این است که دو هفته دوره از آنتی بیوتیک ها واقعا لازم است ؟

یک بعد از ظهر تابستان در سال 1989 من ظهور یک غول قرص آموکسی سیلین به دهان من و شسته و آن را با یک جرعه آب است. پس از تایید که من تا به حال نه امپراتور و درگذشت, من شروع به پریدن کرد به جشن می گیرند. من تا به حال بلعیده یک قرص برای اولین بار و در نتیجه به طور مستقیم تبدیل از هشت سال به رشد کامل قرص مصرف ، من انتظار می رود صورت می رسند در هر لحظه.

متاسفانه این جشن به پایان رسید چند لحظه بعد وقتی دیدم 41 سایر قرص آموکسی سیلین در بطری و یاد دکتر من به من گفتن به “پایان دوره” آنتی بیوتیک ها—حتی اگر من عفونت گوش حل و فصل شود. از آن زمان تغییر کرده است. در حالی که برخی از پزشکان هنوز هم اصرار بيمار به پایان طولانی آنتی بیوتیک درمان ساده عفونت شواهد برای این توصیه ها تا حد زیادی افشا و خنثی شده است.

در واقع شواهد هرگز واقعا وجود داشته است. سنتی آنتی بیوتیک تجویز اغلب نوشته شده برای هفت 10 یا 14 روز نیست بر اساس علم آنها را به خوبی ممکن است آمده اند به جای استفاده از انجمن ها با اعداد آشنا مانند تعداد روز در هفته و یا پا روی پای ما. اما برای بسیاری از عفونت های تحقیقات اخیر نشان داده است که کوتاه تر از آنتی بیوتیک در مدت زمان فقط به عنوان موثر اغلب با کمتر عوارض جانبی مضر.

کوتاه دوره آنتی بیوتیک ها یافت شده است که معادل آنهایی که دیگر نه تنها برای عفونت های جزئی اما برای برخی از عفونت های شدید نیز هست. برای مثال خوبی به نام STOP-آن (مطالعه برای بهینه سازی صفاقی درمان عفونت) محاکمه بیماران برای درمان پیچیده داخل شکمی عفونت های صورت تصادفی برای دریافت یا چهار روز از آنتی بیوتیک و یا استاندارد مدت بود که دو بار به عنوان طولانی است. تفاوت معنیداری در نتایج بین دو گروه است. مطالعات مشابه حمایت کوتاه تر آنتی بیوتیک در دوره های منتشر شده برای درمان خون, عفونت پنومونی سلوليت و چندین نوع دیگر از عفونت که نشان می دهد که رویکرد سنتی به استفاده طولانی مدت آنتی بیوتیک در زمان ممکن است نادرست.

و این ایده که ما باید “پایان دوره” از آنتی بیوتیک ها حتی پس از احساس بهتر است فقط به عنوان مشکوک. این عمل ناشی از این باور غلط است که با استفاده از یک دوره طولانی از آنتی بیوتیک ها ممکن است منجر به شکست درمان یا مقاومت باکتريايی. اما ساده ترین عفونت احتمالا رفته زمان علائم حل و فصل پس از اتمام که کل بطری قرص ممکن است لازم باشد — به خصوص زمانی که “البته” بود خودسرانه طولانی برای شروع با.

و در بسیاری از موارد آنتی بیوتیک ها ممکن است لازم باشد در همه. حدود 30 درصد از آنتی بیوتیک نسخه در ایالات متحده ممکن است نامناسب تا حد زیادی به دلیل استفاده نادرست برای سرماخوردگی و سایر عفونت های ویروسی.

به عنوان یک پسر جوان محکم من برای اولین بار قرص نارنجی رنگ بطری, من فکر چه وحشت خواهد رخنه اگر من پایان تمام قرص داخل. خواهد مختصری تکان خوردن آنتی بیوتیک ها تنها باکتری ها بیشتر عصبانی و مخرب مانند poking یک کندوی عسل را با یک چوب ؟ خواهد هیولا کمی پس از آن جهش از کانال گوش را آلوده بیگناه مانند بهترین دوست من جیمی? آنها نمی خواهد صدمه دیده جیمی می کنند ، من بلعیده هر قرص بیش از دو هفته آینده خیلی می ترسم به پیدا کردن.

در حقیقت من باید بیشتر نگران در مورد مضرات مصرف بیش از حد بسیاری از آنتی بیوتیک ها در مورد مصرف بیش از حد چند. درست خطرات ناشی از استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک بسیار ترسناکتر از هر آنچه که من می توانم فکر می کنم تا آن زمان.

برای افراد آنتی بیوتیک استفاده بیش از حد ممکن است منجر به واکنش های آلرژیک عوارض جانبی ناتوان کننده و اختلال سالم باکتری ها در بدن است. این اختلال ممکن است منجر به شدید عفونت روده با Clostridioides difficile, یا C. ال که بر صدها هزار نفر از مردم و باعث می شود هزاران نفر از مرگ و میر در ایالات متحده در هر سال است.

بیشتر به طور گسترده استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک منجر به رشد شیوع مقاومت آنتی بيوتيکی. اگر چه دوره از آنتی بیوتیک ها بودند یک بار فکر می کردم برای جلوگیری از مقاومت ما در حال حاضر می دانیم که استفاده بیش از حد در واقع باعث مقاومت بیشتر به توسعه است. در ایالات متحده هر سال حدود 2.8 میلیون مقاوم در برابر عفونت رخ می دهد و 35,000 آمریکایی ها می میرند از آنها ساخت آنتی بیوتیک مقاومت در برابر یک تهدید قریب الوقوع به سلامت عمومی است.

پس راه حل چیست ؟ ما باید چشم پوشی از پزشکان ما و جلوگیری از مصرف آنتی بیوتیک ها در هر کجا که ما احساس می کنیم آن را دوست دارم ؟

احتمالا نه. در حالی که بسیاری از عفونت ها overtreated برخی مانند قلب-شیر یا عفونت استخوان, واقعا آیا نیاز به دوره های طولانی از آنتی بیوتیک ها و توقف زود هنگام می تواند مضر باشد. به جای بیماران و پزشکان باید برای رسیدن به بهتر درک مشترک از منافع و محدودیت از آنتی بیوتیک ها و به رسمیت شناختن است که آنتی بیوتیک ها شکننده منابع است که باید حفظ شود و با استفاده از آنها را تنها زمانی که مورد نیاز است و برای کوتاهترین زمان ممکن.

پزشکان و دیگر تجویز خرس مسئولیت اصلی برای استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک و آنها باید کار به آنتی بیوتیک کاهش مصرف غیر ضروری پایان نسخه. آنها باید در آغوش شواهدی وجود دارد که درمان کوتاه تر و زمان اغلب معادل آنهایی که دیگر محو منسوخ شده “دوره کامل” نکته از واژگان خود را. بیماران می تواند کمک به کاهش مشکل با درخواست آنتی بیوتیک برای سرماخوردگی و سایر عفونت های ویروسی. و اگر آنها داده می شود آنتی بیوتیک ها برای چه به نظر می رسد بیش از حد طولانی آنها به سادگی می توانید از پزشک در صورتی که مدت واقعا لازم است.

در میان بسیاری از چیزهایی که من تا به حال هنوز به یاد بگیرند که در سال 1989 بود که بلع یک قرص آنتی بیوتیک برای اولین بار است که واقعا چیزی برای افتخار. اگر من تا به حال به جای من داده کوتاهترین ممکن است دوره درمان همراه با یک درس در چرا آنتی بیوتیک ها هستند که می شده اند و درست به دلیل جشن می گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im