نباید تابو به انتشار تصاویر کشته شدگان توسط خشونت

یک فیلم مستند لحظه های آخر زندگی جورج فلوید را برانگیخته تظاهرات گسترده در هر بخشی از کشور و خشم بین المللی. این تصویری است که توسط میلیون ها نفر تماشا ارائه می دهد یک استارک شهادت به تحمل فاجعه است. به دلیل آنچه که آن قطاری از آن خواهد شد به احتمال زیاد علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ است. هنوز تصویری و دیگر مانند آن نیز محکوم به آنچه آنها نشان می دهد.

برخی از آنها را محکوم کرد تصویری—برخی خواستار آن, درد porn—با این استدلال که تصاویر افراد کشته شدن هرگز نباید ساخته شده است. اما بسیاری دیگر از جمله آقای فلوید را اعضای خانواده ابراز قدردانی است که فاجعه بود گرفتار در دوربین به طوری که آن را می توان به طور گسترده ای و آبکاری تغییر دهید.

وحشتناک ویدئوها مانند این ماشه اساسا دو پاسخ متفاوت که جذب چگونه عمیقا در تضاد ما در مورد مستند مرگ است.

به عنوان کسی که مطالعات به تصویر کشیدن مرگ در رسانه ها و کتاب نوشت مرگ باعث می شود اخبار: چگونه رسانه های خبری و سانسور و نمایش مرده, من اغلب خواسته در مورد این تصاویر و اثرات آنها. یکی از اولین چیزهایی که یاد گرفتم از طریق تحقیقات من این است که اخبار, تصاویر از مرگ بسیار نادر است بر خلاف آنچه بسیاری تصور است. حدود 1 درصد از اخبار منتشر شده در عکس ها در واقع نشان می دهد قربانی لحظات پایانی و یا بدن. با رعایت این صنعت در پشت صحنه مشخص شد سردبیران دسترسی به بسیاری از این تصاویر اما آنها بارها و بارها رد آنها را به عنوان غیر اخلاقی.

تصویری از فلوید یک استثنا است. به طور معمول آمریکایی ها خواست که تصاویر مرده یا در حال مرگ بود نگهداری از نمایش عمومی. برای مثال آن تابو است برای نشان دادن مرده سربازان آمریکایی و یا بدن را در سایت های داخلی فاجعه مانند 9/11; هر یک از تیرباران های دسته جمعی; طوفان گرمسیری; و زمان coronavirus بیماری همه گیر. و در موارد نادر که مرگ تصویر منتشر شده است, جنجال شرح زیر است, با منتقدان محکوم و آن را “اسفناک,” “استثمار” و حتی “مستهجن” “اهانت آمیز” و یا “craven و نابخشودنی.” مرگ آنها استدلال می کنند خواسته های حریم خصوصی.

عکس از سه سال, سوریه قربانی که دراز مرده در ساحل, بود, برای مثال, را محکوم کرد به عنوان یک “مردن عکس.” انتشار خبر مربوط به عکس که نشان داد یک پدر جوان و 23-ماه-پیر دختر مرده در بانک, Rio Grande باعث شکایت که تصویر dehumanizing و بی احترامی. به طور مشابه هنگامی که رسانه ها نشان داد قربانیان کشته شده توسط هائیتی زلزله ویرانگر در سال 2010 بینندگان قضاوت تصاویر “غیر انسانی است.” آنها استدلال می کنند که از احترام به مرده و خانواده خود را چنین تصاویری باید ممنوع شود.

صحبت از طرف مرحوم و اعضای خانواده برخی استدلال می کنند که این نوع از تصاویر قربانی قربانی دوباره ظالمانه ترکیب این فاجعه و باعث زنده ماندن اعضای خانواده “ماندگار تروما است.”

هنگامی که دو دختر زندگی در هند از راه دور ایجاد شد باند تجاوز در یک زمینه و سپس آویزان از درخت انبه برخی از آمریکایی های خبری شامل عکس های خود را مرده بدن. اما از آنجا که خشونت علیه دختران است که به طور معمول نادیده گرفته و پدر و مادر به شدت می خواستم وحشتناک حلق آویز می شود نشان داده شده است, محلی و ملی و بین المللی و رسانه های خبری به طوری که مقامات خواهد بود تحت فشار به بررسی. آنها احساس کردند که عکس شهادت به تراژدی ارائه یک مسیر به سمت عدالت و حفظ حریم خصوصی تنها آن را سخت تر برای رسیدن به. پدر دختر جوان توضیح داد که او “نمی باید هر گونه مشکلات را با مردم در گرفتن عکس; مشکل چیزی است که اتفاق افتاده است با فرزندان ما است.”

پدر و مادر دیگر که از دست داده اند و یک کودک نیز بستگی به اخبار رسانه ها در افشای awfulness. برخی از خانواده های نظامی آمریکا استدلال کرده اند که ما باید در مقابله با هزینه های واقعی از جنگ با دیدن فداکاری سازمان ملل متحد گیرد. در طول جنگ عراق که اخبار رسانه های به اشتراک گذاشته تصاویر از بغداد از ارتش Spc. تراویس بابیت در آخرین لحظات زندگی خود نگران مادر می گوید: “من فکر می کنم آن چیزی که مهم است برای مردم را به دیدن آنچه که بیش از وجود دارد.”

با 20 سالگرد قتل عام کلمباین دبیرستان, چند, دانش آموزان آغاز یک کمپین به اشتراک گذاری تصاویر از بدن توسط اسلحه کشته با فشار به امید گرفتن توجه کشور و مبارزه با خشونت اسلحه. از آنها خواسته دیگر دانش آموزان به جای یک برچسب بر روی گواهینامه رانندگی خود را و یا تلفن همراه است که وعده: “در صورتی که من بمیرم از خشونت اسلحه لطفا با انتشار این عکس از مرگ من.”

آفریقایی آمریکایی پژوهشگران و فعالان از مدت اعتبار این دوربین به عنوان یک عامل تغییر. در سال 1955 یک میل سوزان برای عدالت بود گالوانیزه با تصاویری از امت تا در باز کردن تابوت. تا مادر دعوت مطبوعات به انتشار عکس های او را مثله بدن بعد یادآوری است که “ما تا به حال جلوی چشم ما برای بیش از حد طولانی تبدیل به دور از واقعیت زشت رو ما به عنوان یک ملت است.”

در 2015, وقتی مرگ از والتر اسکات بود علنا شاهد پدرش ارائه شده است که بدون تصاویر بی عدالتی “هرگز به نور آمده است.” دقیقا به دلیل اینکه آنها مرگ قابل مشاهده این تصاویر کمک کرده اند تقویت 21st جنبش حقوق مدنی سیاه زندگی مهم است.

فیلم گرفتن فلوید مرگ است و به ما یادآوری کرد که زمانی که دوربین ضبط یک تراژدی آنها می توانید آن را از غفلت است. فلوید عمو به تازگی توصیف Darnella فریزر 17 ساله که ارسال شده تصویری از برادرزاده اش به قتل خود را به عنوان “قهرمان” از آنجا که بدون او “هیچ کدام از این که تا کنون شناخته شده است.” او با آسودگی توسط این واقعیت است که میلیون ها نفر از مردم “دیده می شود برادرزاده من دریافت قتل در خیابان مینیاپولیس.” در واقع, آن را ممکن است در حال حاضر کاتالیز فصل بعد از جنبش حقوق مدنی.

حریم خصوصی یک امتیاز است که بسیاری ندارند. هنگامی که ما را در برابر گرافیک, اخبار, تصاویر با اخلاقی گناه ما چشم پوشی از برخی بسیار مهم مبارزات دید. اگر ما اجازه می دهد دوربین به جلوگیری از آن زل زل نگاه کردن و یا اگر ما سعی می کنیم برای برقراری ارتباط در مورد یک تراژدی در حالی که سانسور تصاویر از مرگ های زیادی از دست خواهد رفت. گاهی اوقات آسیب است نه در نشان دادن اما در پنهان کردن این تراژدی—گناه ترک فعل که اجازه می دهد تا این فاجعه را بیشتر به راحتی نادیده گرفته شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net