Jezero دهانه در مریخ ممکن بندر نشانه هایی از زندگی

تجزیه و تحلیل جدید از تصاویر ماهواره ای با پشتیبانی از این فرضیه که Jezero دهانه در مریخ می تواند یک جای خوب به دنبال نشانگر زندگی است.

ناسا پشتکار رور انتظار می رود برای راه اندازی در ماه جولای سال 2020 خواهد شد زمین در Jezero دهانه.

موجدار رگه های زمین از فضا قابل مشاهده فاش رودخانه پس از coursed در سراسر سطح مریخ—اما برای چه مدت آب جریان ؟ به اندازه کافی زمان برای ضبط شواهد باستان زندگی مطالعه جدید نشان می دهد.

زمانی که محققان مدل طول زمان آن را در زمان به شکل لایه های رسوب در دلتای یک رودخانه باستانی سپرده به عنوان آن را ریخت و به دهانه آنها به این نتیجه رسیدند که اگر در زندگی یک بار وجود نزدیکی سطح مریخ اثری از آن می تواند دستگیر شده اند در دلتا لایه.

“احتمالا وجود دارد آب برای یک مدت قابل توجهی بر روی مریخ و محیط زیست بود و قطعا قابل سکونت حتی اگر آن ممکن است خشک می گوید:” منجر نویسنده متیو Lapôtre استادیار زمین شناسی علوم در دانشگاه استنفورد مدرسه زمین, انرژی و محیط زیست علوم (دانشگاه استنفورد زمین).

“ما نشان داد که رسوبات سپرده شد و به سرعت در حال است که اگر وجود دارد آلی آنها می شده اند به خاک سپرده شد به سرعت به این معنی که آنها به احتمال زیاد حفظ شده و محافظت می شود.”

تشکیل Jezero دهانه

ناسا انتخاب شده Jezero دهانه آن بعدی مریخ نورد ماموریت تا حدودی به دلیل این سایت شامل یک دلتای رود. محققان می دانند که مصب رودخانه بر روی زمین به طور موثر حفظ مولکولهای آلی در ارتباط با زندگی است.

اما بدون درک درستی از میزان و مدت زمان دلتا-ساختمان حوادث قیاس باقی مانده باشد.

تحقیقات جدید در AGU پیشرفت ارائه می دهد راهنمایی برای نمونه recovery به منظور درک بهتر باستانی مریخ آب و هوا و مدت دلتا شکل گیری برای ناسا پشتکار مریخ نورد به مریخ که راه اندازی خواهد شد به عنوان بخشی از اولین مریخ نمونه بازگشت از ماموریت.

این مطالعه شامل کشف اخیر محققان ساخته شده در مورد زمین: تک رشته ای غیر مستقیم رودخانه ها که لازم نیست که گیاهان در حال رشد بیش از بانک های خود را حرکت افقی حدود 10 برابر سریع تر از کسانی که با پوشش گیاهی است.

بر اساس قدرت مریخ جاذبه و با فرض این سیاره قرمز ندارد, گیاهان, دانشمندان تخمین می زنند که دلتا در Jezero دهانه در زمان حداقل 20 تا 40 سال به صورت, اما آن تشکیل شد و به احتمال زیاد ناپیوسته و گسترش در سراسر حدود 400000 سال است.

“این بسیار مفید است زیرا یکی از گمنام در مریخ است که زمان” Lapôtre می گوید. “پیدا کردن یک راه برای محاسبه نرخ روند, ما می توانیم شروع به دست آوردن که بعد از زمان است.”

چون تک رشته پیچهای تودرتوی رودخانه ها اغلب با پوشش گیاهی بر روی زمین, وقوع آنها بدون گیاهان باقی مانده تا حد زیادی غیر قابل تشخیص تا همین اواخر. تصور می شد که قبل از ظهور گیاهان تنها بافته رودخانه ساخته شده از چندین بسته کانال وجود داشته است.

تکامل حیات بر روی زمین

در حال حاضر که محققان می دانید که به دنبال آنها را در بر داشت meandering رودخانه بر روی زمین است که در آن وجود دارد گیاهان مانند در McLeod چشمه شستشو در Toiyabe حوضه نوادا.

“این به طور خاص تا به حال شده است قبل از انجام به دلیل تک رشته رودخانه بدون گیاهان نمی شد واقعا کسی رادار” Lapôtre می گوید. “آن نیز سرد مفاهیم چگونه رودخانه ها ممکن است کار کرده اند و بر روی زمین قبل از وجود دارد گیاهان است.”

محققان همچنین تخمین زده است که مرطوب جادوها منجر به افزايش دلتا تجمع حدود 20 برابر کمتر در باستان مریخ از آنها بر روی زمین است.

“مردم فکر شده اند بیشتر و بیشتر در مورد این واقعیت است که جریان در مریخ احتمالا نمی شدند و مستمر شده است که وجود دارد زمانی که شما تا به حال جریان و بار دیگر هنگامی که شما تا به حال خشک جادوها” Lapôtre می گوید. “این یک راه جدیدی را برای قرار دادن کمی محدودیت در چگونه اغلب جریان احتمالا اتفاق افتاده در مریخ است.”

یافته های حاصل از Jezero دهانه می تواند کمک به درک ما از چگونگی زندگی تکامل یافته بر روی زمین است. اگر زندگی یک بار وجود دارد, آن به احتمال زیاد نمی تکامل فراتر از تک سلولی مرحله دانشمندان می گویند. چرا که Jezero دهانه تشکیل بیش از 3.5 میلیارد سال پیش و قبل از موجودات زنده بر روی زمین شد و چند سلولی.

اگر زندگی یک بار وجود داشته در سطح برخی از ناشناخته صورتی که سترون سیاره متوقف تکامل آن است. این بدان معناست که مریخ دهانه می تواند در خدمت به عنوان یک نوع کپسول زمان حفظ نشانه هایی از زندگی آن را به عنوان ممکن است هنگامی که وجود داشته بر روی زمین است.

“قادر بودن به استفاده از یک سیاره دیگر به عنوان یک آزمایش در آزمایشگاه برای چه زندگی می تواند شروع کرده اند در جایی دیگر و یا که در آن وجود دارد یک رکورد بهتر از چگونه زندگی آغاز شده و در وهله اول — است که می تواند در واقع آموزش ما یک مقدار زیادی در مورد آنچه در زندگی این است که” Lapôtre می گوید. “این خواهد بود که اولین نمونه که دیده ایم به عنوان یک سنگ در مریخ و آورده و سپس برگشت به زمین به طوری که آن را بسیار هیجان انگیز است.”

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de