آن را OK به غمگین از دست دادن از آداب و رسوم در طول COVID-19

به عنوان مردم در سراسر جهان خود جدا به سرعت گسترش COVID-19 بسیاری از زمان افتخار, آداب و رسوم از جمله graduations تولد و عروسی و حتی مجالس ترحیم لغو شده است.

فقدان این مراسم در یک زمان استرس است که هیچ بی ارزش از دست دادن می گوید: Maribel Alvarez, دیپلم تحقیقات استاد در دانشکده انسان شناسی در دانشگاه آریزونا.

مردم باید اذعان درد آنها را احساس می کنید بیش از این از دست دادن موقت معنی دار اجتماعی و آداب و رسوم و در آغوش چالش ایجاد امکانات جدید Alvarez می گوید.

“مراسم در نظر گرفته شده تقریبا جهانی بشر از شیوه های بسیار زیادی در ارتباط با زندگی روزمره و همچنین به عنوان چگونه شما در مناسبت های خاص می گوید:” آلوارز که همچنین صندلی در فرهنگ عامه و کاردانی دین از تعامل جامعه.

آداب و رسوم ما را وادار به توقف عجله از زندگی روزمره ما ، “در این معنا یک مراسم متفاوت است از یک سفارشی به دلیل رفتارهای مرسوم چیزهایی هستند که ما بدون فکر کردن در مورد آنها. مراسم یک لحظه در زمان که در طی آن ما—به صورت جداگانه و یا به عنوان یک گروه—با توجه به چیزی.”

مهم انتقال در زندگی ما معمولا مشخص شده توسط آداب و رسوم Alvarez می گوید. Folklorist آرنولد ون گننپ اول معرفی مفهوم مناسک گذر در سال 1909 نوشته: “زندگی یک فرد در هر جامعه یک سری از معابر … تولد, اجتماعی, بلوغ و ازدواج و مرگ. برای هر یک از این حوادث وجود دارد مراسم که ضروری هدف این است که برای فعال کردن فردی برای عبور از یک موقعیت تعریف شده خود را به دیگری.”

آیین قالب یک چارچوب برای درک این لحظات و همچنین کمک به مردم به یاد داشته باشید اوج تجربه های عاطفی به همین دلیل است که پدر و مادر را به میل خود بنشینید و از طریق سه ساعته مجلس مراسم به گوش فرزند خود نام اعلام کرد او می گوید.

اذعان به از دست دادن

اختلال در آیین می تواند مضر, Alvarez می گوید.

“یکی از توابع مثبت از مراسم به ما کمک می کند مذاکره, انتقال,” او می گوید و اشاره کرد که حتی خوشحال انتقال مانند فارغ التحصیلی و یا ورود یک نوزاد جدید می آیند با استرس است. “مراسم فراهم می کند همه ما یک فرود نرم برای کسانی که انواع تضاد است.”

لغو یک رویداد مانند یک مراسم فارغ التحصیلی ممکن است احساس جزئی که در نظر گرفته شده در مرزهای حوزه سلامت اقتصادی و فجایع ناشی از این بیماری همه گیر. اما زمانی که چنین مراسم مختل, آن می تواند باعث سردرگمی.

“من فکر می کنم اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که اذعان به از دست دادن. اذعان به این اختلال. آن را به آرامی” آلوارز می گوید و اشاره کرد که او گریه وقتی که او متوجه شد که او نمی خواهد بود قادر به ارائه یک دانشجوی دکترا با او شده است می خواهم کار را برای پنج سال با یک هود در فارغ التحصیلی.

“ما در حال نمادین موجودات; ما استخراج معنی از اقداماتی که نمادین است. بله البته ما خوب خواهد بود بدون یک مراسم فارغ التحصیلی. اما آن را اضافه کنید به روانی بار است که ما در حال حمل در این لحظه به آن لحظه از جشن ؟ بله.”

پیدا کردن جدید آیین

یک چالش و فرصت در طول این زمان این است که برای پیدا کردن آداب و رسوم. یکی از چیزهایی که در مورد یک انسان این است که ما بسیار سازگار Alvarez می گوید.

آلوارز امتیاز به پایان زندگی: استمرار پروژه که غرب فرهنگ عامه داد اجرا می شود که به بررسی سنت عبارات و شیوه های مرتبط با پایان زندگی, عزاداری و مرگ و میر در جوامع است.

این پروژه فراهم می کند چند نمونه از افراد غنی و نیز عزم خود را برای ایجاد خود “مجاز” آداب و انجام کارهایی مانند ساخت تزیینات دستبند در بیمارستان, اتاق انتظار, ایجاد صفحه اصلی محراب و ایجاد “شبح دوچرخه” به عنوان آثار تاریخی به مردم از دست داد در دوچرخه سواری حوادث است.

“یکی از چیزهایی که ما یاد بگیرند این است که مردم با استفاده از آنچه در دسترس است و یا به عبارتی دیگر مردم را لیموناد از لیمو” آلوارز می گوید.

همانطور که ما شاهد ظهور چیزهایی مانند آنلاین خدمات کلیسا و کنسرت از مردم خانه و تکنولوژی—اغلب تصور می شود دشمن از اتصال واقعی—توسط یک منجی در حال حاضر Alvarez می گوید.

“من می دانم که زوم (ویدئو کنفرانس) است که ایده آل نیست اما تصور کنید که داشتن نیست که قادر به دیدن هر یک از دیگر و یا برای ارتباط با مردم,” او می گوید.

اگر چه مردم در حال, خلاق, Alvarez تنش یک جزء کلیدی از مراسم است که اغلب وجود ندارد و در مجازی حوادث. مراسم اغلب بستگی جمعی اقدامات فیزیکی مانند فارغ التحصیلی کلاس پردازش بر روی صحنه و اغلب تجربه یک رویداد است که نه فقط صورت خود را, اما آداب و رسوم فعالیت های اطراف آن—مانند حق انتخاب لباس و به اشتراک گذاری مواد غذایی است.

“من نمی خواهم به Pollyannaish در مورد آن و یا بی اهمیت جلوه دادن این واقعیت است که در حالی که ما باید این سیستم عامل آنلاین و ما می تواند تطبیقی یکی از عناصر کلیدی از مراسم—که عملی بخشی از انجام مراسم—به چالش کشیده است توسط انفعال بیحرکت تعاملات” آلوارز می گوید.

در سطح فردی Alvarez نشان می دهد که مردم را در فعالیت های عادی مانند نوشیدن قهوه صبح خود را در صندلی های مورد علاقه خود و یا آماده کردن غذا و زینت دادن و یا ritualize آنها.

Ritualizing فعالیت های روزمره می تواند تسکین دهنده به ما یک حس کنترل “را که حس از سنت بودایی بودن آگاهانه و در حال حاضر” آلوارز می گوید.

آنچه در مورد زمانی که آن را بیش از ؟

آنچه در مورد زمانی که این است و ما یک بار دیگر مجاز به جمع ما انسان همکار? ما مراسم بود کوچکتر که ما اتخاذ یک مطلب آزمایشی رویکرد به گردهمایی های اجتماعی? یا ما تک به تک با یک نوظهور قدردانی از نیاز ما به هم مشتاق به شرکت در راهپیمایی ها و کنسرت ها و سوپر باول مشاهده احزاب با نسبت غریبه ای ؟

“شکی وجود ندارد که دلیل ما جمع آوری در رویدادهای ورزشی و کنسرت و در مراسم عروسی و مجالس ترحیم این است که ما اجتماعی حیوانات” آلوارز می گوید. “این جداسازی فیزیکی را به در برخی از نقطه. ما خواهید بود با دیگر مردم است.”

اما بله جنبه های خاصی از آداب و رسوم ممکن است تغییر کند. برای مثال برخی از انواع آداب و رسوم تماس فیزیکی مانند تکان دادن دست در کلیسا می تواند راه را برای دیگر نمادین راه برای بیان روابط است.

“همانطور که هر دانش آموز از فرهنگ می داند تغییر ثابت است و آنچه مردم را با سنت است که همیشه تطبیق با شرایط جدید” آلوارز می گوید.

“اما من فکر نمی کنم ما باید به آن ترس. شما می توانید شرط می بندم که تا آخرین انسان زنده بر روی این سیاره ما سعی خواهد کرد برای سیگنال به یک انسان دیگر برخی از مرتب کردن بر اساس از پیام معنی و جامعه است.”

منبع: دانشگاه آریزونا

“من فکر می کنم اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که اذعان به از دست دادن. اذعان به این اختلال. آن را به آرامی می گوید:” Maribel Alvarez. (اعتبار:

https://www.gettyimages.com/detail/photo/graduate-sitting-alone-royalty-free-image/528822656

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>