک: در داخل اتاق تمیز (عکس)
بیشتر:
بزرگترین ماموریت به خورشید

مقامات ابراز هیجان در مورد راه اندازی و اضافه شده است که چند مرحله قبل از spaceflight در حال نقاط عطف قابل توجه.

“من کاملا مطمئنم که من قصد دارم به احساس کودک” ایان والترز مدیر پروژه خورشیدی مدارگرد در قبال دفاع و فضا گفت: در ناسا کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه (Feb. 7). “من در حال حاضر احساس شگفت انگیز در حال حاضر. برای دیدن سفینه فضایی در بالای موشک صبح امروز … فقط یک افسانه نگاه.”

“به نظر می رسد زیبا” اضافه شده César گارسیا خورشیدی مدارگرد مدیر پروژه در ESA.

هدف بلند پروازانه به تصویر و جمع آوری داده ها از خورشید قطب نیاز به یک فضاپیما نه تنها مجهز به ابزار سمت راست بلکه پیشرفته سپر حرارتی برای محافظت از گرمای سوزان ما به عنوان ستاره این دوره حرکت در داخل مدار عطارد.این heatshield شامل ترکیبی از فویل به منعکس کننده گرما آلومینیوم برای محافظت از سفینه فضایی و 10 اینچ (25 سانتی متر) فاصله بین این لایه اصلی به خونریزی کردن بیش از حد گرما به فضا است. علاوه بر این برای خنک نگه داشتن خورشیدی مدارگرد خواهد دائما خود را سپر حرارتی با اشاره به خورشید به طوری که این فضاپیما می تواند در سایه.

در زیر این محافظ جنازه خورشیدی مدارگرد 10 ابزار جمع آوری اطلاعات در مورد جریان ذرات باردار ناشی از آفتاب (همچنین به عنوان شناخته شده باد خورشیدی) مغناطیسی محیط زیست از خورشید و خواص مانند تابش. این ابزار همچنین می توانید مختصات به طور خودکار اگر چیزی جالب میآید.

“آنها قادر به صحبت کردن با هر یک از دیگر” گارسیا توضیح داد. “هنگامی که یکی از ابزارهای تشخیص از ویژگی های جالب آن می توانید با ارسال یک ماشه به دستگاه های دیگر مشاهده می کنیم که ویژگی های همان.”

مرتبط: خورشیدی امتحان: چقدر خوب می دانید که خورشید ما?

ظرف چند سال آینده خورشیدی مدارگرد است که انتظار می رود برای رسیدن به یک کشت از نقاط عطف آن را به عنوان آماده می شود برای آن نزدیک از خورشید است. در این نقاط عطف خواهد بود اولین perihelion (نزدیک رويکرد). t را به آن حضیض خورشید به خورشید در ماه ژوئن این سال با نزدیک شدن به خورشید در فاصله حدود نیم فصل واحد. (یکی AU فاصله بین زمین و خورشید حدود 93 میلیون مایل یا 150 میلیون کیلومتر).

حتی نزدیکتر در 0.3 AU است که انتظار می رود در ماه اکتبر سال 2022 و اولین قطبی عبور خواهد رخ می دهد در ماه مارس سال 2025 است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de