است میان ستاره ای دنباله دار Borisov شکستن از هم جدا آن را به عنوان برگ منظومه شمسی ما ؟

آن را دشوار بودن در یک محیط جدید حتی برای ستاره های دنباله دار. با توجه به آخرین مشاهدات میان ستاره ای دنباله دار Borisov ممکن است طغیان باعث پرواز را از طریق سیستم خورشیدی ما و گذشته ما خورشید است.

ستاره دنباله دار در حال حاضر دوبله Borisov, اولین بار, گیر افتاد, skywatchers توجه در اواخر ماه اوت سال 2019. تکرار مشاهدات از هدف ترسیم مسیر خود را و ستاره شناسان مشخص شد که عجیب و غریب خود را راه بدان معنی است که ستاره دنباله دار تنها می تواند در آمده اند از فراتر از منظومه شمسی ما بود و فقط عبور از محله ما.

این ماه ستاره شناسان چک کردن در در جسم پیدا کردم که چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد. یک تیم مستقر در لهستان گزارش داد که دو بار در ماه مارس تا کنون ستاره دنباله دار Borisov تا به حال روشن تا. “این رفتار به شدت نشان دهنده مداوم هسته تکه تکه شدن” آنها نوشت: در یک توجه داشته باشید توصیف مشاهدات جدید.

مرتبط با: بین ستاره ای دنباله دار: اینجا چرا این رو دانشمندان به طوری پمپ

چنین پدیده ای می تواند ناشی از Borisov رویکرد نسبت به خورشید است. که یک امکان است که دانشمندان در نظر گرفته و پس از آن نزدیک پرواز از خورشید در ماه دسامبر. مانند تمام ستاره های دنباله دار Borisov یک تکه یخی باقی مانده پس از عبور خورشید باعث فعل و انفعالات که با یخ.

Borisov هیجان انگیز بود کشف دلیل — بر خلاف ‘Oumuamua اولین interstellar شی که دانشمندان کشف — ستاره شناسان شناسایی شی با مقدار زیادی از زمان بیش از یک سالبه مطالعه و سفر خود را از طریق سیستم خورشیدی ما است.

این دقیقا مشاهدات مانند این امکانات جدید که دانشمندان امیدوار است که دوره طولانی از دید خواهد اجازه.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im