آن را OK به اجازه دهید کودک ‘گریه آن را’

اجازه دادن به یک کودک “گریه آن را” از تولد تا 18 ماه نیست تاثیر منفی رفتار خود را توسعه و یا دلبستگی محققان گزارش.

آنها همچنین کشف کرده اند که کسانی که از چپ به گریه گریه کمتر و به صورت کوتاه مدت در 18 ماه سن.

در مقاله جدید محققان با تمرکز بر یک موضوع است که پدر و مادر وب سایت ها و پدر و مادر را مورد بحث برای چندین دهه بدون شواهد علمی: شما باید همیشه بلافاصله دخالت هنگامی که کودک شما گریه می کند?

محققان به دنبال 178 نوزادان و مادران خود را بیش از 18 ماه و بارها و بارها ارزیابی اینکه آیا پدر و مادر مداخله بلافاصله هنگامی که نوزاد گریه و یا اجازه دهید که کودک گریه کند از چند بار یا اغلب. آنها دریافتند که از آن ساخته شده تفاوت کمی به رشد کودک با 18 ماه.

در واقع آنها یافت می روم بچه ها به گریه آن را چند بار در مدت و اغلب در سه ماه همراه بود با کوتاه مدت گريه در 18 ماه.

محققان ارزیابی استفاده از پدر و مادر خود را ترک نوزاد “گریه آن را” از طریق مادری گزارش در مدت سه و شش و 18 ماه و گریه مدت در مدت سه و 18 ماه. محققان ارزیابی دفعات و مدت fussing و گریه در همان سنین با گریه الگوی پرسشنامه.

فیلم های ضبط شده نشان داد که چگونه حساس مادران آنها در برقراری ارتباط با نوزاد خود را و محققان امتیاز فیلم در سه و 18 ماه سن.

آنها ارزیابی دلبستگی در 18 ماه با استفاده از استاندارد طلا تجربی روش های عجیب و غریب وضعیت آزمون که در آن ارزیابی چگونه ایمن نوزاد متصل شده است به عمده پرستار در جدایی و الحاق قسمت.

محققان ارزیابی رفتاری توسعه از طریق مشاهده مستقیم در بازی با مادر و در طول ارزیابی توسط یک روانشناس و یک پدر و مادر-گزارش پرسشنامه در 18 ماه.

محققان دریافتند که آیا معاصر پدر و مادر بلافاصله پاسخ و یا خود را ترک نوزاد به گریه آن را چند بار اغلب باعث تفاوت در کوتاه یا دراز مدت رابطه خود را با مادر یا نوزاد رفتار است.

این مطالعه نشان می دهد که دو سوم از مادران پدر و مادر به طور مستقیم و از یاد خود نوزاد, معنی آنها دخالت بلافاصله زمانی که آنها فقط متولد شده اما همانطور که کودک بزرگتر می شود مادر منتظر یک بیت به ببینید که آیا کودک می تواند آرامش خود را, بنابراین نوزادان یادگیری خود تنظیم. این “دیفرانسیل با پاسخ” اجازه می دهد تا یک کودک به یادگیری در طول زمان برای تنظیم خود در طول روز و هم در شب.

“تنها دو مطالعات قبلی نزدیک به 50 یا 20 سال پیش تا به حال بررسی شد که آیا اجازه گریه نوزادان آن را’ تاثیر می گذارد نوزادان توسعه است. ما مطالعه اسناد معاصر پدر و مادر در انگلستان و روش های مختلف برای گریه استفاده می شود می گوید:” Ammar Bilgin از گروه روانشناسی در دانشگاه وارویک.

“ما باید به اعتبار بیشتر به پدر و مادر و بچه ها می گوید:” دیتر Wolke استاد که چراغ مطالعه.

“بسیاری از والدین به طور مستقیم در انطباق با گذشت زمان و هماهنگ به خود کودک باید کمی صبر کنید قبل از مداخله در هنگام گریه و اجازه می دهد خود را به بچه ها این فرصت را به یاد بگیرند که به خود تنظیم” Wolke می گوید. “اکثر نوزادان توسعه به خوبی با وجود پدر و مادر خود را دخالت بلافاصله یا نه به گریه.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله کودک روانشناسی و روانپزشکی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im