آیووا سعی کردم به استفاده از یک برنامه برای یک انتخابات. آن را یک فاجعه بود.

روز دوشنبه دموکرات ها با حضور در بیش از 1600 سایت در آیووا به تعهد خود برای حمایت از نامزدهای مختلف برای ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری, به مناسبت اول عمده مسابقه از سال 2020 اولیه فصل است.

و ما هنوز نمی دانیم که چه کسی برنده — چون آیووا حزب دموکرات را (IDP) استفاده از یک برنامه به گزارش آن جلسه نتایج یک حماسه شکست.

در اینجا نحوه برنامه قرار بود به کار. حزبی رهبران خواهد کامپایل نتایج از سایت های خود را و سپس با استفاده از برنامه گوشی های هوشمند برای ارسال نتایج به مرکزی حزب به جای تماس با آنها از طریق تلفن و مانند آنها در گذشته انجام می شود.

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است. اما اینجا نمی, اعلام نتایج هر دوشنبه شب. و صبح روز سه شنبه IDP صندلی Troy قیمت انتشار بیانیه ای توضیح داد که چرا.

“به عنوان حوزه حزبی نتایج آغاز شده که در این IDP فرار آنها از طریق دقت و کیفیت بررسی کنید,” او نوشت. “روشن شد که وجود دارد تناقض با گزارش.”

در حالی که برخی از اعضای حزب شروع به صورت دستی کامپایل نتایج IDP راه اندازی شد رسیدگی به اختلاف قیمت ادامه داد.

“به عنوان بخشی از تحقیقات ما ما تعیین می شود با اطمینان گفت که در این زمینه اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار صدا بود,” او نوشت. “در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت شده است.”

قیمت اصرار داشت که برنامه نمی شد هک و گفت: IDP انتظار برای اعلام حزبی نتایج در برخی از نقطه در روز سه شنبه.

اما توضیح خود را برای تاخیر — نتایج متناقض — به ظاهر در تضاد با تجارب چند حزبی رهبران گفت که آنها تا به حال مشکل گزارش نتایج خود را در وهله اول.

“برنامه کار نمی کند. چیزهایی که کار نمی کند حق است. من شده است در تلاش برای تماس برای چند ساعت به گزارش من نتایج” Des Moines شهرستان حزب دموکرات شرکت رئیس تام کورتنی گفت NPR. “و من نمی توانم از طریق تلفن. این یک شماره تلفن و من نمی توانم از طریق دریافت کنید. این تعداد به طور مداوم مشغول است.”

“من در برنامه” یکی دیگر از کمیته های پارلمانی سازمان نوشت: در یک ایمیل زنجیره ای به دست آمده توسط NBC News.

این واقعیت است که این برنامه بی اثر بود به اندازه کافی بد است — اما راه IDP رفت و در مورد ساخت و تست آن ممکن است حتی بدتر.

برای اولین بار وجود دارد این واقعیت است که این شرکت به IDP تصمیم به توسعه نرم افزار, سایه, Inc., دقیقا نمی به نظر می رسد مانند نوع بی طرفانه شخص ثالث شما می خواهم می خواهم ساخت یک برنامه برای یک انتخابات مهم.

نه تنها شرکت دریافت پرداخت از مبارزات حداقل دو نامزد در انتخابات ریاست جمهوری — پیت Buttegieg و جو بایدن — اما آن را نیز آغاز شده توسط جانبازان از هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. کلینتون خودش بوده است صریح در اهانت به نامزد برنی ساندرز.

و فقط به همه چیز حتی بیشتر ناقص با توجه به نیویورک تایمز گزارش IDP دستور کسانی که می دانستند در مورد سایه مشارکت در برنامه های توسعه به آن را مخفی نگه دارید از انتخابات.

و تمام آنچه که به کنار اینجا نیز به نظر نمی رسد بسیار صالح در توسعه نرم افزار است.

“این برنامه هرگز استفاده شده است در هر انتخابات واقعی و یا آزمایش در مقیاس در سطح ایالت و آن را فقط شده فکر برای استفاده به مدت دو سال در حال حاضر,” دیوید, Jefferson, یک دانشمند کامپیوتر در آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور گفت: NYT.

Christopher C. کربس, مدیر امنیت داخلی وزارت امنیت سایبر آژانس افزود که آژانس تا به حال بررسی و یا ارزیابی برنامه قبل از استفاده از آن در آیووا انجمن.

در کوتاه: کل وضعیت بود افتضاح.

اما اگر یک درس آموخته از آن ممکن است به بهترین خلاصه بیانیه J. الکس Halderman, یک استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه میشیگان ساخته شده به NYT: “این یک فوری یادآور چرا رای گیری آنلاین آماده است برای بار نخست.”

ادامه مطلب: Iowa حزب دموکرات مقصر ‘موضوع برنامه نویسی در نرم افزار گزارش سیستم برای نتایج تاخیر [NPR]

بیشتر در سیاست: قانون جدید باعث می شود آن را غیر قانونی برای توزیع سیاسی Deepfakes

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de