این بدترین ویروس-نرم افزار ردیابی?

برای ردیابی کسانی که ممکن است گرفتار coronavirus شهر مسکو اجرا “نظارت اجتماعی” برنامه.

این برنامه قرار است به اطمینان حاصل شود که ساکنان اقامت در ایمنی از خانه های خود خواستار selfies در فواصل زمانی تصادفی. همچنین آهنگ های خود را در محل سکونت با استفاده از GPS.

کسانی که نمی ها یک selfie اثبات آنها هنوز در خانه چهره خوب در حدود 56 دلار در هر زمان با توجه به آسوشیتد پرس.

اما این برنامه که برای اولین بار راه اندازی شد در آغاز آوریل نیست کار به عنوان در نظر گرفته شده. این گزارش حشره دار توفنده و اغلب باعث بسیاری به جمع آوری صدها هزار دلار جریمه — مبلغ زیادی برای طبقه کارگر روسیه.

به عنوان مثال مسکو رزیدنت و پرستار ماریا Alexeyeva گفت: AP که او انباشته شده بود حدود 620 جریمه به عنوان او تلاش می کرد با برنامه — همه در حالی که مبارزه با این بیماری است.

“که بیش از من ماهانه دستمزد” Alexeyeva گفت: AP. “این قرنطینه شده است سخت در من. و در حال حاضر من باید برای مقابله با این در بالای آن است.”

هزاران نفر از ساکنان دیگر نیز تلاش می کرد با برنامه. برخی از آنها گفت: هرگز آن را به حال به نصب شود. دیگران تعلق جریمه — حتی زمانی که آنها تا به حال آن را نصب نشده است.

مقامات شهرستان دریافت هزاران شکایت و بیش از 200 پرونده های حقوقی واصل شده است با توجه به AP. حتی جهانی سازمان غیر دولتی دیده بان حقوق بشر خواست مقامات مسکو به خندق برنامه ممکن است با استناد به نقض حریم خصوصی.

“مسکو نظارت اجتماعی برنامه می تواند در نهایت منع مردم از دنبال کردن تست و یا مراقبت های بهداشتی قرار دادن آنها و دیگران در معرض خطر بیشتری گفت:” هیو Williamson اروپا و آسیای مرکزی مدیر دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای.

“برنامه سرزده نقض حریم خصوصی و حقوق دیگر و باید کاهش یافته است” ویلیامسون اضافه شده است.

تا کنون این شهرستان دارای تنها لغو 468 جریمه — به دلیل عکاسی سلفی درخواست در, سوال, شد, ساخته شده و در وسط شب.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>