جزیره علائم آپولو 13 50th با جدید ‘یک جهش بزرگ’ تمبر


جزیره دفتر پست جدید “یک جهش بزرگ کاوش ماه و فضا” تمبر پستی جشن سالگرد 50 از ماموریت آپولو 13 و اکتشاف است که به دنبال. (اعتبار تصویر: جزیره اداره پست)

سابق ناسا و مدیر که در کنترل ماموریت در شب که آپولو 13 “تا به حال یک مشکل” کار کرده با seabound پادشاهی خدمات پستی به جشن 50 سالگرد مشهور ماموریت در یک مجموعه جدید از تمبر پستی.

جورج ابی که قبل از تبدیل شدن به مدیر ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون شد یک عضو از ماموریت آپولو 13 تیم عملیات در مارس سال 1970 همکاری با جزیره من اداره پست به ایجاد “یک جهش بزرگ کاوش ماه و فضا” یک نسخه محدود مجموعه ای از هشت تمبر. پستی ویژگی های یک عکس از ماموریت آپولو 13 اتاق کنترل و صحنه از چهار موفق قمری فرود که به دنبال بد بخت ماموریت به ماه.

“تاریخچه پروازهای فضایی انسان باقی می ماند یک موضوع جالب نبوده و قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن این تصاویر جذاب را با جهان ما را پر می کند با غرور گفت:” Maxine توپ مدیر کل جزیره تمبر و سکه. “ما بسیار سپاسگزار برای جورج ابی و ناسا; حمایت خود را از اهمیت حیاتی در ایجاد این فریبنده جمع آوری تمبر.”

مرتبط: عصر فضا تمبر پستی در طول تاریخ (عکس)

کهنه کار ناسا مدیر جورج ابی با بزرگ شدن یکی از جزیره را 2019 “یک گام کوچک” تمبر پستی در مرکز کنترل ماموریت در هوستون. (اعتبار تصویر: جزیره اداره پست)

تنظیم برای انتشار در چهارشنبه (فوریه. 26), “یک جهش بزرگ” مجموعه همچنین شامل تمبر برای Skylab کارگاه مداری شاتل فضایی و ایستگاه فضایی بین المللی. این مجموعه جدید است را دنبال کنید تا به جزیره را “یک گام کوچک” تمبر صادر شده در مارس 2019 به افتخار آپولو 11 و ماموریت ها که منجر به اولین فرود ماه در جولای 1969.

“بسیاری از ماموریت های قبل از آمد و پس از آپولو 11” گفت: Nicole Stott سابق شاتل فضایی و ایستگاه فضایی فضانورد. “پنجاه سال در, ما فقط در حال حاضر شروع به آن را همان مراحل را دوباره اما این بار ما برای اقامت خوب و مثل قبل خوب برای همه است.”

نقل قول از Stott محاط شده است در Skylab تمبر مرز: “شما متوجه نیستید از فلوریدا و یا ایالات متحده است. شما یک زمینی.”

اضافی فضانوردان’ به نقل از چاپ در هفت تمبر در این مجموعه از جمله کلمات آپولو 13 فرمانده Jim Lovell, آپولو 14 قمری خلبان ادگار میچل آپولو 15 فرمان ماژول خلبان Al Worden آپولو 16 قمری خلبان چارلی دوک و آپولو 17 فرمانده ژن Cernan. STS-63 فرمانده جیم Wetherbee نقل در شاتل موضوع و فضانورد تیم Peake ذکر شده است در ایستگاه فضایی بین المللی آزاد است.

تمبر نیز شامل قمری محل فرود یا مداری, فرو کردن مختصات خود را در ماموریت های مربوطه و یا فضاپیما و نام خود را خدمه.

آپولو آپولو 13 و 14 تمبر جزیره من کلاس اول پست ارزش آپولو 15 و آپولو 16 تمبر اتحادیه اروپا ارزش آپولو 17 و Skylab تمبر بزرگ هستند نامه ارزش و شاتل فضایی و ایستگاه فضایی بین المللی تمبر “بقیه جهان” ارزش. جزیره خود مختار تاج و تخت بریتانیا وابستگی واقع در دریای ایرلند بین انگلستان و ایرلند.

جزیره, اداره پست, ارائه شده است “یک جهش بزرگ” تمبر در ورق 16 برای £8.14 (حدود 11 دلار آمریکا) و یا به عنوان یک یادبود sheetlet هشت تمبر در یک لوکس پوشه برای £10.63 (حدود 14 دلار آمریکا). هشت 1.5 اینچ مربع (40 میلی) تمبر نیز در ارائه بسته همراه با متن نوشته شده توسط جورج ابی برای £8,89 cm (در حدود $11.50 ما).

اول-بعد-از-شماره جلد — یک مهر پاکت مهر باطله تمبر پست در روز مجموعه آزادی — در دسترس خواهد بود برای £8.84 (در حدود $11.50 ما). جزیره, اداره پست, است, همچنین برنامه ریزی برای ارائه پوشش های امضا شده توسط moonwalker چارلی دوک و Stott (قیمت ها اعلام می شود).

قبل 2019 “یک گام کوچک” مجموعه ای از هشت تمبر نیز هنوز در دسترس از طریق جزیره دفتر پست سایت از جمله یک جلد امضا شده توسط جورج ابی (£60 یا 80 دلار آمریکا) و “فضای ایمیل” پرواز به و شهریور در ایستگاه فضایی بین المللی (£399 یا حدود 520 US).

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im