آن را فقط به شما: اینترنت است که در واقع فوق العاده آهسته به تازگی

جریان Slowdowns

با توجه به یک گزارش جدید توسط باند پهن در حال حاضر مصرف کننده حمایت از وب سایت است که در مقایسه با ایالات متحده ارائه دهندگان خدمات اینترنت (Isp) بسیاری از شهرستانها در حال تجربه اینترنت slowdowns در حال انجام شیوع کروناویروس.

در خارج از کشور 200 پرجمعیت ترین شهرهای 88 “را تجربه کرده اند برخی از درجه ای از شبکه تخریب بیش از هفته گذشته در مقایسه با 10 هفته قبل از” با توجه به گزارش. سه شهرستانها “تجربه قابل توجهی degradations سقوط از ده هفته از محدوده بیش از 40 درصد است.” اکثر شهرهای نیست پیدا کردن سرعت خود را منحرف بیش از 20 درصد است.

شهر نیویورک یکی از سخت ترین آمار ما در شهرستانها توسط coronavirus تجربه slowdowns تا 24 درصد در هفته گذشته.

در بسیاری از سخت ترین مناطق ضربه هر چند به افزایش تقاضا از خانواده ها جریان “دفتر” برای 14 بار در حالی که خود جدا نشده تحت تاثیر سرعت در همه. “شهرهایی مثل لس آنجلس و شیکاگو و بروکلین و سن فرانسیسکو باید همه با تجربه کم یا بدون اختلال” می خواند ،

دست انداز سرعت

تست پهنای باند سرویس Ookla همچنین نشان داد که متوسط سرعت دانلود کاهش یافته است به طور متوسط 4.9 درصد نسبت به هفته گذشته است.

با توجه به Speedtest شاخص جهانی توسط همان شرکت ما این است که شماره هشت از نظر پهنای باند ثابت سرعت, سنگاپور, هنگ کنگ, و موناکو در نظر گرفتن سه لکه. اما نه همه دسترسی داشته باشید. با توجه به یک 2019 تحقیقات پیو گزارش 33 میلیون نفر در ایالات متحده هنوز هم زندگی بدون اینترنت.

برای مقابله با یورش streamers یوتیوب اعلام کرد آن را به طور پیش فرض استاندارد به جای بالا تعریف برای کاربران در سراسر جهان. Facebook و Netflix نیز تصمیم به کاهش کیفیت کلی خود را به جریان در حالی که این بیماری همه گیر در ادامه به همین دلیل است.

ادامه مطلب: 88 از بالا 200 شهرهای آمریکا دیده می شود سرعت اینترنت کاهش این هفته, 3 شهرستانها بیش از 40 درصد [Reason]

بیشتر در مورد این ویروس: خلاء ساز Dyson جدید طراحی ونتیلاتور فقط در 10 روز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>