ایتالیا coronavirus پاسخ به طور چشمگیری کاهش آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای و ماهواره ها نشان می دهد

به عنوان جهان می شود برای مقابله با این بیماری ناشی از یک رمان coronavirus ایتالیا شده است مجبور به چنین اقدامات چشمگیر است که این کشور در تولید گازهای گلخانه ای تغییر کرده که از فضا دیده می شود.

که بر روی صفحه نمایش در یک ویدیو جدید تولید شده توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط آژانس کوپرنیک نگهبان-5P ماهواره ای. که فضاپیمای آهنگ های آلودگی هوا در جوو ماهواره این روز ها شاهد کاهش شدید در تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید نیتروژن بیش ایتالیا در طول دو ماه و نیم از سال 2020 است. نخست وزیر ایتالیا دستور شمال ایتالیا به یک مستند در روز یکشنبه (8 مارس) به تلاش برای مهار این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

“اگر چه ممکن است تغییرات جزئی در آن داده ها به دلیل پوشش ابر و تغییر در آب و هوا ما بسیار با اعتماد به نفس است که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است که ما می توانید ببینید همزمان با مستند در ایتالیا باعث ترافیک کمتر و صنعتی فعالیت” نوئل Zehner ماموریت مدیر در ESA, در بیانیه ای گفت.

مرتبط: چگونه خواهد NASA دسته یک فضانورد بیماری شیوع?
بیشتر: تصاویر ماهواره ای نشان می دهد ایران در گورهای دسته جمعی برای قربانیان coronavirus

یک تصویر ثابت از یک انیمیشن نشان دادن سطح دی اکسید نیتروژن در شمال ایتالیا کاهش بیش از 2020, در بخش, در پاسخ به COVID-19 شیوع. (اعتبار تصویر: شامل اصلاح کوپرنیک نگهبان داده ها (2020) پردازش توسط ESA CC BY-SA 3.0 IGO)

ایتالیا دیده می شود بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 هر کشوری به جز کشور چین که در آن شیوع است که در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر آغاز شد. موارد به ویژه در شمال ایتالیا از این رو نخست وزیر مقررات بسته شدن فضاهای عمومی وجود دارد. از آن پس او تمدید کرده است این اقدامات در سراسر کشور است.

Coronavirus مبانی

به عنوان مردم در خانه مانده و بیشتر و بیشتر دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای در ایتالیا به ویژه این کشور در شمال منطقه سقوط کرد. کوپرنیک نگهبان-5P اقدامات سطوح از این ترکیب همراه با ازن دی اکسید گوگرد و مونوکسید کربن و متان در میان مواد دیگر. همه از این گازها می تواند بر سلامت انسان و آب و هوا است که چرا ESA نظارت بر آنها.

اما در حال حاضر گسترش COVID-19 بسیار بیشتر از نگرانیو کاهش در تولید گازهای گلخانه ای نشان می دهد که مردم در حال برداشتن گام برای کاهش قرار گرفتن در معرض خود را و است که از همسایگان خود است.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im