ژاپنی, میلیاردر, تماس, کردن, دوست دختر, مسابقه, برای, ماه سفر در کشتی فضایی SpaceX

اولین زن به ماه دیگر خواهد بود برنده میلیاردر “دختر مسابقه.”

در Jan 12, ژاپنی, میلیاردر Yusaku, Maezawa که اعلام کرد در سال 2018 است که او را به پرواز خود و شش به هشت هنرمندان در اطراف ماه در SpaceX را کشتی فضایی فضاپیما به عنوان بخشی از #dearmoon ماموریت توییتی که یکی از آن صندلی به ماه خواهد بود این سایت متعلق به دوست دختر خود را که می تواند انتخاب شود به عنوان بخشی از یک مسابقه تلویزیونی و یک فیلم مستند با AbemaTV به نام “ماه کامل دوستداران.”

مسابقه پذیرفته شده برنامه های کاربردی از مکان های به طور خاص از زنان در سن 20 سال و بالاتر که یک “شخصیت روشن و [هستند] همیشه مثبت” برای تبدیل شدن به دوست دختر 44 ساله و پدر دو فرزند و همراه او به ماه مسابقه سایت بخوانید.

مرتبط با: چه کسی خواهد بود که برای اولین بار در ماه ؟

اما فقط یک زن و شوهر از هفته بعد دیروز (Jan. 29), Maezawa به نام مسابقه ساخت با اعلام این خبر در توییتر. “با توجه به دلایل شخصی من اطلاع AbemaTV دیروز با تصمیم من برای دیگر شرکت در خواستگاری مستند از این رو درخواست برای لغو, نشان می دهد,”, Maezawa گفت: در اولیه خود را صدای جیر جیر.

او ادامه داد: در موضوع توییتهایی زیر توضیح داد که چرا او تصمیم به انصراف از مسابقه. “با وجود واقعی و عزم صادقانه نسبت نشان می دهد وجود دارد بخشی از من است که هنوز هم تا به حال احساسات متناقضی در مورد مشارکت” او در توییتر نوشت.

هنگامی که این مسابقه برای اولین بار اعلام شد آن بود که ملاقات با یک شستشو قابل انتقاد در رسانه های اجتماعی. مردم را دیدم ابتکار به اولین زن به ماه به برنده یک “دختر مسابقه” به عنوان متضاد با منطق به پیشرفت است که زنان ساخته شده اند در شمول و نمایندگی در انسان اکتشافات فضایی.

با وجود لغو مسابقه, Maezawa آیا جیر قدردانی خود را برای همه کسانی که در انجام اعمال. “فکر می کنم که 27,722 زنان با جدی نیت و شجاعت استفاده کرده و وقت گرانبهای خود را به اعمال می شود باعث می شود من احساس می کنم بسیار اندوهناک به نتیجه گیری و اطلاع رسانی هر کس با این خودخواهانه تصمیم من,” او نوشت.

او گفت “من درک می کنم که من را نا امید بسیاری از مردم – به متقاضیان و تمام کارکنان از AbemaTV که درگیر در تولید و عذرخواهی می کنم از همه برای من نامطلوب اقدامات است. من واقعا متاسفم از ته قلب” در اضافی جیر.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>