این است اندونزی غار نقاشی اولین تصویر از یک افسانه ای داستان ؟

در اتاق 67 از موزه پرادو در مادرید فرانسیسکو گویا است زحل enthralls بینندگان با یک صحنه را ندیده میگیرند.نقاشی به تصویر می کشد یونانی اسطوره کرونوس (زحل در روم نسخه) که خوردند فرزندان خود را از ترس به سرنگون آنها. منتقدان باید تفسیر گویا تفسیر—the cannibal god نشان داده wide-eyed با ظاهری ترسناک و شرم و جنون او به عنوان بلعد پسر خود را—به عنوان یک تمثیل از نابسامانی های جنگ و فروپاشی جامعه اسپانیایی هنرمند را کاهش روانی دولت است. این یکی از بزرگ, روایت آثار هنری در تمام دوران است. Vanishingly تعداد کمی از مردم رسیدن به این تسلط از داستان سرایی بصری, البته, اما حتی در آن کمتر اشکال چنین بیان خلاق ویژه: فقط ما گونه Homo sapiensشناخته شده است به ابداع داستانی قصه و انتقال آنها را از طریق بازنمودی تصاویر.

باستان شناسان مشتاقانه به دنبال ریشه های ما متمایز هنری رفتار است. برای مدت زمان طولانی قدیمی ترین نمونه هایی از هنر فیگوراتیو (به عنوان مخالف به انتزاعی علامت ساخت) و توصیفاتی از موجودات خیالی در آمد از سایت ها در اروپا مورخ به کمتر از 40000 سال پیش. اما در سال های اخیر محققان کشف قدیمی تر موارد از هنر فیگوراتیو در جنوب شرقی آسیا. در حال حاضر باستان شناسان مشغول به کار در جزیره سولاوسی در اندونزی یافت قدیمی ترین هنر فیگوراتیو به تاریخ. در یک مقاله منتشر شده در ماه دسامبر در طبیعت Maxime Aubert, Adhi Agus Oktaviana و آدم Brumm همه در گریفیث دانشگاه در استرالیا و همکاران خود گزارش می دهند که هنر یک غار نقاشی—به نظر می رسد برای نشان دادن چندین خارق العاده چهره انسان شکار زندگی واقعی حیوانات. اگر حق با آنها را پیدا کنید همچنین می توانید را تشکیل می دهند قدیمی ترین تصویری ضبط از داستان سرایی و فوقالعاده تفکر در جهان است.

باستانی صحنه

این تیم کشف باستان نقاشی در سال 2017 در یک غار شناخته شده به عنوان Leang Bulu’ Sipong 4 در جنوب سولاوسی را کارست منطقه Maros-Pangkep دراماتیک چشم انداز jutting سنگ آهک برج ها و صخره ها. در غار را ناهموار دیوار شش ریز مقابله با شکارچیان زیادی بوفالو brandishing طناب یا نیزه. نزدیکی و دیگر شکارچیان مجموعه در بیشتر گاومیش و همچنین خوک. شکارچیان به نظر می رسد humanlike اما نمایشگاه حیوانات مرموز صفات یک دارای یک دم مثلا و دیگری یک منقار. از جمله انسان و حیوانات دورگه به نام therianthropes (مشتق از کلمه یونانی برای “beast” و “انسان”) و از آنها به عنوان شاخص های معنوی تفکر—گاو نر-رهبری minotaur از اساطیر یونانی برای مثال و شغال به رهبری مصر آنوبیس خدا. این محققان نشان می دهد که چهره های مختلف—همه ارائه شده در یک رنگدانه با رنگ های قدیمی زنگ—بخشی از همان صحنه و که آن را ممکن است نشان می دهد یک جمعی شکار استراتژی شناخته شده به عنوان یک بازی رانندگی که در آن طعمه سرخ هستند از پوشش و رانده شده به سمت شکارچیان.

به تاریخ تصاویر, محققان اندازه گیری رادیواکتیو اورانیوم در ذخایر معدنی است که تا به حال شکل گرفته در بالای آنها. نمونه برداری سپرده از بخش های مختلف صحنه این تیم به دست آمده حداقل خرما اعم از 43,900 به 35,100 سال پیش. اگر نقاشی است که حداقل 43,900 سال Aubert و همکارانش استدلال می کنند این امر بهترین دارنده رکورد قبلی برای قدیمی ترین مجازی آثار هنری—40000-سال-نقاشی قدیمی از یک cowlike حیوانی یافت می شود در یک غار در جزیره بورنئو—با چند هزار سال است. این امر همچنین ضرب و شتم 39,000 – به 40,000 سال Löwenmensch (“شیر مرد”) مجسمه سفالین رنگی از آلمان که به مدت طولانی برگزار غرور و افتخار از محل به عنوان اولین therianthrope و همچنین به عنوان یک 17,000 ساله شکار صحنه از فرانسه مشهور Lascaux غار.

نقاشی غار کشف شده توسط باستان شناسان در یک سایت به نام Leang Bulu’ Sipong 4 در اندونزی جزیره سولاوسی (1). ورودی غار واقع در بالاتر از سطح زمین بالا دشوار است برای دسترسی به (2). اعتبار: کیم نیومن

موقعیت جغرافیایی این نقاشی قابل توجه است. اگر چه کارشناسان به مدت طولانی شناخته شده است که انسان سرچشمه در آفریقا “اروپا شد و یک بار به عنوان یک “پايان مدرسه’ برای بشریت می گوید:” باستان شناس مارس نوول از دانشگاه ویکتوریا در کانادا چرا که همه قدیمی ترین نمونه های شناخته شده از هنر و دیگر رفتار های پیچیده شد وجود دارد. اما در واقع الگوی اکتشافات فقط منعکس مقدار نامتناسبی از پژوهش های باستان شناسی که انجام شده در اروپا به خصوص در فرانسه. “این کشف جدید می افزاید: در حال حاضر غنی رکورد اولیه و متنوع هنر سنگ از [اندونزی و استرالیا] و تأکید بر اهمیت انجام تحقیقات در خارج از اروپا” نوول می گوید.

اعتبار: نقشه برداری, متخصصان

موقعیت نوظهور نقاشی در یک غار که ورود برخی از 23 فوت بالاتر از زمین سخت است برای بازدید کنندگان مدرن برای دسترسی بدون نردبان و یا تجهیزات کوهنوردی نیز جذاب است. در اروپا در اوایل نقاشی های غار اغلب در بر داشت در اعماق زمین-dark معابر است که می شده اند دشوار است برای رسیدن به, و کار در, که نشان می دهد که این مکان ها شاید تا به حال معنی خاص به هنرمندان است. Brumm اشاره می کند که در Sulawesi, باستانی, تصاویر اغلب در بر داشت در نزدیکی ورودی به غار و سنگ-پناهگاه به طوری که آنها رخ می دهد در نور منطقه نه تاریکی یکی. اما در مورد Leang Bulu’ Sipong 4 نقاشی آنها ایجاد شد در بالا سخت به رسیدن به غارها و سوله در منطقه سنگ آهک برج ها و صخره مواجه است. “غیر از هنر این سایت در غیر این صورت نشان می دهد هیچ مدرکی برای زندگی انسان و فرض کنیم مردم باستان با استفاده از آنها فقط برای تصویر سازی” Brumm می گوید. “چرا ما نمی دانیم. اما شاید ایجاد غار هنر در چنین غیر قابل دسترس, مکان های آستانه ای بالاتر از سطح زمین بود, نوعی از عمیق تر فرهنگی و نمادین اهمیت است.” او اضافه می کند که برای رسیدن به این نقاط هنرمندان, احتمالا تا به حال برای صعود انگور یا شاید قطب بامبو—یا در برخی موارد انتخاب کنید راه خود را از طریق شبکه های داخلی غار معابر داخل کارست برج. اما اگر چه باستان هنرمندان در سولاوسی و همتایان خود در اروپا ممکن است هر دو ساخته شده اند خلاقیت خود را در مکان های آغشته با معنی و با استفاده از برخی از سبکی مشابه کنوانسیون در به تصویر کشیدن افراد خود را “هر گونه مستقیم تاریخی یا فرهنگی ارتباط بین یخبندان حیوانات هنر در اندونزی و اروپا بعید است” Brumm می گوید.

در واقع اگر چه به تازگی در بر داشت نقاشی ممکن است فشار پشت این تاریخ برای اولین فیگوراتیو, therianthropic و روایت هنر را نشان می دهد کمی در مورد نیروی محرکه ظهور چنین بیان خلاق. برای چندین دهه دانشمندان را متعجب و متحیر شده بیش از آنچه به نظر می رسد که یک تاخیر بین منشاء انسان مدرن آناتومی مدرن و رفتارهای انسان مانند ایجاد هنر. در حالی که مدرن آناتومی تکامل صدها نفر از هزاران سال پیش عناصر مدرن رفتار—به عنوان نشان داد از طریق مواد فرهنگ حفظ در باستان شناسی رکورد coalesced و نه بعد از آن. بعضی از آنها فرض است که اواخر شکستن شناختی تغییر ممکن است سوپر اجداد ما قدرت ابتکار و خلاقیت است. دیگران فرض کنید که فرهنگی اجتماعی و یا عوامل محیطی و یا برخی از ترکیب آن دامن زده خلاق خود را در آتش. “این غار هنر ما باید به تاریخ نمی ارائه هر گونه مستقیم بینش به این سوال جالب—متاسفانه!” Brumm می گوید. اما با توجه به شواهد و مدارک موجود او مظنون است که داستانی داستان سرایی به وجود آمد و قبل از این نقاشی—”شاید حتی قبل از اینکه گونه ما گسترش آفریقا است.”

ممکن است تصویر نیز روشن دیگر جنبه های روان پیشینیان ما است. “یکی از جالب ترین چیز در مورد انسان این است که ما افزایش حافظه کاری” نوول توضیح می دهد. “این اجازه می دهد تا ما را به برنامه ریزی برای آینده توالی وقایع در ذهن ما قبل از تصویب آنها و البته داستان.” او اشاره می کند که انسان شناس پولی Wiessner از دانشگاه یوتا نشان داده است که در میان بسیاری از معاصر شکارچی و مردم بحث در مورد چیزهای مختلف بسته به زمان از روز است. در طول ساعات روز آنها تمایل به شایعات بی اساس و یا بحث در مورد مسائل اقتصادی یا سیاست. در شب در مقابل آنها داستان و آواز آهنگ.

آمار و ارقام به عنوان تفسیر therianthropes—موجودات افسانه ای که بخشی انسان, بخش حیوانات و گفت: به شکار یک بوفالو بومی منطقه در یک بخش از غار نقاشی. اعتبار: رتنو Sardi
اگر چه برخی از این تصاویر را پوشیده است و دور photostitched پانوراما کامل هنر سنگ پانل (1) و ردیابی پانل (2) نشان می دهد اضافی therianthropic آمار و ارقام همراه با چند گاومیش به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خوک وحشی. نمونه برداری از ذخایر معدنی تشکیل شده است که در بالای این اعداد و ارقام مورخ با استفاده از اورانیوم-تجزیه و تحلیل سری که اقدامات فروپاشی رادیواکتیو اورانیوم. نمونه ها به همراه داشت حداقل خرما اعم از 43,900 به 35,100 سال پیش. اعتبار: Adhi Agus Oktaviana, رتنو Sardi و آدم Brumm (1, 2)

“داستان ها و آهنگ ها آنچه را مردم با هم” نوول اظهارات. “این پانل نشان می دهد که این سنت از داستان سرایی می رود [ده] هزاران سال. این داستان می تواند در مورد حوادث واقعی یا اسطوره آنهایی که—آنها می توانند آموزش و سرگرمی در همان زمان.” اگر چه ما احتمالا هرگز نمی دانید چه Sulawesi تابلو بود و به طور خاص در مورد او می گوید: “ما به عنوان جمع آوری این داستان ها این صحنه ما شروع به توسعه درک درستی از آنچه که معنی دار به این افراد خاص در این زمان خاص و مکان است.”

سوالات باز

با توجه به که نقاشی چهره در Leang Bulu’ Sipong 4: هیچ انسانی اسکلتی باقی مانده تبدیل شده است که در غار یا در هر سایت دیگر در سولاوسی از آن دوره زمانی است. ما می دانیم که بشر علاوه بر H. sapiensاز جمله Neandertalsساخته شده هنر اگر چه تا کنون به نظر می رسد به طور انحصاری انتزاعی است. ما همچنین می دانیم دیگر گونه های انسانی ساکنان آسیای جنوب شرقی در گذشته نه چندان دور: Homo floresiensis اقامت در اندونزی جزیره فلورس 60,000 سال پیش هومو luzonensis زندگی در فیلیپین به تازگی به عنوان 50000 سال پیش و یک مطالعه ژنتیکی است به این نتیجه رسیدند که اواخر بازمانده گروه بوده باشیم ممکن است interbred با H. sapiens در اندونزی یا گینه نو فقط 15000 سال پیش. پرسید که آیا یکی از این گونه های دیگر ممکن است نقاشی شکار صحنه Brumm می گوید: “با توجه به پیچیده طبیعت تصاویر کار ما فرضیه این است که انسان مدرن—مردم با اصل همان شناختی ‘معماری’ به عنوان ما ساخته شده این غار هنر است. این فرض است که این افراد تاسیس شد در سولاوسی به عنوان بخشی از موج اولیه از مهاجرت انسان هوشمند به اندونزی حداقل از 70 ، 000 به 50 ، 000 سال پیش.”

اما پیچیدگی این تصاویر یک ماده از برخی اختلاف است. باستان شناس پل Pettitt از دانشگاه دورهام در انگلستان یک متخصص در اوایل هنر بود که درگیر در مطالعه جدید اشاره می کند که اگر چه یک حیوان در این گروه حداقل 43,900 سال, مهمترین چهره های دیگر هستند و نه مورخ. “‘صحنه’ هستند بسیار نادر در پلیستوسن هنر” او مشاهده. “اگر غیر از این بود در اروپا و آفریقا یا آمریکای شمالی را تاریخ به بیش از [10,000] سال پیش.” Pettitt اشاره می کند که به اصطلاح therianthropes از مقیاس با حیوانات می گفتند به شکار. “می تواند از آنها ربطی به حیوانات ؟” او در شگفتی. و یا ممکن است آنها حتی نقاشی شده است در یک مقدار بعد زمان ؟ “ما می دانیم که در اروپا ‘نقاشی غارها” در واقع تزئین شده در چند مرحله از هم جدا شده توسط هزاران نفر از سال,” او می گوید. تجزیه و تحلیل ژئوشیمیایی از رنگدانه های درگیر می تواند مورد استفاده برای ایجاد اعتماد به نفس است که تصاویر در Leang Bulu’ Sipong 4 معاصر است.

Pettitt نیز متقاعد شکارچیان therianthropes—و یا حتی humanlike. “برخی از آنها مبهم و قطعا باز به سوال” او می گوید. “حتی روشن ترین نمونه می تواند چهارپا” او می افزاید: remarking در افقی تصویر از این ارقام است. و ادعا نیزه صرفا “صف های طولانی که فقط به برخی از ‘انسان’—سختی سلاح در دست” او می گوید. “پس از آن باز مسئله که آیا این نشان دهنده انسان و اگر آن صحنه یکی از شکار.”

کار در آینده ممکن است به وضوح. کشف تیم های نظرسنجی ها در منطقه تبدیل شده است تا بسیاری از سایت های حاوی فیگوراتیو نقاشی است که باقی می ماند به مورخ. شاید آنها را ارائه سرنخ های جدید به ریشه های تصویر-ساخت داستان سرایی اسطوره-اختراع مدرن ذهن انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im