آن را فوق العاده سخت برای آزمایش به کروناویروس در آمریکا

تعداد موارد مرگبار COVID-19 coronavirus تایید در ایالات متحده شده است به طور پیوسته در حال افزایش و مقامات بهداشت در حال ramping تا تلاش برای آزمایش برای آن است.

اما بسیاری از استدلال کرده اند تلاش های دولت برای تست بیماران برای COVID-19 در ایالات متحده کاهش یافته است به مراتب کمتر از انتظارات است. بیمارستان در سراسر کشور در حال آماده نشده CNBC گزارش با پزشکان با داشتن یک زمان سخت گرفتن دست خود را بر روی تست کیت.

“من اینجا هستم تا به شما بگویم در حال حاضر در یکی از شلوغ ترین بیمارستان در کشور من لازم نیست که آن را در نوک انگشتان من” New York-Presbyterian Hospital پزشک مت مک کارتی گفت: CNBC. “من هنوز هم به من در مورد درخواست برای آزمایش مردم است. این خوب نیست.”

“ما می دانیم که وجود دارد 88 موارد در ایالات متحده” مک کارتی اضافه شده است. “وجود دارد در حال رفتن به صدها نفر وسط هفته است. وجود دارد را به هزاران نفر در هفته آینده. و این یک تست موضوع است.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آغاز توزیع صدها نفر از سه مرحله آزمون تشخیصی کیت ماه گذشته اما یک عیب تولید مجمل نتایج.

ناقص آزمون نگرانی نه تنها در مورد اعتبار این کیت در حال حاضر در دست بیمارستان نیویورک تایمز گزارش — اما دولت رویکرد کلی برای غربالگری به عنوان به خوبی.

“بی کفایتی واقعا بیش از آنچه که هر کسی انتظار می رود با CDC” دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی مایکل مینا گفت: بار. “این است که یک مشکل را حل کند در جهان از ویروس ها.”

در یک مورد یک مرد در بروکلین که قرنطینه خود را در آپارتمان خود را بیش از نگرانی های او ممکن است گرفتار این ویروس تبدیل شده بود دور توسط CDC پس از یک باتری تست — به استثنای واقعی COVID-19 تست تشخیصی — آمد منفی است.

کشورهای دیگر شانس بهتر در غربالگری بیماران. هفته گذشته مقامات در بریتیش کلمبیا ادعا استان آزمایش شده بود بیشتر مردم برای COVID-19 نسبت به کل ایالات متحده است.

کره جنوبی به طور خاص باعث شده است که هزینه غربالگری بیش از 100000 نفر در بیش از 500 تست سایت. این ویروس به گسترش قابل ملاحظه ای در کشور با بیش از 4200 مورد تأیید و 26 و میر ناشی از این ماه.

ایالات متحده فاصله زیادی پشت سر فقط با 472 آزمایش با توجه به CDC.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de