گوشت قرمز است کشتن ما و یا ما قوی تر است ؟

برای دو هفته گذشته دنیای تغذیه مصرف شده است توسط یک معاند بحث باعث انتشار بسیار بحث برانگیز و به شدت مورد بحث کاغذ در Annals of Internal Medicine.

یک تیم بین المللی از محققان به عهده چه آنها تن به تن به عنوان بزرگترین و دقیق ترین تحلیل تاریخ از اثرات گوشت قرمز مصرف بر سلامت انسان. با توجه به تجزیه و تحلیل آنها شواهدی وجود دارد که مصرف کنونی است که باعث آسیب یا این که کاهش مصرف را کاهش خطرات. بیش از حد ضعیف و نامشخص برای توجیه این توصیه است که مردم باید گوشت قرمز کمتر.

این که شما ممکن است تصور کنید باعث عظیم counterprotest از کارشناسان و موسسات شده است که مشاوره با ما به غذا خوردن کمتر گوشت قرمز. به عنوان آنها شده اند به گفتن هر خروجی رسانه ها است که گوش دادن شواهد ارتباط گوشت قرمز مصرف به آسیب است که قریب به اتفاق و بدون ابهام. نشان می دهد در غیر این صورت فقط یک حمله بر بهداشت عمومی بلکه بر اعتماد عمومی را در تغذیه علوم و تحقیقات.

در قلب خود این استدلال این است که واقعا در مورد روش—چگونه ما جمع آوری داده ها از ما چگونه تجزیه و تحلیل آن و چگونه می شود که ترجمه شده به توصیه.

تحقیقات تغذیه کثیف

تحقیقات تغذیه است که به شدت به چالش کشیدن برای انجام و تفسیر. می توان آن را یک زمان واقعا طولانی—اغلب چندین دهه برای ما انتخاب های غذایی برای ترجمه به سلامت. مقدار کلسیم شما را در نوجوانان خود را برای مثال به طور مستقیم تاثیر می گذارد و خطر ابتلا به پوکی استخوان … اما نه برای دیگری 70 سال است. تغییر در رژیم غذایی ممکن است افزایش یا کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ, اما آن را ممکن است 15 سال است که برای آشکار شود. و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که ما نمی, همه, همان شیوه پاسخ به همان رژیم غذایی با توجه به ژنتیک و اپی ژنتیک عوامل است.

به منظور شناسایی هر گونه سیگنال در تمام این سر و صدا شما را به مطالعه تعداد زیادی از مردم بیش از یک دوره طولانی از زمان. به عنوان یک نتیجه, بیشتر انسانی و مطالعات غذایی شامل رایگان-زندگی افراد و تکیه بر توانایی افراد در به یاد بیاورید (و تمایل خود را برای گزارش) دقیقا چه چیزی و چه مقدار از آنها می خوردند بیش از 24 ساعت گذشته و یا 30 روز یا 12 ماه. این یک راه عالی برای جمع آوری داده ها.

نیز وجود دارد یک مضحک تعداد متغیر است. ما خوردن 3 یا 4 بار در روز. ما ممکن است خوردن ده ها تن از غذاهای مختلف در طول دوره نمونه هفته و صدها نفر از غذاهای مختلف در طول دوره از یک سال معمولی. ما با خوردن این غذاهای آماده در ده ها تن از راه های مختلف و در هزاران نفر از ترکیبات مختلف. ساير متغيرها شامل خواب و استرس و فعالیت سطوح قرار گرفتن در معرض محیط زیست عوامل بیماری زا—که به طور کلی در طول زمان تغییر. چگونه ما تصرف یا کنترل برای همه است ؟

و سپس وقتی که می آید زمان به نقشه تمام آن اطلاعات را بر روی ما سلامت که از هزاران نفر از نشانگر های مختلف اقدامات, نشانه, نشانه ها و دولت ها از سلامت ما نظارت ؟ و چگونه ما در مقایسه نتایج حاصل از یک مطالعه دیگر که انتخاب کمی متفاوت مجموعه ای از چیزهایی که برای اندازه گیری است ؟

“ادامه مطلب “گوشت قرمز است کشتن ما و یا ما قوی تر است ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im