جف بزوس قرار دادن 10 میلیارد دلار نسبت به تغییر آب و هوا مبارزه

مبارزه در برابر آب و هوا cغییر , نوک پستان تزریق پول نقد.

ثروتمندترین فرد Amazon.com بنیانگذار جف بزوساعلام کرد روز دوشنبه (Feb. 17) که او شروع به یک سازمان اختصاص داده شده که با فشار دادن علت و او را با قرار دادن در $10 میلیارد دلار از پول خود را به آن را دریافت کردن زمین.

جدید بزوس زمین صندوق “را به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی [غیر دولتی] — هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی” میلیاردر نوشت: در یک Instagram پست دوشنبهکه توصیف تغییر آب و هوا به عنوان “بزرگترین تهدید برای سیاره ما است.”

مرتبط: اثرات گرمایش جهانی

“من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره” بزوس اضافه شده است. “من ارتکاب 10 میلیارد دلار برای شروع و آغاز خواهد شد صدور کمک های مالی در این تابستان. زمین یک چیزی که همه ما مشترک است — بیایید محافظت از آن را با هم.”

بزوس به ذکر نگرانی های زیست محیطی به عنوان یک محرک بزرگ برای جاه طلبی های خود را spaceflight شرکت Blue Originکه هدف آن به میلیون ها نفر از مردم زندگی و کار در فضا است. دستیابی به این هدف را فشار قابل توجهی ما را محاصره زمین بزوس است تاکید کرد.

“آبی منبع معتقد است که به منظور حفظ زمین خانه ما برای ما نوه نوه های ما باید رفتن به فضا به ضربه بزنید و آن را نامحدود و منابع و انرژی” به وب سایت شرکت می خواند. “مانند انقلاب صنعتی داد راه را برای تجارت و اقتصادی فراوانی جوامع جدید و با سرعت بالا حمل و نقل — جاده ما به فضای باز درب به بی نهایت و در عین حال غیر قابل تصور نسل های آینده ممکن است لذت ببرید.”

اما برخی از مردم خواستار بزوس — که به ارزش حدود 130 میلیارد — به انجام حتی بیشتر برای سیاره ما به عنوان NPR اشاره کرد.

“ما تحسین جف بزوس” انسان دوستی اما یک دست نمی تواند به آن چیزی که در نظر گرفتن دور” آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری در بیانیه ای گفت: روز شنبه بود که منتشر شد از طریق توییتر.

“مردم از زمین نیاز به دانستن: هنگامی که آمازون قصد توقف کمک های نفت و گاز شرکت تاخت و تاز زمین با هم بیشتر چاه های نفت و گاز?”, این بیانیه اضافه شده است. “هنگامی که آمازون قصد توقف بودجه آب و هوا-انکار فکر می کنم مخازن مانند رقابتی سازمانی موسسه و آب و هوا-تاخیر در سیاست ؟ زمانی که آمازون مسئولیت برای ریه کودکان در نزدیکی آن انبارها با حرکت از دیزلی به برقی حمل و نقل?”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>