انرژی است استقلال واقعی برای خانه خود را ؟ این رایگان خورشیدی تجزیه و تحلیل هزینه کرده است پاسخ.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


فکر کردن در مورد ساخت سوئیچ به انرژی خورشیدی? که قطعا یک ایده خوب است. نور خورشید رایگان است. انرژی تولید شده توسط انرژی خورشیدی سیستم های تمیز و خوب برای کل سیاره. و البته اگر شما به اندازه کافی پانل های خورشیدی, شما می توانید در واقع از بین بردن لایحه انرژی خود را و به دست آوردن استقلال از شبکه است که می تواند بسیار مفید در اورژانس. تنها مشکل این است که پانل های خورشیدی خود پول هزینه. و شما باید برای محاسبه چه مقدار نور خورشید را به خانه شما می شود. و شما باید برای پیدا کردن تخصصی پیمانکاران به آنها را نصب کنید. و شما را مجبور به ارزیابی روند املاک و مستغلات و احکام محلی برای تعیین اینکه آیا پانل های خورشیدی در یک سرمایه گذاری خوب در منطقه شما. خوشبختانه, شما نمی باید به شکل همه از این خود را. اگر شما تماس با یک شرکت به نام درک خورشیدی آنها را به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انرژی خورشیدی هزینه و راه رفتن شما را از طریق تمام مراحل به صورت رایگان. هیچ تعهد مورد نیاز است.

Free Solar Cost Analysis
UnderstandSolar

درک خورشیدی توسط یک شخص ثالث خورشیدی مدافع که نه فروش و نصب سیستم های انرژی خورشیدی خود را. به جای آنها ترویج صنعت انرژی خورشیدی با آموزش مصرف کنندگان و تسهیل روند رفتن انرژی خورشیدی.

می گویند شما نمی دانید هر چیزی در مورد انرژی خورشیدی است. درک خورشیدی آغاز خواهد شد به شما آموزش اصول اولیه از چه سیستم های انرژی خورشیدی کار می کنند, نحوه اتصال آنها به شبکه چقدر پانل های خورشیدی هزینه و چه مدت پانل های خورشیدی گذشته است. سپس آنها را به شما یک نمای کلی از تمام تامین مالی و لیزینگ گزینه های در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان هر دولت مشوق های مالیاتی از جمله فدرال خورشیدی اعتبار مالیاتی.

هنگامی که شما آماده را به مرحله بعد درک خورشیدی را به شما می دهد یک رایگان شخصی خورشیدی هزینه ارزیابی. همه شما باید انجام دهید این است که با پر کردن ساده خود را در فرم آنلاین و ارائه جزئیات کمی در مورد خانه خود را. سپس انرژی خورشیدی کارشناس با شما تماس از طریق تلفن و بیش خود را ارزیابی و پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. اما مطلقا هیچ تعهد مورد نیاز است.

اگر آن را معلوم است که انرژی خورشیدی برای شما مناسب نیست خود را درک خورشیدی نماینده خواهد توضیح دهد که چرا. با توجه به روند اخیر در صنعت شما ممکن است کشف که شما در واقع ایستاده به از دست دادن پول در دراز مدت اگر شما نمی رفتن خورشیدی.

Is Solar Power Worth It?
UnderstandSolar

در طول دهه گذشته متوسط هزینه مقاوم سازی خانه برای انرژی خورشیدی تا 70 درصد کاهش یافته است. به عنوان یک نتیجه هزینه رفتن خورشیدی کمتر از آنها که تا کنون بوده است. جدید و گزینه های تامین مالی معنی شما لازم نیست که به پرداخت این های خورشیدی هزینه های در یک بار.

در بالا از آن ما نیز شروع به دریافت یک ایده بهتر از چگونه ارزش یک سرمایه گذاری داخلی سیستم انرژی خورشیدی می تواند باشد. هر چند مقدار زیادی بستگی به جایی که شما زندگی می کنند و چقدر نور مستقیم خورشید اموال خود را می شود به طور کلی خانه با انرژی خورشیدی سیستم های فروش سریع تر و قیمت بالاتر از خانه بدون سیستم های انرژی خورشیدی. یک مطالعه اخیر نشان داد که سیستم های انرژی خورشیدی اضافه کردن حدود 4.1 درصد به ارزش خانه به طور متوسط با نرخ بالاتر اتفاق می افتد در عمده مناطق شهری است. مطالعه دیگری نشان داده است که خریداران به طور کلی حاضر به پرداخت $15,000 بیشتر برای یک خانه با انرژی خورشیدی است. و در عین حال مطالعه دیگری به این نتیجه رسیدند که فرض کنید خانه خود را می شود به اندازه کافی نور شما به دست آوردن حدود 5,911 در ارزش برای هر کیلووات خورشیدی نصب شده است. هنگامی که شما عامل در پیش بینی بلند مدت نرخ برق افزایش طول 20 سال سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی به راحتی می توانید بهتر از سنتی سرمایه گذاری در بازار سهام است.

چه مقدار سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی ارزش برای شما? خود را درک خورشیدی نماینده خواهد بحران تمام اعداد و به شما کمک کند شکل که. سپس آنها را روی سطح پخش کردن تمام گزینه های خود را و اگر شما مایل به ادامه آنها را به ترتیب در خانه تخمین می زند با تجربه و معتبر نصب خورشیدی در منطقه شما.

اگر شما آماده به رویای استقلال انرژی یک واقعیت چرا صبر کنید یکی دیگر از روز ؟ اینجا را کلیک کنید در حال حاضر برای شروع با انرژی خورشیدی ارزیابی از درک خورشیدی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>