Jean-Luc مونتاژ یک خدمه در ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 3

در اینجا شانس خود را به پرتو و جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 3 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

زمانی که “ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد” قسمت 3 وارد CBS دسترسی به همه امروز (Feb. 6) ما امیدوار به دیدن بیشتر از Raffi Musiker است (میشل Hurd) backstory و این دقیقا همان جایی که ما شروع به در قسمت تحت عنوان “پایان آغاز شده است.”

ما شروع با یک فلاش بک به 14 سال پیش درست مثل ما در هفته گذشته انجام داد اما بر خلاف قسمت قبلی این است که طولانی نیست پس از مصنوعی حمله به مدینه فاضله Planitia کارخانه کشتی سازی در مریخ.

دریاسالار پیکارد (پاتریک استوارت) و Raffi دیدار خارج Starfleet HQ که در آن پیکارد شده است در تلاش برای متقاعد کردن Starfleet به ادامه Romulan تخلیه تلاش های اخیر با وجود از دست دادن بسیاری از کشتی ها. علی رغم بهترین تلاش خود را برای مقابله با هر بهانه ای که Starfleet است — نه به اندازه کافی کشتی به اندازه کافی نیروی انسانی — آنها علاقه مند هستید. مریخ در حال سوختن است و میلیاردها دلار در بتا ربع در پشت سر هم شعاع قریب الوقوع ابرنواختر.

لباس از 2399 واقعا خوب هستند و ما می بینیم که Raffi شد ستوان فرمانده گرچه در حالی که لباس تغییر در طراحی Starfleet نشان/ارتباط برقرار نشده است. جالب است که او در حال حاضر نشان می دهد که تل Shiar — این Romulan پلیس مخفی — ممکن است درگیر شود. واضح است که او تا به حال سوء ظن برای برخی از زمان.

مرتبط:
بیشتر:
چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’: ما حماسه راهنمای

خوب است قبل از اعتباری صحنه; پیکارد توضیح می دهد که او گفت: Starfleet یا قبول خود تجدید نظر تخلیه طرح یا استعفای خود را. آنها را در انتخاب دوم. که در آن نقطه Raffi دریافت یک پیام از Starfleet CNC که می خواهد به او مراجعه کنید. او گمان آن را به “آتش” او — اما این بعید است که پس از Starfleet عمل مانند نیروی دریایی.

پس از باز کردن اعتبارات ما در زیبا Vasquez سنگ طبیعی پارک (یک “پیشتازان فضا” اصلی) در Raffi را 24th قرن معادل یک کاروان جریان هوا. ما یاد بگیرند که او در واقع ترک Starfleet اما آیا او “مجازات” در برخی از راه برای حمایت از پیکارد و یا تا به حال حرفه ای خود را “نابود” و reassigned به Vagra II, مثلا, اما به جای آن تصمیم به استعفا نامشخص است. در هر صورت این نیاز به توضیح بیشتر و او را مقصر می داند پیکارد بدون در نظر گرفتن.

شد Raffi حرفه ای به عمد نابود Starfleet چرا که او پشتیبانی پیکارد را تخلیه طرح ؟ (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Raffi است طبعا ناراحت و ما یاد بگیرند که او را تحمل زیادی در طول 14 سال گذشته نیز که حتی یکبار هم پیکارد امتحان کنید و در تماس با او. البته اگر او کینه برگزار شد چرا که او برای حمایت از پیکارد بود که فقط در تلاش برای انجام کار درست … پس شاید او باید تماس ام اما این سن شاه بلوط است که در مورد به عنوان روشن به عنوان مرغ-تخم مرغ سردرگمی است.

در واقع پیکارد کمپرس آب این همه تا با ارائه هر تلافی; او نمی خواهد که تا به حال آن را آسان یا نه. اگر او تا به حال سعی کردم به تماس با او و او او را نادیده گرفته است که می تواند یک داستان متفاوت اما هیچ اشاره ای هر چیزی شبیه به این ساخته شده است.

مربوط به: ‘Star Trek: بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

ما قطع به دیگر ردیابی شات است که به ما طول می کشد عمیق در داخل Borg مکعب. این استفاده شده است به اثر بزرگ تا کنون و بسیار یادآور “پیکارد چشم” زوم کردن استفاده می شود در آغاز “Star Trek: First Contact.” ما را به دیدن هیو (Jonathan Del Arco) یک بار دیگر برای اولین بار پس از “نسل بعدی” قسمت “تبار” قسمت 1 & 2 (S06 E26 & S07, E01).

به نظر می رسد هیو یک مدیر اجرایی Borg مکعب احیای پروژه. آن را به یک لذت برای دیدن هیو و دیدن آنچه که او تبدیل شده است. Del Arco است که قطعا با توجه بیشتر فرصت را به نشان می دهد در محدوده جدید هیو Mk II.

هیو Mk II در حال حاضر یک مدیر اجرایی Borg احیای پروژه می تواند یک شخصیت جالب است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

او شیفته کار دکتر soji می آشر (Isa Briones) و کمک های مالی او اجازه صحبت می کنند به یک فرد به نام Ramdha (Rebecca Wisocky).

در ضمن پیکارد و Raffi هنوز هم با داشتن آن را. ظاهرا او مدارک و شواهد عینی که یک مقام عالی رتبه Starfleet رسمی اجازه Mars attacks برای رفتن به جلو برای پایان دادن به ماموریت نجات. او را مانند تماس های گرفته شده-نسخه Woody Harrelson را تئوری توطئه متعصب چارلی فراست در “2012.” او می گوید پیکارد به ترک اما نه قبل از او می گوید: او یک خلبان برای او یک مرد به نام ریوس.

بعد تا ما در Daystrom موسسه در اوکیناوا, ژاپن. دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) به نظر می رسد داشتن او ناهار هنگامی که او نزدیک Starfleet مدیر امنیت ناخدا آه (Tamlyn Tomita) که می خواهد به دانستن همه در مورد Jurati اخیر ملاقات با ژان-لوک پیکارد.

پس ما به عقب بر بورگ مکعب برای تنظیم یک صحنه جالب که بعد می آید. هیو آگهی soji می به یک اتاق امن با حدود 20-و یا پس از اصلاح Romulan Borg هواپیماهای بدون سرنشین است. به نظر می رسد همه این “نظم” در حال Romulans و تا آنجا که هیو می داند که این تنها Romulans تا کنون جذب شده است. Soji می دنبال کردن بیمار 4822/2 یا Ramdha.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com!

اما قبل از آن صحنه می تواند به توسعه ما در حال بازگشت به Raffi محل به طور خلاصه و پس از آن فقط به عنوان به طور ناگهانی در مدار اطراف زمین است. ویرایش در “پیکارد” به نظر می رسد به نفع رویکرد به طور همزمان راه اندازی قابل توجهی صحنه به تدریج با معرفی آنها را در تکه های نیش اندازه.

ما برای اولین بار La Sirena های ثبت نشده کشتی فضایی که متعلق به کریستبل ریوس (Santiago Cabrera). آن ترجمه برای “آژیر” اما در زبان اسپانیایی و ایتالیایی نیز ترجمه برای “پری دریایی.” آن را بر خلاف هر سنتی کشتی فضایی و طراحی بسیار زاویه ای که به نظر می رسد تمام خشم در “پیشتازان فضا” در لحظه ای — فقط نگاه USS کشف. آن را بیش از احتمال زیاد است که این ایده در اینجا این است که برای ایجاد یک کشتی با شخصیت درست مثل Rocinante از “گستره” و احتمالا حتی آرامش از “کرم شب تاب.”

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

اما آنچه واقعا عجیب و غریب است ریوس یک اورژانس پزشکی هولوگرام (EMH) که به نظر می رسد درست مثل او. در واقع, آن همچنین توسط Santiago Cabrera. علاوه بر این, ریوس به نظر می رسد که بیش از یک اورژانس هولوگرام…اما همه آنها هنوز هم مانند او نگاه کنید. یکی لهجه انگلیسی و دیگر یک لهجه ایرلندی. او در واقع خواستار ایرلندی یکی اضطراری جهت هولوگرام (ENH).

شاید او ایجاد شده و آنها از این راه برای نشان دادن عناصر مختلف شخصیت خود. ایرلندی یکی به راحتی می تواند خود را آگاهانه به عنوان مثال. شاید آن را فقط نهایی توسعه در واقع “صحبت کردن به خودتان است.” بدون شک این کمی عجیب و غریب تصمیم گیری خواهد شد توضیح داد: در تاریخ بعد اما استفاده از انواع مختلف هولوگرام است که احتمالا او چگونه عمل بدون یک به طور منظم و کامل خدمه.

We've seen Jean-Luc wearing a very cool jacket with the insignia of La Sirena on it: a beautiful badge showing the outline of a mermaid-like figure.

ما دیده ایم Jean-Luc با پوشیدن یک ژاکت سرد نشان از La Sirena در آن: زیبا نشان نشان دادن طرح کلی از یک پری دریایی-مانند شکل. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

ما یاد بگیرند که او به طور رسمی اجرایی سنگین رزمناو USS ابن مجید به نام بعد از احمد ابن مجید یک عربستان هدایتگر و نقشه کش در حدود اواسط قرن 15. (او ادعا به کمک کرده اند پرتغالی هدایتگر واسکو دا گاما کامل اولین مسیر تجارت بر سر آب بین اروپا و هند با استفاده از یک نقشه عربستان که ناشناخته بود به اروپا ملوانان.) اما برای برخی از دلیل Starfleet پاک است تمام سوابق از ابن مجید وجود دوباره امیدوارم ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد که در قسمت بعد.

پیکارد اندازه ریوس و هوا قطره به او بلافاصله. سیگار-سیگار, شات-نوشیدن سابق فدراسیون flyboy به نظر می رسد مثل او را برای رفتن به اضافه کردن یک کمی سروان. مالکوم رینولدز برای “Trek” و چرا نیست.

Raffi در ضمن موفق به پیدا Maddox. او در جایی به نام “Freecloud.” این می تواند یک یاغی قمار سیاره مانند Carillon از سال 1978 “Battlestar Galactica”? دیوید بووی مرجع ، یا شاید آن را یک سرویس که در آن کاربران می توانند ذخیره و همگام سازی محتوای دیجیتال در سراسر سیستم عامل های مختلف. چه کسی می داند.

با وجود 14 سال و کینه و پس از پیکارد است Raffi شیفته او بسیار می داند او را خواهید پرش در هیئت مدیره. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و در حال حاضر ما به اول ما دو تا از صحنه های مورد علاقه در این قسمت. در پیکارد château Laris (Orla Brady) و Zhaban (Jamie McShane) در حال کمک به ژان-لوک آماده خود را. ایستاده در خارج به دنبال در آسمان شب Laris و پیکارد به اشتراک گذاشتن یک لحظه و با هم به عنوان او اذعان می کند او همیشه به حال یک چشم بر ستاره ها با وجود تلاش برای حل و فصل کردن در تاکستان. او می داند که او خیلی خوب به نظر می رسد.

سپس به طور ناگهانی از هیچ جا یک تل Shiar spec ops تیم جرح château. این شده است به طرز ماهرانه ای راه اندازی و جلب شما کاملا شگفت زده. علاوه بر این مبارزه است که به خوبی طراحی شده به عنوان Laris دزد نشان می دهد. او اردک غواصی و dodges ورودی, آتش, در حالی که به طور همزمان به تنهایی مصرف از نیمی از تیم ملی. پیکارد و Zhaban انجام کمی خود را بیش از حد, اما Laris است در عنصر خود را. زیبا و لمس اضافی است که یک handphaser مخفیانه پنهان در زیر تقریبا هر میز و میز در سالن; کسی که — احتمالا Laris — است که به وضوح یک شرکت مؤمن در حال آماده شدن است.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

هنگامی که آن را بیش از همه, همه چک برای دیدن اگر هر کس دیگری خوب است و یک تل Shiar اپراتور به نظر می رسد از هیچ جا تنها به ضرب گلوله در back…by دکتر Jurati که فقط متوقف به هشدار پیکارد که ناخدا آه آمد به او مراجعه کنید. آنها کراوات یک مجروح تل Shiar اپراتور به یک صندلی و تلاش او سوال. پیکارد می پرسد که چرا آنها کشته Dahj و سرباز به آنها می گوید “او است نه آنچه که شما فکر می کنم او است! او ویرانگر!” Laris مشت او را در چهره و او سرفه تا که سبز تند و زننده Romulan خلط و تجزیه.

دوم ما صحنه های مورد علاقه در قسمت این هفته است که با soji می و Ramdha در بورگ مکعب و هر دو این حمله در قصر بافته شده با هم, برش از یک صحنه دیگر به تشدید تنش و ایجاد چشمگیر اوج.

Ramdha نظر خواندن از کارت به عنوان اخبار; او به وضوح می بیند سرنوشت در کارت. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Soji می در حال تماشای Ramdha غیر روحانی کردن یک Romulan معادل کارت های تاروت یا ماندالا. ما به دست آوردن یک نگاه اجمالی به تاریخی Romulan فرهنگ و soji می است محترم و مودب به Ramdha احترام او و در انتظار اجازه داده می شود به نشستن با او. هیو مناسب تحت تاثیر قرار گرفته است. Soji می است که شیفته Ramdha نظر خواندن از کارت به عنوان اخبار; او به وضوح می بیند سرنوشت در کارت. Ramdha به نظر می رسد تا در soji می و زمزمه “من می دانم که شما… من به یاد داشته باشید شما از فردا …”

Soji می گوید Ramdha او در آخرین کشتی بود که جذب شده توسط بورگ مکعب در حال حاضر تحت احیاء. حتی هیو این را نمی دانند. Soji می توضیح می دهد که Ramdha بود در امپریال دیده بانی کشتی Shanor با 25 مسافر دیگر همه آنها جذب شده اما پس از آن چیزی را اشتباه رفت. Soji می محتضر Ramdha و می پرسد: “چه اتفاقی افتاد ؟ چه چیزی باعث زیر ماتریس فروپاشی؟!”

Ramdha نوبت بیش از یک کارت است که به نظر می رسد به دوقلوها در آن و با اشک در چشمان او دست لرزان او می پرسد soji می “که یکی از شما هستند ؟ که خواهر شما هستند؟! کسی که می میرد و یا کسی که زندگی می کند؟!” Ramdha کاغذ برداشته گارد disrupter امتیاز آن در soji می و فریاد می زند “من می دانم که شما هستند! شما ناوشکن!” او اشاره disrupter به خود او اما soji می موفق به گرفتن آن در زمان (به نظر می رسد به یک سن به شارژ). Phew. و خوشبختانه همه خوب است.

تماشای پیکارد در پل یک کشتی فضایی بار دیگر تضمین شده است برای دریافت هر “پیشتازان فضا” فن blubbing. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

جای تعجب نیست soji می بسیار متزلزل و او خواستار Mum…که می فرستد و او را به خواب. ما در حال حاضر مشکوک است که هر کس “مادر” شد او در برنامه نویسی هر دو soji می و Dahj و در حال حاضر آن را تایید کرد. پول ما در Maddox که پشت این روش از کنترل است.

در تاریک, جدا, راهرو در بورگ احیای سایت, Narek (Harry Treadaway) ملاقات با خواهر خود شده است که نما به عنوان Starfleet افسر ستوان ریزو (Peyton List). همه آنها بیش از هر یک از دیگر در یک خزنده برادر/خواهر زانی با محارم توطئه نوع راه و متاسفانه این است که تا سال 2014 آن را عملا یک کلیشه در حال حاضر.

مرتبط با: 6 ‘Star Trek’ کاپیتان رتبه از بدترین به بهترین

در نهایت دکتر Jurati پنجه نرم می کند با پیکارد به او اجازه می آیند و آنها پرتو به La Sirena که در آن Raffi در حال حاضر در انتظار آنها است. او می گوید پیکارد که او در بر داشت Maddox و او را در Freecloud که پیکارد پاسخ “از دوره” مانند است که حس می کند کامل. به عنوان ریوس مجموعه البته ما زوم بر روی Jean-Luc که خیره به دوربین و می گوید: “تعامل” به تمام کسانی که برای اولین بار چند یادداشت از بدنام “پیشتازان فضا” تم بازی در پس زمینه. آن را به اندازه کافی برای پر کردن چشم خود را با آب و لب پایین ترکش بیاختیار.

اتفاقا ما رسیده به برایان Brophy, این بازیگر که با بازی Cyberneticist Cmdr. بروس مادوکس در “نسل بعدی” قسمت “اندازه گیری از یک مرد” (S02, E09). او به نظر می رسد بازنشسته شده اند از اقدام و در حال حاضر مدیر تئاتر هنر در موسسه فناوری کالیفرنیا. در خود تا حدودی مرموز ایمیل پاسخ او اشاره می کند که ملیندا Snodgrass نوشت که “این اقدام از یک مرد” بود فروتن و flattered که شخصیت Maddox شد شامل بنابراین به شدت در “پیکارد” و افزود: “شاید من باید بیشتر اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن با خانواده.” قضاوت از تمام فعالیت های مختلف “پیشتازان فضا” فن صفحات و گروه های بحث به نظر می رسد بسیار زیادی از مردم به او در این مورد.

فانتزی کوکتل در Omicron دلتا ✓

  • Phasers پنهان در زیر تقریبا هر میز و میز در قصر پیکارد.
  • فوق روان فن لحظه ای که پیکارد می گوید: “تعامل” و در پایان.
  • هیو به نظر می رسد بسیار جالب شخصیت بیشتر از هیو لطفا!
  • Ramdha مانند یک crazy cat lady ما به عشق او بیشتر از Ramdha لطفا!
  • برش بین دو تا از بزرگترین صحنه های ساخته شده تنش و به خوبی کار می کرد

تخت آبجو در هاله III real madrid unido ™

  • چگونه Raffi اخراج از Starfleet? افسران نیروی دریایی نمی تواند از کار اخراج شدند.
  • که پیکارد نمی تماس Raffi برای 14 سال به نظر می رسد کمی از شخصیت .
  • زمانی که Starfleet لغو تخلیه, حتی Vulcans توافق؟!
  • داشتن یک EMH که به نظر می رسد تقریبا یکسان به خودتان کمی وحشت زده است.
  • Narek و خواهر خود را با داشتن تقریبا رابطه محارم.

امتیاز: 7.5/10

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت چهار از ورود در روز پنج شنبه 13 فوریه سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su kaçağı tespitikuşadası escortxnxxredtubebetroadşehirlerarası evden eve nakliyat