است برق خورشیدی منازل مسکونی به ارزش آن ؟ این ابزار آنلاین به شما خواهد گفت.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


همه می دانند انرژی خورشیدی بزرگ در تئوری است. نه تنها آن را کاهش ماهانه خود را قبض آب و برق, اما آن را نیز خوب برای این سیاره کمک به کاهش جمعی ما وابستگی به غیر منابع انرژی تجدید پذیر. تنها مشکل این است که برای مدت زمان طولانی و هزینه های ساخت سوئیچ به انرژی خورشیدی به سادگی بیش از حد بالا برای بسیاری از خانواده ها است.

خوشبختانه که لزوما مورد نمی کنه.

solar power
عکس نویل Micallef از طریق freeimages

انرژی خورشیدی صنعت منفجر شد و بیش از دهه گذشته است. خورشیدی اشتغال بیش از دو برابر شده از سال 2010 پمپاژ حدود 17 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا و صنعت به عنوان یک کل را تجربه کرده است به طور متوسط نرخ رشد سالانه 50 درصد است.

دلیل این رشد است که در حال حاضر در رفتن انرژی خورشیدی در واقع باعث می شود احساس های مالی. بیش از 10 سال گذشته هزینه نصب پانل های خورشیدی کاهش یافته است تقریبا 70 درصد به لطف کاهش هزینه تجهیزات کاهش هزینه های نصب و مختلف دولت مشوق های مالیاتی از جمله فدرال خورشیدی اعتبار مالیاتی. هنگامی که شما عامل تمام پول شما صرفه جویی در انرژی سنتی بیش از این دوره از 15 به 20 سال به علاوه ارزش یک سیستم انرژی خورشیدی می توانید برای خانه خود صفحات خورشیدی شروع به نگاه بسیار جذاب سرمایه گذاری بلند مدت.

چقدر ارزش فراموش پانل های خورشیدی در خانه خود را اضافه کنید? برخی از کارشناسان املاک و مستغلات است که انرژی خورشیدی سیستم اضافه کنید و حدود 4.1 درصد به ارزش خانه به طور متوسط با نرخ بالاتر اتفاق می افتد در عمده مناطق شهری است. در ضمن یک مطالعه نشان داد که خریداران مایل به پرداخت $15,000 بیشتر برای یک خانه با انرژی خورشیدی است. و در مطالعه دیگری به این نتیجه رسیدند که فرض کنید خانه خود را می شود به اندازه کافی نور شما به دست آوردن حدود 5,911 در ارزش برای هر کیلووات خورشیدی نصب شده است.

متاسفانه دقیق ارزش سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی بستگی دارد تعدادی از عوامل پیچیده از جمله ویژگی های معماری و موقعیت جغرافیایی خانه خود را شيوع خورشیدی پیمانکاران و تامین کنندگان خود را در منطقه و شبکه پیچیده ای از قوانین و مقررات و مشوق های مالیاتی در حالت خاص خود را داشته و شهرداری. پس چگونه شما شکل اگر در حال حاضر زمان مناسب برای شما برای سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی? شما تبدیل به یک شرکت مانند درک خورشیدی.

Is solar worth it?
عکس fabiennew از طریق freeimages

درک خورشیدی توسط یک شخص ثالث خورشیدی مدافع که با اطلاعات شخصی انرژی خورشیدی ارزیابی. همه شما باید انجام دهید این است که با پر کردن ساده خود را در فرم آنلاین و ارائه جزئیات کمی در مورد خانه خود را. پس از آن یک انرژی خورشیدی کارشناس با شما تماس از طریق تلفن به بیش خود را ارزیابی و پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. اما مطلقا هیچ تعهد مورد نیاز است.

درک خورشیدی آموزش شما می توانید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد رفتن خورشیدی, چگونه از سیستم های انرژی خورشیدی کار می کنند, نحوه اتصال آنها به شبکه چقدر پانل های خورشیدی هزینه و چه مدت پانل های خورشیدی گذشته است. آنها همچنین به شما یک نمای کلی از تمام تامین مالی و لیزینگ گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان هر دولت مشوق های مالیاتی در دسترس که در آن شما زندگی می کنند.

شما ممکن است یاد بگیرند که انرژی خورشیدی است که برای شما مناسب نیست. در صورتی که مورد, شما را در درک خورشیدی نماینده خواهد توضیح دهد که چرا. اما شما ممکن است یاد بگیرند که پانل های خورشیدی سرمایه گذاری عالی. و در صورتی که مورد, شما را در درک خورشیدی نماینده خواهد بحران تمام اعداد و شما را در ارتباط با تجربه نصب در منطقه شما.

آیا شما آماده به اعلام خود را در استقلال از شرکت آب و برق در منطقه شما ؟ سپس دریافت خود را رایگان پنل خورشیدی برآورد از درک خورشیدی امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>