ژاپن برای راه اندازی یک نمونه-بازگشت از ماموریت به مریخ قمر فوبوس در سال 2024

ژاپن یکی دیگر از نمونه-بازگشت از ماموریت در آثار این یکی به قمر مرموز مریخ است.

مریخ ماه اکتشاف (MMX) ماموریت که هدف آن به مسافت تکه از مریخ قمر فوبوس به زمین رسما تبدیل به یک Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) پروژه ماموریت اعضای تیم اعلام کرد در روز پنج شنبه (Feb. 20).

“ماموریت قبلا در قبل از فاز یک پروژه که در آن تمرکز بر روی تحقیق و تجزیه و تحلیل مانند شبیه سازی فرود به بهبود فضاپیما طراحی” MMX اعضای تیم نوشت: در یک پست وبلاگ. “تمرکز خواهد شد در حال حاضر حرکت بر روی توسعه ماموریت سخت افزار و نرم افزار است.”

مرتبط: 7 بزرگترین اسرار مریخ

اگر همه می رود با توجه به طرح MMX فضاپیما خواهد شد راه اندازی در سال 2024 و وارد مدار اطراف سیاره سرخ در سال 2025 است. کاوشگر بازدید خواهد کرد هر دو از مریخ قمر فوبوس و دیموس و لمس کردن در سابق برای چند ساعت به مانع نمونه. MMX خواهد شد و سپس تحویل این بکر فوبوس مواد به زمین در 2029 که در آن دانشمندان می تواند مورد مداقه قرار دادن آن را در جزئیات.

چنین مطالعه ای می تواند نشان دهد بینش کلیدی در مورد سیاره قرمز نظام و منظومه شمسی ما به طور گسترده تر JAXA مقامات گفته اند. برای مثال منشاء فوبوس و دیموس است که موضوع بحث برخی از محققان فکر می کنم آنها دستگیر سیارک ها در حالی که دیگران باید فرض که آنها ساخته شده از مواد لعنتی خاموش مریخ توسط یک پیش غول تاثیر (یا آثار).

“مریخ قمر انتظار می رود که انباشته از رسوب بود که خارج از مریخ میلیاردها سال” JAXA مقامات نوشت: در یک ماموریت توضیحات.

“رعایت قمر بنابراین ارائه اطلاعات در تکامل از سطح مریخ” به آنها اضافه شده است. “اگر این قمر شکل گرفته در طول یک برخورد بین مریخ و سیارک غول پیکر, ماه مواد را نشان می دهد اصلی شرایط مریخ در طول این زمان اولیه ارائه بینش به این سیاره را تشکیل و آن جوان محیط زیست است. اگر این قمر هستند دستگیر سیارک ها ترکیب آنها کمک خواهد کرد که روشن شدن حمل و نقل روند فرار قطعات (مانند آب) مورد نیاز برای habitability.”

JAXA در حال حاضر دارای تجربه قابل توجهی در نمونه-بازگشت ماموریت به بدن کوچک. در سال 2010 آژانس را Hayabusa ماموریت تحویل به زمین کوچک بیت از استونی سیارک Itokawa. و Hayabusa2 کاوشگر به تازگی snagged قطعات کربن غنی سیارک Ryugu که در حال برنامه ریزی برای رسیدن به اینجا را در ماه دسامبر.

دانشمندان سیاره ای می تواند دست خود را بر بکر نمونه از سطح مریخ در یک دهه یا بیشتر, اگر همه چیز با توجه به طرح. ناسا زندگی-شکار 2020 مریخ است که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این تیر را جمع آوری و ذخیره سازی نمونه ها به عنوان بخشی از متنوع آن کار بر روی سیاره سرخ. ناسا و آژانس فضایی اروپا با هم کار خواهد کرد برای دریافت این مواد که می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان 2031.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی . او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im