آن را به شما: دانشمندان تایید می کنند روز در حال واقع شدن دیگر

روز

آن را نه فقط از خستگی صحبت کردن — روز در اینجا بر روی زمین واقع شده اند طولانی تر و طولانی تر است. این درست است که تغییر اتفاق می افتد شده است بیش از ده ها میلیون سال است.

در دوره کرتاسه آغاز شد که حدود 145 میلیون سال پیش به پایان رسید و 66 میلیون سال پیش آن را تنها در زمان حدود 23.5 ساعت برای زمین برای تکمیل یک چرخش کامل با توجه به زندگی علم. پس از چرخش این سیاره به تدریج آهسته به چرخه 24 ساعته ما امروز.

باستان Stopwatches

دانشمندان در حال حاضر جمع آوری شده که در روز استفاده می شود کوتاه تر زندگی می کنند علم ، اما یک روش جدید — کاوش باستان صورت فسیل با لیزر برای اندازه گیری چه مدت آنها در معرض نور آفتاب هر روز به آنها دقیق ترین درک از آن زمان تفاوت نشده است.

علاوه بر داشتن کوتاه روز سال در دوره کرتاسه نیز دیگر با یک هفته کامل بر اساس اندازه گیری پوسته که رشد در نرخ های مختلف بر اساس فصل است.

“ما حدود چهار تا پنج امتیاز داده ها در هر روز, و این چیزی است که شما تقریبا هرگز در تاریخ زمین شناسی,” نیلس د زمستان تحلیلی geochemist در Vrije Universiteit Brussel گفت: در آزادی مطبوعات. “ما در واقع می توانید نگاه کنید در یک روز 70 میلیون سال پیش است.”

ادامه مطلب: زمین بود کوتاه تر از روز زمانی که دایناسورها زندگی می کردند باستانی پوسته نشان می دهد [Live Science]

بیشتر در دوره کرتاسه: سیارک مسئول انقراض دایناسور تقریبا زدم پستانداران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de