یک coronavirus واکسن در راه است ؟

محققان ایجاد اولین 3D اتمی مقیاس نقشه بخشی از 2019 coronavirus که متصل به و آلوده سلول های انسان است.

نقشه برداری این بخش به نام سنبله پروتئین ضروری گام محققان در سراسر جهان می تواند به توسعه یک واکسن و داروهای ضد ویروسی برای مبارزه با کروناویروس.

این محققان همچنین در حال کار بر روی یک مربوط به دوام واکسن نامزد ناشی از تحقیقات است.

محققان سالهای زیادی را صرف مطالعه دیگر coronaviruses از جمله SARS-CoV و MERS-CoV. آنها در حال حاضر توسعه روش برای قفل کردن coronavirus سنبله پروتئین ها به یک شکل ساخته شده است که آنها را آسان تر به تجزیه و تحلیل و به طور موثر می تواند به نوبه خود آنها را به نامزدها برای واکسن. این تجربه به آنها یک مزیت بیش از دیگر تیم های تحقیقاتی در حال مطالعه رمان, ویروس.

the 3D map of the coronavirus spike protein is tangles of gray with few strands highlighted in color
این یک 3D اتمی مقیاس نقشه و یا ساختار مولکولی از 2019-nCoV سنبله پروتئین است. پروتئین در اشکال مختلف به نام conformations—یکی قبل از آن را آلوده یک سلول میزبان و دیگری در طول عفونت است. این ساختار نشان دهنده پروتئین قبل از آن را آلوده یک سلول به نام prefusion کنفورماسیون. (اعتبار: Jason McLellan/UT Austin)

“به عنوان به زودی به عنوان ما می دانستیم که این یک coronavirus ما احساس ما تا به حال به پرش در آن می گوید:” Jason McLellan استادیار در دانشگاه تگزاس در آستین که رهبری پژوهش “از آنجا که ما می تواند یکی از اولین کسانی هستند که به این ساختار است. ما دقیقا می دانستند چه جهش قرار داده و به این دلیل که ما در حال حاضر نشان داده شده است این جهش کار برای یک دسته از دیگر coronaviruses.”

فقط دو هفته پس از دریافت توالی ژنوم ویروس از محققان چینی این تیم تا به حال طراحی و تولید نمونه های خود را تثبیت سنبله پروتئین است. در آن زمان حدود 12 روز بیشتر به بازسازی 3D اتمی مقیاس نقشه به نام یک ساختار مولکولی از سنبله پروتئین و نوشتن یک مقاله در این کار. بسیاری از مراحل درگیر در این فرآیند به طور معمول ماه را برای به انجام رساندن.

دولت از هنر و تکنولوژی شناخته شده به عنوان برودتی ميکروسکوپ الکترونی (cryo-EM) بود که کلید موفقیت است. Cryo-EM اجازه می دهد تا محققان به اتمی در مقیاس مدل های 3D از ساختارهای سلولی مولکول ها و ویروس ها.

مولکول تیم تولید شده و برای آنها که به دست آمده یک ساختار نشان دهنده تنها خارج سلولی بخشی از سنبله پروتئین است. آن را به اندازه کافی به استنباط یک پاسخ ایمنی در افراد و در نتیجه به عنوان یک واکسن.

بعد McLellan تیم برنامه های خود را به استفاده از مولکول به دنبال یکی دیگر از خط حمله در برابر ویروس است که باعث COVID-19 با استفاده از این مولکول به عنوان یک “کاوشگر” به منزوی به طور طبیعی آنتی بادی های تولید شده از بیمارانی که آلوده شده اند با رمان coronavirus و با موفقیت به بهبود است.

در مقادیر زیاد به اندازه کافی این آنتی بادی ها می تواند کمک به درمان یک عفونت کرونا ويروسی به زودی پس از قرار گرفتن در معرض. برای مثال آنتی بادی می تواند محافظت از سربازان و یا مراقبت های بهداشتی کارگران فرستاده شده به منطقه با عفونت نرخ بیش از حد کوتاه اطلاع برای ایمنی از coronavirus واکسن را به اثر.

این مقاله به نظر می رسد در مجله علوم.

اضافی نویسندگان از NIH را واکسن مرکز تحقیقات در بتسدا در مریلند و UT Austin. نویسندگان Nianshuang وانگ Kizzmekia کوربت, بارنی گراهام و McLellan هستند مخترعان در ایالات متحده ثبت اختراع نرم افزار برای ساختار coronavirus سنبله پروتئین در prefusion ترکیب و استفاده از آنها در درمان. نویسندگان دانیل Wrapp وانگ کوربت, Olubukola Abiona گراهام و McLellan هستند مخترعان در ایالات متحده ثبت اختراع نرم افزار برای واکسن نامزد شده است.

پشتیبانی برای این کار آمد در بخشی از موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

منبع: دانشگاه تگزاس در آستین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im