Jean-Luc به دنبال حکمت از دوستان در ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 7

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 7 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

هفته گذشته قسمت از “پیشتازان فضا: پیکارد” — “این غیر ممکن است جعبه” — همیشه رفتن به سختی عمل به دنبال, اما ما در حال خوش و در حالی که این هفته قسط تحت عنوان “Nepenthe” آیا کاملا به عنوان خوب به عنوان هفته گذشته اما هنوز هم بسیار لذت بخش است.

ما به عنوان ما به نظر می رسد با هر قسمت با یک فلاش بک. (اگر چه بر خلاف قسمت های قبلی این فلاش بک است تنها یک ماده از چند هفته پیش.) ما در Daystrom موسسه در اوکیناوا ژاپن و دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) به نظر می رسد داشتن او ناهار هنگامی که او نزدیک Starfleet مدیر امنیت ناخدا آه (Tamlyn Tomita) که می خواهد به دانستن همه چیز در مورد Jurati اخیر ملاقات با ژان-لوک پیکارد.

پیوستن به ما پیکارد پنل! لحن در هر هفته به بحث ما ‘Star Trek: پیکارد!’
مرتبط با:
چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’: A complete guide’

صدا آشنا است ؟ این باید ما را دیدم کمی از این در قسمت 3اما در حال حاضر ما در حال رفتن به گرفتن تمام مکالمات. شده است وجود دارد یک میزبان از نظریه ها در مورد این ارز وزوز در مورد رسانه های اجتماعی اما در حال حاضر ما را به دیدن آنچه که در واقع بیرون.

اوه به نظر می رسد به دانستن همه چیز در مورد Jurati های اخیر فعالیت ها و حرکات از جمله دومین نشست در پیکارد château در La Barre, فرانسه. Jurati تلاش برای معرفی یک کمی طنز به مکالمه, اما آه داشتن هیچ یک از آن. او می گوید که او می خواهد دکتر به همراه پیکارد در تلاش خود را برای پیدا کردن دکتر Maddox و از بین بردن عینک آفتابی خود را به نشان می دهد چقدر جدی وضعیت او می گوید: “به من اجازه دهید به شما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد اگر حیات مصنوعی است مجاز وجود دارد و…” و او انجام یک رب النوع اتش و فلزکاری ذهن ورق را رو کردن.

همه تصاویر مختلف ناخدا اوه نشان داد دکتر Jurati در ذهن خود ورق را رو کردن. کلیک کنید به گسترش است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Jurati بمباران با تصاویر است که با شروع برخی از مردم با لباس سیاه در یک دایره احاطه شده توسط سنگ با چیزی بسیار روشن در مرکز و سپس آنچه به نظر می رسد مانند یک گرما انفجار در سطح یک سیاره برخی از Vulcans یا Romulans (هر دو آنها خون سبز) به معنای واقعی کلمه پاره شدن در پوست خود یک شهر مصرف شده توسط یک انفجار هسته ای, Vulcans/Romulans زندگی خود را و در نهایت کل یک سیاره در حال انفجار.

به عنوان شما ممکن است انتظار این است که به اندازه کافی به Jurati استفراغ او ناهار بازگشت تا به عنوان اوه به نظر می رسد با سرد محاسبه بیان در چهره او. “چه شما می خواهید مرا به انجام?” Jurati می پرسد: به دست آوردن حداقل یک کمی از آرامش. آه دست خود را به یک دستگاه ردیابی که باید جویده و بلعیده است.

مربوط به: ‘Star Trek: بخش ’31’ شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

“آنچه که من قصد دارم به شما بخواهید برای انجام نیاز وحشتناک قربانی…” اوه ،

تصاویری از فلش بک کمی دور است. چگونه آه این خاطرات آنها دست دوم و یا این است که او از آینده ؟ او بدیهی است که رب النوع اتش و فلزکاری (Romulans نمی تواند ذهن ورق را رو کردن) هستند بنابراین این موجودات در فلش بک رب النوع اتش و فلزکاری یا Romulan (هر دو خون سبز)? است که زمین در حال تخریب ؟

ما به اين روز پس به صحبت می کنند و La Sirena و ریوس (Santiago Cabrera), Raffi (میشل Hurd) و Jurati در حال مبارزه برای آزادی خود را از Romulan پرتو تراکتور نگه داشتن آنها را در محل زیر پیکارد را (پاتریک استوارت) و soji می را (Isa Briones) فرار از طریق spacial trajector به یک سیاره به نام Nepenthe.

به عنوان اگر ما نیاز به دلیل دیگری به می خواهید برای دیدن و انجام او را comeuppance. و او خواهد شد. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

در ضمن زیر که ال هیو (Jonathan Del Arco) اسیر گرفته شده است با انجام (Peyton List) و به طور طبیعی او را بسیار miffed که soji می موفق به فرار. اندود شده تا در کنار هیو یک گروه از دوره نقاهت سابق Borg هواپیماهای بدون سرنشین و در یک واقعا دل و روده غم انگیز لحظه مطلق بد انجام شده گارد انفجار یک. شما فورا احساس هیو درد. خیلی سرمایه گذاری زمان و زحمت کش تلاش است که رفته است به بهبود هر XB (مصوب مخفف سابق Borg). او پروب او برای پیکارد و soji می محل اما هیو نمی دهد هر چیزی دور, بنابراین انجام شده سپاه پاسداران کشتن همه بی گناه XB.

“[اند] از آنجا که به شما کمک کرده پیکارد و مصنوعی فرار زیرا شما خراب سال از بیمار کار توسط ده ها تن از فعالان در سراسر صدها نفر از سیستم های ستاره ای چون شما ممکن است محکوم یک تریلیون روح سراسر نیمی از کهکشان” او sneers به عنوان هیو sobs بیش از بدن مرده اش مى باشد.

ما دوست نداشتند شخصیت از انجام به هر حال (ما به معنای) عمدتا به دلیل عجیب و غریب و زانی با محارم رفتار نسبت به برادر او اما در حال حاضر ما باید یکی دیگر از دلایل به آرزو به خصوص عجیب و غریب و ناخوشایند علامت تجاری “پیشتازان فضا” مرگ بر او.

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’ پرتوهای آن بهترین و در عین حال در قسمت 6

در ضمن برادر Narek (Harry Treadaway) قدرت بالا بسیار جالب به دنبال Romulan shuttlecraft به نام Snakehead و شروع به ردیابی La Sirena فقط به عنوان انجام سفارشات که از آن منتشر می شود از پرتو تراکتور. ریوس تماس Elnor (اوان Evagora) است که در بر داشت هیو به تنهایی و سقوط در یک راهرو و او به آنها می گوید برای ادامه بدون او. “من در اینجا لازم,” او می گوید.

“Adios بچه” ریوس می گوید: به طور همزمان نور یک سیگار برگ و اذعان Elnor شجاعت و La Sirena درگیر آن پیچ و تاب درایو موتور و رگه های خاموش. تنها به دنبال Narek. نشانه گشایش اعتبار.

ما قطع به شکوه سبز رنگ جهان است که Nepenthe و soji می پیکارد و تحقق از سفر خود را از طریق spacial trajector. (خوش شانس چیز پیکارد به حال مختصات در نزدیکی جایی که او می خواست برای رفتن.) آنها استقبال توسط یک دختر بسیار شیرین به نام Kestra (لولو ویلسون) به نام پس از دیانا Troi را خواهر بزرگتر دیده می شود در “نسل بعدی” قسمت “صفحه تاریک” (S07, E07). ما در حال حاضر می دانستم که پیکارد در اینجا بود برای دیدن دیانا Troi (تالیف) و شب (Jonathan michael [tm] smith) و این موید آن است. نیز وجود دارد یک رجعت به پیکارد را قلب مصنوعی که ما یاد گرفتیم در مورد “نسل بعدی” قسمت “ملیله” (S06, E15).

La Sirena است بر خلاف بسیاری از کشتی های ما تا کنون دیده ام و آن را تغییر طراوت. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Kestra است که به طور طبیعی کنجکاو در مورد soji می ریشه به عنوان سه راه خود را از طریق جنگل و آنچه می ام شده اند تنبل نمایشگاه کمپرسی به کار گرفته شده است refreshingly خب: گفت و گو است که به خوبی نوشته شده و قابل باور است. پیکارد توضیح می دهد که soji می است فرمانده اطلاعات و پس از soji می خودش هنوز در حال مبارزه با این واقعیت است که او یک اندیشه و خواهرش Dahj به قتل رسید. ما به تماشای او آمدن به شرایط با این طول قسمت و آن را نمونه دیگری است که نشان می دهد چقدر این نشان می دهد بهبود یافته از ابتدا.

آنها رویکرد پاکسازی و در مقابل آنها یک کابین ورود به سیستم-سبک خانه…و پس از آن می آید لحظه ای که تقریبا در هر “پیشتازان فضا” فن شده است انتظار برای پس این نشان می دهد آغاز شده; مراسم بین پیکارد و سابق خود USS Enterprise 1701-D shipmates دیانا Troi و ویلیام Riker – که خوشبختانه ازدواج فقط به عنوان ما همیشه امیدوار بود آنها خواهد بود.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

وجود دارد هیچ انکار فوق العاده است برای دیدن آنها; Troi خارج با دستکش باغبانی و Riker داخل گوش دادن به موسیقی جاز و شاخص های تشکیل دهنده برای خانه ساخته شده پیتزا. چه قشنگ و خوبی نوشته شده است که هر دو آنها Troi و شب هر دو به طور مستقل استنباط در عرض فقط چند ثانیه که خود را دوست طولانی مدت دچار مشکل است. و پس از آن شب می گوید: “سپر جلو” در تنها راهی که Riker می توانید یک خانه با سپر! چقدر جالب خواهد بود که در همراهی ناخواسته بچه های خود را خاموش چمن جلو؟!

پس پیکارد برای اولین بار بازگشت به Borg مکعب هفته گذشته پس از “نسل بعدی” دو بخش cliffhanger “بهترین از هر دو جهان” (S03 E26 و S04, E01) این قسمت به وضوح تحت تاثیر قرار است که به دنبال آن “خانواده” با Troi و Riker جایگزین رابرت و ماری پیکارد از همه آنها خانواده است که ژان-لوک واقعا ترک کرده است. صحنه هایی که ما معرفی به Kestra است و حتی یادآور جوان رنه پیکارد را cheeky “بزرگراه سرقت” از عمو ژان-لوک به عنوان او راه می رفت از شهر به قصر.

Narek تعقیب La Sirena در Romulan “Snakehead” scoutship مجهز به دو زیر پیشرانه و قدرت شلیک. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

آن را کاملا dialogue فشرده پس از آن بسیار مهم است که آن را به خوبی نوشته شده است که خوشبختانه اگر چه Marina Sirtis تا شمال لندن لهجه خزش در کمی بیش از قبل از آن بود کاملا صادقانه است بسیار بهتر است. همانطور که برای michael [tm] smith, آن را به خوبی برای دیدن او را در این سمت از این دوربین برای یک تغییر است. با وجود مشارکت فعال در صندلی کارگردان در این نمایش “کشف” و حتی “به الیور” او در واقع به ندرت دیده می شود بر روی صفحه نمایش این روز است.

پیکارد توضیح می دهد که او تا به حال یک طرح اما همه چیز به نظر می رسد به کج رفته اند. Soji می در همین حال ساخته شده است یک دوست جدید در Kestra که در هیبت که soji می اندیشه و به طور همزمان اثبات ارزشمند در soji می بهبود و پذیرش از کسی که او است.

“آیا شما بازی ویولن?” Kestra می پرسد شیفته. “آیا شما مانند شرلوک هلمز? می تواند شما را اجرا فوق العاده سریع واقعا بالا و خم جراحی با دست های خود را?”

“معلوم بله من می توانم” soji می پاسخ لبخند و نشان دادن اولین نشانه های پذیرش.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

Kestra به سرعت تصویب نقش خواهر کوچک و آن را بسیار موثر است. از طریق او soji می آموزد زیادی در مورد داده ها و به طور خاص در مورد چگونه او همیشه می خواست می شود انسان بیشتر است.

ما یاد بگیرند که Troi و Riker نیز تا به حال یک پسر تادئوس Troi-Riker (احتمالا به نام بعد از Riker بزرگ پدر بزرگ پدر بزرگ شناخته شده به عنوان قدیمی, چکمه آهن) اما او درگذشت. نه خیلی توجه به آن در این مرحله اما ما پیدا کردن یک کمی بیشتر بعد.

پشت در La Sirena در ضمن هر زمان ریوس قطره از پیچ و تاب, Narek به مراتب پشت سر نیست در Romulan Snakehead scoutship منجر ریوس به نتیجه گیری کرد که آنها در حال ردیابی. بر روی پل Jurati در حال تبدیل شدن افزایش ناراحت کننده و Raffi که در حال حاضر هوشیار و متمرکز شروع به چیدن از هم جدا.

کیک شکلاتی: علت و پاسخ به تمام مشکلات زندگی. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

“من به یاد داشته باشید شما شب ما در سمت چپ زمین” Raffi می گوید. “ایستاده وجود دارد در ناز کوچک, آبی, کت, بسیار هیجان زده در مورد رفتن به فضا و نشست واقعی زندگی می کنند, حساس, مصنوعی مثل شما همیشه از خواب ام اما آن را احساس می کند مانند نزدیک ما را وادار به پیدا کردن او کمتر شما می خواهید به وجود دارد…”

“من فقط می خواهم به خانه بروم!” Jurati blurts ، “من می خواهم شما را به نوبه خود این کشتی در اطراف آن نقطه در زمین و فشار ‘بازی’ – پیکارد می توانید پس از نگاه خودش و دیگران می توانید پیدا کنید که f***ing مصنوعی! چرا باید به من؟!” او shrieks به عنوان هر دو Raffi و ریوس در نگاه او کمی شوکه شده به حداقل می گویند.

آن را نیز قرار می گیرد کاملا expletive بر خلاف دیگران دیده ایم که تا کنون در “پیکارد.”

ریوس می دهد حیله گر اشاره به Raffi که چشمک دوباره می شود تا نهاد بازوی خود را در اطراف Jurati آرام او و می گوید اطمینان “در حال حاضر شما آمده است همراه با خاله Raffi او را خواهی شما هر آنچه که شما نیاز دارید.”

“آیا این کیک؟” Jurati می گوید: چهره او امیدوار. و آن را سرگرم کننده کمی اتفاقی یک آستر مانند این است که به سادگی تقویت شخصیت او.

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

پشت در Nepenthe Riker ساخت پیتزا در منزل اجاق چوب سوز. ظاهرا این خاک در این سیاره است و احیا کننده کیفیت است که چرا آنها را انتخاب و آن را به خانه خود را وجود دارد. Riker می پرسد در مورد آنچه که دقیقا در جریان است اما پیکارد نمی خواهم بگویم. اما Riker را به عنوان شدید به عنوان یک رویه و استنتاج است که آن را شامل Romulans به طور خاص تل Shiar و که آن را نمی Jean-Luc که در اجرای آن soji می. او همچنین به درستی surmises است که او یک اندیشه و که او تا به داده های DNA در او.

او مکان پیتزا را درون فر و همچنان خود پپ-بحث ارائه دریاسالار برخی از مشاوره از طریق تجربه در مورد نحوه رسیدگی به یک نوجوان مانند soji می. این یک صحنه فوق العاده بین دو تا از بزرگترین مردان تا کنون به خدمت در Starfleet و دو جمله دوستان عزیز.

Troi سهام برخی از زمان با soji می و معرفی او به گوجه فرنگی تازه. Mmm. Troi صحبت می کند از پسرش تاد و چگونه او متولد و بزرگ شده در starships و به این ترتیب او احساس او تا به حال هیچ homeworld خود را, اما زمانی که او بیمار Troi و Riker آمد برای Nepenthe و از آن او شد homeworld. با توجه به Troi, تاد بود mendaxic neurosclerosis بسیار نادر سیلیکون مبتنی بر ویروس و در تئوری به طور کامل قابل درمان است – شما فقط باید به فرهنگ آلوده سلول های فعال positronic ماتریس اما در زمان تاد پایین آمد با منگنز وجود دارد فعال positronic ماتریس و هیچ کس اجازه داده شد به منظور توسعه امکانات جدید به دلیل مصنوعی بان. اتفاقا سیلیکون ویروس مواجه شد در “شرکت” قسمت “ناظر اثر” (S04 E11).

کاپیتان Crandall, بی نهایت, دریاچه فضایی احتمالا نمی دانید که چگونه مهم سهم خود را شده است به این داستان. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

به این ترتیب مصنوعی بان کی مون نیز تحت تاثیر قرار زندگی خود را. سپس آن را در Troi را به نوبه خود به پیکارد یک pep-بحث در مورد soji می را درک واقعیت و اقدام مسئولانه است که هنگامی که در ترکیب با “فقط پیکارد” سخنرانی بعد از کمی متناقض است.

پشت در بورگ مکعب Elnor است با هیو و آنها در تلاش برای ایجاد راه خود را به اتاق ملکه بار دیگر تنها آنها ره با انجام. این Qowat Milat غرفه های خود را زمین در نظر گرفتن تمام انجام در سپاه پاسداران به عنوان او تلاش می کند به انفجار آنها را هر دو.

“این است چگونه Zhat وش دعوا Qowat Milat” او خرخر می کند, holstering سلاح خود را. Elnor غلاف شمشیر خود را و این دو در مبارزه با دست به دست. آن را به سرعت آشکار می شود که Elnor برتر مهارت های مبارزه خود را به طوری که او می کشد از یک تیغه خنجر و آن را نگه می دارد نسبت به او در حالی که با خونسردی با کشیدن یک دوم با دست و پرتاب آن را در هیو که پدید آمده از یک گوشه. آن را فرو به عرشه و Elnor سراسیمه به طرف او, اما آن را خیلی دیر است.

پیوستن به ما پیکارد پنل! لحن در هر هفته به بحث ما ‘Star Trek: پیکارد!’

هیو مرگ شوک ارزش, بله, اما غم انگیز شوک کمتر است که محبوب شخصیت های ثانویه کشته شده است و بیشتر آن را مانند یک لنگ مرگ است. آن را بسیار غم انگیز برای دیدن هیو رفتن او در حال توسعه به یک شخصیت جالب است که ما واقعا در مورد مراقبت و در حالی که آن را مهم است برای نگه داشتن مخاطبان را بر روی لبه صندلی خود را, او قطعا سزاوار بیشتر تخیلی خروج. که گفت: امیدوارم او نمی تواند به ارمغان آورد به زندگی در برخی از پوچ شیوه ای مانند ما در “کشف.”

Raffi و Jurati در حال اتصال بیش کیک شکلاتی در La Sirena در ضمن زمانی که دکتر می شکند به اشک و پس از آن می اندازد. دوباره. به علاوه Rios است نگران است چرا که او نمی تواند به نظر می رسد به لرزش Romulan (Narek) سایه آنها.

پشت در زیبا Nepenthe شام است که خدمت کرده است. پیکارد تلاش دوباره برای رسیدن به ریوس و زننده با موفقیت و در حال حاضر او را نگران گرفتن. در حالی که خود را به پیتزا می شود سرد پیکارد تلاش می کند برای متقاعد کردن soji می که او می تواند به او اعتماد و او شروع به باور او گفتن حقیقت است. به عنوان Troi و Riker نگاه خندان او در مورد داده ها و در مورد به هدر رفتن زندگی خود را, اما در حال حاضر او دوباره زنده یک بار دیگر و در هیچ چیز متوقف خواهد شد او از تکمیل این ماموریت است. به عنوان یک نتیجه او سهام با همه آنچه اتفاق افتاده در طول Zhal ماکه سنتی Romulan مدیتیشن و از “دو قمر قرمز تیره به عنوان خون و رعد و برق.”

خواهد Riker و Deana Troi تا به حال مسائل خود را برای مقابله با در 20 سال گذشته. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و چون Kestra فوق العاده سرد او fiddles در اطراف با یک شخصی comms دستگاه زیر میز و در عرض 60 ثانیه او را در آن یافت. با توجه به کاپیتان Crandall آن را در Vayt بخش در Ghulion سیستم بر روی یک سیاره با نام فقط یک عدد است.

در La Sirena Rios است که با داشتن یک tête-à-tête با Jurati. او می گوید که او فکر می کند او می داند که چرا آنها در حال دنبال شدن: اگر Raffi است که به دنبال? Jurati به نظر می رسد او در وحشت اما البته ترسناک این است که از این واقعیت است که او می داند که او یک در حال پیگیری است. این است که آیا devilishly هوشمندانه عذر در بخشی از ریوس و یا آنچه که او واقعا فکر می کند به جای آن هنوز مشخص نیست اما Jurati زمزمه: “این نه Raffi…” فقط به عنوان یک زنگ هشدار برای تلفن های موبایل و Raffi فریاد از پل “S**t! او را به عقب!”

ریوس اجرا می شود و برگ Jurati که ریشه در این نقطه است. تکان دادن او می ایستد و shuffles بیش از یک replicator که در آن او ایجاد اورانیوم hydride hyposhot و چماق خودش را در گردن با آن است. تقریبا بلافاصله او فرو می ریزد و شروع به کف در دهان. اورژانس پزشکی هولوگرام (EMH) است فورا فعال شده و Jurati عبور می کند. داخل Narek را Snakehead scoutship ردیابی سیگنال از بین می رود از صفحه نمایش و او thumps کابین خلبان در نا امیدی. بدیهی ریوس می کند و آن را باور می تواند Raffi و شروع به نزدیک شدن به موضوع با او هنگامی که EMH به او اطلاع داده که Jurati است در کما.

پشت در بورگ مکعب Elnor ponders حرکت بعدی خود را به عنوان او hunkers پایین و تلاش برای پنهان کردن از هر کسی که در حال حاضر به دنبال او. او جاسوس برخی از مجموعه ای از Fenris dogtags که حلق آویز تحت کنترل میز. آنها درست مانند آنهایی که هفت داد به پیکارد قبل از بازگشت به حالت تخیلی شهرستان در Freecloud به کشتن Bajayzl اما پیکارد ترک آنها را در اینجا و چگونه او می دانم که کنترل میز در کل Borg مکعب به ترک آنها را حلق آویز تحت ؟ او که بیش از یک مجموعه ای از برچسب ها? این است آنچه هیو گذشت به Elnor قبل از درگذشت او, اگر چنین است چرا آنها حلق آویز در زیر میز ؟ این است یکی دیگر از صحنه هایی که ما نمی…er دیده می شود ؟ این همه کمی نامشخص است. بدون در نظر گرفتن Elnor فعال اضطراری SOS و دعا برای نجات.

Riker و پیکارد به اشتراک گذاری چند تاریخ و زمان آخرین دقیقه با هم و قدم زدن به نفس خیره کننده چوبی اسکله است که گسترش به دریاچه احاطه شده توسط پوشش گیاهی سرسبز. که در آن است که این سیاره Nepenthe? که در آن من می خواهم به. پیکارد می پرسد اگر Riker همیشه فکر می کند در مورد حمل و نقل خارج و دوباره به آن Riker پاسخ, “من هنوز هم فعال رزرو, اما آن را به یک دلیل بسیار خوبی است بنابراین تخمگذار زمینه را برای بازگشت بالقوه را نشان می دهد.

Kestra و soji می به اشتراک گذاری آخرین لحظه ای صمیمی همه آغوش و این همه بیت عاطفی طاقت فرسا به صداقت. اعتباری که در آن اعتبار را با توجه, حداقل نویسندگان ندارد Riker و Troi عصبانی در پیکارد برای رها کردن آنها را. Soji می و پیکارد پرتو تا به La Sirena و ما محو به سیاه و سفید.

اگر شما به تماشای این تیزر برای هفته آینده قسمت در پایان این یکی را ببینید بیشتر از تصاویر است که نشان داد آه Jurati در ذهن خود ورق را رو کردن…و ما در حال حاضر متقاعد شده است که این مصنوعی lifeform طرح روابط با کنترل به نحوی. علاوه بر این دو از تصاویر از تخریب سیاره دیده می شود در ذهن ورق را رو کردن هستند مورد استفاده مجدد قرار VFX از “کشف” قسمت “اگر حافظه در خدمت” (S02, E08) از کنترل حملات بر روی زمین از Spock دید از فرشته. آیا این در واقع حاکی از یک ارتباط و یا آن را یک بودجه-صرفه جویی در ورزش به استفاده مجدد ویژوال اثر شناخته نشده است.

“Nepenthe” نه به عنوان نوک تیز و یا به عنوان ریز کوک به عنوان هفته گذشته قسمتاست, اما آن را اطمینان بخش است که بازگشت از Troi و Riker نبود برای-به-خاطر-از-آن cameo به علاوه Kestra اساسا به سرقت برده و هر صحنه او بود. اعتبار به نویسندگان سامانتا هامفری و Michael Chabon و مدیر داگ Aarniokoski. که گفت: یک یا دو جزئیات کوچکتر کرده اید می تواند به کار گرفته شده است بهتر است.

از حالت فشرده خارج شاتل خلیج ✓

 • سپر برای یک خانه! که خیلی سرد است.
 • خوب رجعت به پیکارد را قلب مصنوعی, مراقبت از یک سرکش Nausicaan.
 • Raffi مبارزات به استفراغ خودش که Jurati استفراغ تا قرمز مخملی. Ha!
 • Kestra است درخشان هر دو نوشته شده و عمل کرده و او دزد هر صحنه او را در.
 • عشق عاشق EMH: “آنچه که در طبیعت من – bloodyhell…”
 • بسیاری از “Trek” عید پاک تخم مرغ از جمله Kzinti, Tyken ریفت و gormagander.

استفاده از پرتو تراکتور real madrid unido ™

 • Nooooooooooooooo! هیو رفته..?!! چه بی معنی هدر ندهید.
 • Jurati متقاعد شده است به قتل معشوق دکتر Maddox راه بیش از حد به راحتی با آه.
 • پیام پیکارد می شود از Troi کمی متناقض است.
 • Riker می توانید پیتزا بدون سس بدون پنیر موزارلا, به علاوه آن را تنها نیاز به 2 دقیقه.
 • ما در حال قایقرانی کمی بیش از حد نزدیک به بیش از حد lens flare در این قسمت.
 • فقط چگونه آن Fenris دسته زیر میز برای Elnor برای پیدا کردن ؟

امتیاز: 7/10

هفته گذشته ما گزارش داد که “کشف” کرده بود پیچیده در عکاسی اصلی در فصل سوم به خوبی ما گزارش می دهند که از آن شده است تمدید برای فصل 5 کمتر. فصل چهارم احتمالا شروع تولید در ماه های ژوئیه و ظاهرا CBS در حال برنامه ریزی در تیراندازی فصل 4 و 5 بازگشت به عقب در Pinewood Studios در تورنتو است.

مربوط به: ‘Star Trek’ پیکارد سری: در اینجا برخی از ایده های جسورانه ما دوست دارم برای دیدن

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 8 تحت عنوان “تکه های شکسته” debuting در 12 مارس سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im