کار استخدام با احتیاط از 3 چیز در رسانه های اجتماعی

استخدام کار هستند کمتر احتمال دارد برای انتخاب نامزدها که به نظر می رسد بیش از حد خود را درگیر و یا لجوج در رسانه های اجتماعی خود را پست با توجه به جدید محققان.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که استخدام می شوند کمتر احتمال دارد به استخدام کارکنان که محتوای پست مطرح از مواد مخدر و یا الکل استفاده کنید.

“در سال 2018 70 درصد از کارفرمایان گزارش به دنبال در سایت های رسانه های اجتماعی برای کمک به آنها را ارزیابی کارکنان بالقوه و تقریبا که بسیاری از—60%—حذف نامزدها بر اساس محتوای منفی می گوید:” مایکل Karly دانشیار مدیریت هتلداری با استناد به گزارش اخیر توسط بدهد. “این مهم است برای کار داوطلبان برای آگاهی از چگونه آنها را به تصویر بکشد خود را در رسانه های اجتماعی است.”

Karly اشاره می کند که کمی شناخته شده است در مورد چه مقدار از وزن استخدام مدیران را به طور بالقوه منفی رسانه های اجتماعی پست. او و همکارانش به منظور بررسی اثرات سه بالقوه منفی موضوعات—خود جذب opinionatedness و الکل و استفاده از مواد مخدر در استخدام مدیران تصمیم گیری است.

A young woman stands in front of a brick house with an American flag hanging on the porch
در مطالعه محققان نشان داد که این Facebook, تصویر همراه با متن ممکن است مطالب به استخدام کار خود را به سنج احتمال استخدام نامزد. “مستقل است و تنها راه برای رفتن است. آن را به من disgusts چگونه مردم می توانند رای برای هر کدام از دو نامزد. این دو سیستم در حال مرگ است. اجازه ندهید که این مردم احمق شما. من می تواند نگاه در آینه دانستن من خیانت خودم و کشور است. صدای من شنیده خواهد شد. خواهد شد مال شما؟!” در مقابل “یک روز زیبا در نوامبر است.” (اعتبار: Michael Karly/Penn State)

خود را رسانه های اجتماعی پست های خود جذب?

تیم استخدام 436 استخدام مدیران از انواع سازمان و 61 درصد از آنها مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی و بقیه در صنایع اعم از فناوری اطلاعات به بهداشت و درمان.

محققان به شرکت کنندگان در یک سناریو به عنوان خوانده شده به تصویر می کشد فرضی نامزد کار که پاسخ سوالات مصاحبه خوب و شور و شوق به نمایش گذاشته اما همچنین به نظر می رسد در معرض ابتلا به رقص. بعد از آنها خواسته شرکت کنندگان به نقد و بررسی اجزای نامزدها Facebook پروفیل و به رای خود اشتغال مناسب است.

محققان به صورت تصادفی در هر یک از شرکت کنندگان به نمایش یکی از 16 مختلف Facebook پروفایل نشان دادن هر یک از مرد یا زن برگزاری نمایشگاه خود جذب یا نه opinionatedness یا نه و الکل و استفاده از مواد مخدر یا نه. بعد از خواندن این, پروفایل, استخدام مدیران ارزیابی نامزدهای اشتغال مناسب با ارائه یک ارزیابی از يگانگی فرد-سازمان و به طور کلی نامزد ارزیابی است.

محققان دریافتند که خود جذب منفی نهفته استخدام ادراکات از نامزدهای اشتغال مناسب و که خود جذب شد و مهم تر از opinionatedness یا مواد مخدر و الکل استفاده در رانندگی این منفی برداشت.

“سایت های شبکه های اجتماعی اغلب تاسف به رشد خود جذب مردم ایجاد انگیزه برای دیگران بگویید در مورد هر عمل و فکر می گوید:” Karly. “این می تواند باشد که استخدام مدیران مشاهده افرادی که بیشتر در خود جذب و متمرکز بر منافع خود به کمتر احتمال دارد به از خود گذشتگی برای بهره مندی از سایر کارکنان و سازمان است.”

سازمان دیده بان که نظرات شما نشان می دهد به کار استخدام

این تیم همچنین دریافتند که opinionatedness تاثیر منفی برداشت از اشتغال مناسب است.

“سایت های شبکه های اجتماعی با توجه به افزایش بی سابقه تعداد افراد ابراز شدید و جنجال برانگیز ایده ها در یک انجمن عمومی” می گوید Karly. “افرادی که پست تفرقه موضوع ممکن است به عنوان بیشتر استدلالی و کمتر تعاونی. علاوه بر دیدگاه های خود می تواند بر خلاف کسانی که از استخدام مدیران که ممکن است نفوذ مديران اعتقادات نامزدهای شرایط برای شغل.”

در نهایت این تیم پیدا کردم که مطالب نشان می دهد مصرف الکل و مواد مخدر تاثیر منفی می گذارد استخدام مديران از ديدگاه اشتغال مناسب اگر چه اثر بود و بسیار کوچکتر از برای خود جذب و opinionatedness.

“رسانه های اجتماعی مطالب ما نشان داد استخدام مدیران نسبتا خوش خیم وجود دارد هیچ اشاره ای به نوشیدن شراب خواری یا واقعی استفاده از مواد مخدر می گوید:” Karly. “یکی از دلایل ممکن برای نسبتا کوچک اثر الکل و مواد مخدر استفاده از محتوا است که استخدام مدیران ممکن است درک مطالب نسبتا طبیعی است. همچنین ممکن است که مردم تبدیل شده اند عادت کرده اند به مراجع به ماری جوانا در ایالات متحده به عنوان بیشتر ایالت ها قانونی مصرف آن برای هر دو دارویی و استفاده های تفریحی.”

محققان نتیجه گیری کرد که افراد باید خودداری از ارسال مطالب در شبکه های اجتماعی که نشان می دهد خود جذب opinionatedness و الکل و استفاده از مواد مخدر در جستجوی کار روند.

“از کارفرما دیدگاه استخدام مدیران باید آموزش در مورد چگونه به بهترین استفاده از شبکه های اجتماعی محتوا در انتخاب تصمیم گیری می گوید:” Karly.

“به حداکثر رساندن سود با استفاده از شبکه های اجتماعی محتوا برای انتخاب اهداف سازمان باید مجموعه ای از دستورالعمل ها برای چه محتوا مربوط است و باید مورد بررسی قرار گرفت مشخص چه مطالب بی ربط است و به طور بالقوه تبعیض آمیز و توسعه استاندارد سازی سیستم امتیاز به فرایند ارزیابی عینی تر.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجله بین المللی انتخاب و ارزیابی.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de