ایران, وزیر بهداشت پخش کردن ویروس شیوع و سپس آن را جلب

ایران امروز تایید کرد که این کشور معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, رویترز گزارش. در ویدئو منتشر شده امروز Harirchi ادعا کرد که او خود جدا و شروع دارو.

آن را بی دست و پا مخمصه برای وزیر. روز دوشنبه در او دیده می شد بارها و بارها تصفیوی پیشانی خود را و گاهی اوقات سرفه در یک کنفرانس که در آن مقامات ایرانی عنوان مقیاس از شیوع کروناویروس در کشور های مختلف ،

مقامات ادعا وجود دارد که 95 مورد از این ویروس کشنده در ایران — اما کارشناسان انتظار دارند این عدد به توان بسیار بالاتر با توجه به سی.

این ویروس است که جارو جهان در نرخ هشدار دهنده. در مطبوعات زمان بیش از 80,000 موارد تایید شده اند در سراسر جهان با حدود 2,700 مرگ و میر.

شیوع بیماری در ایتالیا کره جنوبی و ایران مقامات نگران است که شیوع دیگر نمی تواند موجود با توجه به سازمان بهداشت جهانی در افغانستان ،

شیوع این بیماری در ایران است که به ویژه نگران کننده با مونتاژ مناطق از جمله مکان های عبادت هنوز هم استقبال زائران از سراسر جهان است.

“ما قطعا پیروز در برابر این ویروس در چند هفته آینده” Haririchi گفت: در این ویدئو ارسال شده به توییتر به عنوان ترجمه شده توسط BBC.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>