ایران تلاش می کند برای عبور از $20 Walmart صحنه و لباس به عنوان لباس فضایی

حزب صحنه و لباس

ایران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری جهرمی آپلود یک تصویر به توییتر در هفته گذشته با عنوان “فضانورد لباس #bright_future.”

اما کاربران شد و سریع به اشاره است که ادعا فضایی بود که در واقع یک $20 هالووین, صحنه و لباس فروخته شده توسط خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون و خارج شده است.

کار در حال پیشرفت

تفنگ سیگار کشیدن چیزی است که به نظر می رسد به توان دو به تشریح یک مستطیل و یک دور در ناحیه قفسه سینه کت و شلوار — که کاملا تراز با دو جعلی ناسا تکه بر روی کودکان, صحنه و لباس, درایو اشاره می کند.

پس از تاسیس در سال 2004 ایران و آژانس فضایی راه اندازی کرده است تعدادی از ماهواره ها به مدار بیش از دهه گذشته اما هنوز برای ارسال فضانوردان به فضا است.

ایرانی, تبلیغات

این مضحک جیر احساس یادآور تلاش های قبلی توسط ایران پاسداران محصولات یک شبه نظامی و شبه نظامی برای عبور از یک “Qaher 313″ stealth fighter” نمونهای به عنوان چیزی واقعی وجود دارد هنوز هیچ شواهد آن را در واقع می تواند پرواز با وجود مخدوش فیلم از یک پرواز آزمایشی شامل یک مقیاس کوچک هواپیماهای بدون سرنشین و منافع ملی در گزارش ماه اکتبر.

شبه نظامیان حتی ادعا کرد که توسعه یافته و یا کمک به توسعه منطقه ما شاتل فضایی در به تازگی ساخته بیلبورد با توجه به درایو.

آن را دشوار عصر ایران فضایی در تلاش است. یک ایرانی ماهواره ظفر 1 موفق به رسیدن به بالا به اندازه کافی سرعت در یکشنبه وارد مدار پس از پرتاب به عنوان Space.com گزارش.

بیشتر بخوانید: ایران در تلاش برای عبور از $20 هالووین, صحنه و لباس به عنوان یک لباس فضایی [رانندگی]

بیشتر در ایران: دو بیشتر با ما سایت های هک شده با نرم افزار ایران-تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im