‘پیچک-پلاس’ کالج ها در حال از دست رفته برخی از وسط کلاس دانش آموزان

طبقه متوسط و دانشجویان هستند کمتر در بسیار گزینشی کالج ها و دانشگاه های گزارش محققان.

که می تواند تغییر دهید اما اگر این نهاد اعطا شده آنها را افزایش می دهد در نرم افزار و پذیرش فرآیند مشابه که اغلب به کودکان داده می شود از فارغ التحصیلان بر اساس یک مطالعه جدید.

این گزارش در فرصت بینش بر اساس تحقیقات مشترک در سال 2017 گزارش نتیجه رسید که بسیاری از کالج ها کمک به سطح اقتصادی زمین بازی برای دانش آموزانی که از زمینه های مختلف.

برای گزارش جدید محققان تجزیه و تحلیل داده ها از آزمون های استاندارد برای تشخیص چه نقشی نمرات آزمون و درآمد خانواده در پذیرش در “پیچک-plus” موسسات: آیوی لیگ دانشگاه شیکاگو دانشگاه دوک موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه استنفورد. در میان یافته های کلیدی: High-درآمد و دانش آموزان بودند 34 درصد بیشتر احتمال دارد برای حضور در انتخابی دانشگاه نسبت به دانش آموزان کم درآمد با همان SAT نمرات.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که در میان دانش آموزانی که به ثمر رساند دقیقا 1400 در شنبه, کسانی که از خانواده های طبقه متوسط بودند به مراتب بیشتر و کمتر در نخبگان موسسات نسبت به همسالان خود از بالاتر و پایین تر با درآمد خانواده.

“با درآمد متوسط دانش آموزان می تواند کمتر چون آنها اعمال می شود در نرخ پایین تر چرا که آنها بستری در نرخ پایین تر و یا اینکه آنها قبول کردن در نرخ پایین تر می گوید:” جان فریدمن, یک استاد اقتصاد در دانشگاه براون است. “هر یک از این نیروها ممکن است در حال حاضر و قدرت نسبی از این نیروها ممکن است متفاوت از کالج به کالج.”

فریدمن می گوید که دانش آموزانی که از خانواده های پایین 20 درصد از حقوق بگیران نیز کمتر در کالج نخبگان’ نهادهای دانشجویی هر چند کمی کمتر و بیشتر به این دلیل است که بسیار کوچکتر از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد که به اندازه کافی بالا نمرات آزمون در نظر گرفته شود در بالا کالج های خصوصی. گذشته از جمله فریدمن خود را نشان داده است که بسیاری از دانش آموزان کم درآمد سقوط در دبیرستان با توجه به نابرابری های موجود در مدارس و محله ها.

محققان با استفاده از آزمون نمره داده ها برای اندازه گیری چقدر بزرگ یک برنامه حضور و غیاب و افزایش کم درآمد و با درآمد متوسط دانش آموزان نیاز به دریافت خود را برای نمایندگی در نهادهای انتخابی برای مطابقت با نمایندگی خود را در کالج ها در سراسر کشور. آنها دریافتند که یک شنبه “پاداش” از 160 امتیاز برای دانش آموزان از خانواده ها در پایین 20 درصد از حقوق بگیران و یک جایزه 96 امتیاز برای دانش آموزان از خانواده ها در وسط 20 درصد از حقوق بگیران خواهد بود کافی است.

آن نقطه افزایش و یا برخی دیگر معادل “پاداش” خواهد قرض دادن درآمد دانش آموزان مشابه اولویت است که در بسیاری از کالج های انتخابی به کودکان, فارغ التحصیلان, استخدام ورزشکاران و دانش آموزان از لحاظ تاریخی کمتر گروه محققان استدلال می کنند در این گزارش.

“از نظر اقتصادی نتیجه برای دانش آموزانی که بسیار گزینشی کالج ها وجود دارد تقریبا هیچ شکاف بین دانش آموزان از درآمد بالا پس زمینه و دانشجویان کم درآمد پس زمینه” فریدمن می گوید. “اگر این نهادهای دانشجویی شامل دانش آموزان بیشتر از متنوع اقتصادی زمینه های ما می تواند قابل ملاحظه ای افزایش تحرک بین نسلی برای دانشجویان در ایالات متحده است.”

اضافی محققان از دانشگاه هاروارد; دانشگاه برکلی کالیفرنیا و فدرال رزرو هیئت مدیره کمک کند.

بودجه برای این کار از سرویس درآمد داخلی.

منبع: دانشگاه براون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im