اخلاقی است برای آلوده کردن مردم برای COVID-19 واکسن تحقیقات ؟

یک مقاله جدید به تشریح مجموعه ای از دستورالعمل ها برای هدایت محققان در یک رویکرد اخلاقی به عمد آلوده داوطلبان که داده کانديد واکسن با COVID-19.

این ممکن است به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به روند توسعه واکسن و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی بسیاری با توجه به این مقاله است.

“…آن نادرست است برای حکومت انسانی چالش های آزمایش به عنوان غیر اخلاقی در رابطه با COVID-19 واکسن توسعه است.”

“در حال حاضر وجود دارد چند واکسن نامزدها هستند که تحت, انسان, ایمنی, تست اما برای پیدا کردن اینکه آیا آنها کار ما نیاز به کشف آنچه که اتفاق می افتد زمانی که یک واکسن فرد را در معرض COVID-19 می گوید:” Adair ریچاردز افتخاری استاديار بخش شيمي در دانشگاه وارویک که حمل کردن اخلاق در پژوهش های آموزشی برای کارشناسی ارشد محققان در علم و پزشکی است.

“با عفونت های جدید رها در کشورهای که در آن پژوهش است که وقوع آن ممکن است مدت زمان طولانی قبل از بسیاری از داوطلبان در این آزمایش به طور طبیعی در تماس با بیماری” او می گوید.

“به عمد آلوده داوطلبان با یک بیماری خطرناک به عنوان COVID-19 قبلا در نظر گرفته می شود غیر اخلاقی توسط جامعه پژوهش. اما من باور دارم که زمان جهانی وضعیت خیلی متفاوت است برای کسانی که قبلا با آن مواجه است آن است که اخلاقی در این مورد” Adair می گوید.

“در مناطق دیگر از زندگی آن است که غیر معمول نیست برای جامعه به افراد اجازه می دهد برای انجام کارهایی که آنها را در خطر شخصی مانند به آتش جنگنده و یا بهداشت حرفه ای درمان COVID-19 بيمار. سرعت بخشیدن به توسعه واکسن حتی چند هفته یا چند ماه می تواند منجر به صرفه جویی در بسیاری از زندگی است.”

تحقیق تجزیه و تحلیل هر یک از شایع استدلال در برابر این نوع آزمایش: خطر آسیب رساندن به داوطلبان خطر هیچ قابل استفاده واکسن اعتبار یک داوطلب را مطلع رضایت ریسک اعتباری به تحقیق که این می تواند یک شیب لغزنده به طور فزاینده ای غیر اخلاقی پژوهش است.

ریچاردز نشان می دهد که این استدلال را می توان غلبه و در واقع ما نیاز به پایین تر ما استانداردهای اخلاقی اجازه این نوع از آزمایش و که ممکن است برای قرار دادن کافی اخلاقی پادمان در محل.

این مقاله را فراهم می کند راهنمایی برای تنظیم و محققان و شمار سه سوال کلیدی برای کسانی که برنامه ریزی واکسن مطالعات توسعه:

  • است مراقبت مناسب گرفته شده برای به حداکثر رساندن منافع بالقوه از پیشنهاد مطالعه و به حداقل رساندن خطرات ناشی از آسیب به شرکت کنندگان?
  • است رضایت آگاهانه فرایند به اندازه کافی قوی ؟
  • آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر به اصلاح فرآیندهای ما به سرعت بررسی و تصویب مراحل پیشنهادی COVID-19 واکسن نامزد فاز دوم و فاز سوم محاکمه ؟

“تحقیقات من نشان می دهد که این نادرست است برای حکومت انسانی چالش های آزمایش به عنوان غیر اخلاقی در رابطه با COVID-19 واکسن توسعه است. من استدلال می کنند که شما می توانید همان استانداردها اخلاق, اما آنها ما را در حال حاضر به یک نتیجه گیری از آنجا که حقایق متفاوت هستند” ریچاردز می گوید.

“تعداد بسیار زیادی از مردم در سطح جهان تحت تاثیر قرار هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم از COVID-19 و صرفه جویی در چند هفته یا چند ماه از زمان در توسعه واکسن می توان انتظار به نتیجه صرفه جویی در تعداد زیادی از زندگی. نیز وجود دارد راه های خوبی برای به حداقل رساندن خطر آسیب به داوطلبان و آن اخلاقی است و من استدلال می کنند تحسین اجازه می دهد تا یک داوطلب برای انتخاب به شخصی در خطر سلامت به کمک خدمت بیشتر به نفع بشریت است.”

این کار به نظر می رسد در مجله اخلاق پزشکی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>