ایران در پرتاب ماهواره نتواند برای رسیدن به مدار

ایران برنامه فضایی رنج می برد یکی دیگر از شکست روز یکشنبه (Feb. 9).

ملت راه اندازی ارتباطات ماهواره ای به نام ظفر 1 در بالای یک موشک سیمرغ at 10:45 a. m. EST یکشنبه (1545 GMT; 7:15 p. m. به وقت محلی) از امام خمینی مرکز فضایی در شمال ایران آسوشیتد پرس گزارش داد. اما ظفر 1 نیست آن را تمام راه را به مدار.

“مرحله 1 و مرحله 2 موتور حامل به درستی عمل و ماهواره با موفقیت جدا از حامل آن اما در پایان راه خود را از آن نیست رسیدن به سرعت مورد نیاز برای قرار دادن در مدار” وزارت دفاع در برنامه های فضایی سخنگوی احمد حسینی گفت: تلویزیون دولتی ایران با توجه به AP.

مرتبط با: ایران در فضا: موشک ماهواره & میمون ها (عکس)

شکست حادثه جدا نیست. ایران دچار یک سیمرغ راه اندازی شکست در ژانویه 2019 و یکی دیگر و متفاوت با موشک سفیر, یک ماه بعد. و در ماه اوت سال گذشته یک موشک ظاهرا منفجر شد و بر روی پد امام خمینی Space Center, تخم ریزی دود و خرابه بود که خال خال از فضاتوسط ماهواره ها توسط سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت سیاره است.

هنوز مقامات ایرانی قرار داده و در صورت شجاع زیر یکشنبه ،

“امروز ‘ظفر’ در پرتاب ماهواره شکست خورده است. مانند بسیاری از پروژه های علمی, شکست اتفاق افتاده است. فالکون 9 جونو دوم, اطلس, پروتون M, ANTARES هستند فقط چند نمونه از ما راه اندازی شکست. اما ما غیر قابل توقف! ما باید بیشتر در آینده ایران از ماهواره!” محمد جواد آذری جهرمی ایران فناوری اطلاعات و ارتباطات و وزیر گفت: از طریق توییتر در روز یکشنبه.

تنش بین ایالات متحده و ایران شده است بالاتر از حد معمول به تازگی. آمریکا حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته عالی رتبه ایران ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل ژانویه. چند روز بعد ایران انتقام با حملات موشکی در سایت های مختلف در عراق قرار دارد که سربازان آمریکایی. هیچ کس کشته شد در این حملات مقامات آمریکایی گفته اند که هر چند ده ها تن از اعضای خدمات دچار تکان مغزی از انفجار.

سیاره ماهواره نیز دستگیر تصاویر از آسیب از ماه گذشته حملات موشکی.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im