جان الیور در Coronavirus: جدی, خنده دار, Infinite Stardom-آماده

“آیا نمی شود یک ادم سفیه و احمق” بزرگ بود غذای آماده جان الیور سعی استرس در روز یکشنبه را در قسمت “تاریخ و زمان آخرین هفته امشب با جان اولیور” که در حال غرق خود را در فرمت معمول به اختصاص تمام قسمت به COVID-19 شیوع کروناویروس در حال حاضر تنظیمات جهان در لبه.

قالب “هفته گذشته امشب” به طور معمول می رود: اخبار مختصر و مفید و سپس یکی از ویژگی های بزرگ بخش. این هفته حق با او رفت و در این بیماری همه گیر. نکات برجسته:

پنی-ante کابل TV باهم-مردم فروش مخاطبان ساده لوح نقره ای مکمل که شاید کمک به کشتن گرگینه اما قطعا نه coronavirus.

Maxi-پداستفاده می شود توسط کسی که به عنوان موقت facemask (نمی).

تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به coronavirus بحران به خود طبیعی استعداد و وسعت تجربه به عنوان یک پدر و به خصوص ماهر در غيبت.

ویتنامی PSA شامل یک آهنگ در مورد کوروناویروس ایمنی است که “کاملا slaps” — که رو به رشد است Infinite رسید.

موارد مختلف از سگ سوت نژادپرستی و فقط مستقیم-فیلتر-نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در حال تشدید COVID-19.

اما اغلب الیور توصیه مخاطبان را COVID-19 جدی — جدی تر است که برخی از رهبران جهان. خود را در چشم انداز خوبی در نظر گرفته است و ارزش عبور در اطراف برای همه شما می دانید که: ذهن این. گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. Don’t go لیس مترو لهستانی. اما همچنین: وحشت نکنید. آیا نوشیدن آب ژاول. آیا گروه ترکان و مغولان فولاد ماسک یا ماسک مگر اینکه شما یک سرپرست از کسی که بیمار یا یک حرفه ای پزشکی. آیا شستن دست های خود را اغلب.

و آیا باید این حساسیت را اجازه نمی دهد ترس از فرهنگ خارجی — و یا دیگران به طور کلی درایو شما به تصمیمات عجولانه که ممکن است احساس عملی, اما خواهد شد که در نتیجه یک احمق با یک از امنیت کاذب. در نهایت آن را با توجه به دور از انجام کارهایی که شما باید انجام دهند — بر خلاف مثلا عنوان شده است به شدت پیشنهاد: خوردن مواد غذایی چینیبه عنوان, دوباره شستن دست های خود را به طور منظم و اغلب.

تمام چیزی که عاقلانه و با آرامش راه راست نوع اخبار در مورد چیزی بسیار جدی به عنوان COVID-19 باید: درمان بینندگان خود به عنوان حساس بزرگسالان قادر به دست زدن (و نیاز به داشتن) حقیقت در مورد این موضوع بدون توسل به نفس وحشت یا نامحدود alarmism. همه — واقعا همه می ایستد و برای بهره مندی از تمام بخش. اگر تنها به درک این همه مورد چیست:

شما می توانید همه چیز را خودتان درست کنید در اینجا:

و یکی از آخرین چیزی است ؟ بله: مطلق با کف دست زدن. گواهی سوسیس. یک lituation از آتش:

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de