بصری ماشین آلات اهداف گسترده ‘اقیانوس طوفان’ دره به صورت خصوصی ماه لندر در سال 2021

خصوصی ماه لندر اولین پرواز در سال 2021 آمده است به مقدار واضح تر تمرکز می کنند.

رباتیک نوا-C فضاپیمای ساخته شده توسط ماشین آلات بصری را لمس کردن در نزدیکی Vallis Schröteri بزرگترین دره در ماهدر اولیه خود را تحویل ماموریت ناسا در اکتبر 2021 شرکت نمایندگان اعلام کرد امروز (مارس 13).

Vallis Schröteri احاطه شده است Oceanus Procellarum این “اقیانوس طوفان” که بزرگترین ماه بسیاری از ماریا. ماریا در حال تاریک بازالتی دشت که شبیه اقیانوس ها به ستاره شناسان در اوایل که توضیح می دهد که نام خود را. (“ماریا” است برای “دریاها.”)

مربوط به: اینجا جایی است که تجاری landers زمین خواهد شد در ماه برای ناسا

بصری ماشین آلات’ نوا-C کاوشگر را لمس کردن در اکتبر سال 2021 در یک دره در این ماه بزرگ Oceanus Procellarum منطقه است. (اعتبار تصویر: ماشین آلات بصری LLC/LROC WAC)

نوا-C تیم مورد مطالعه منطقه در جزئیات بزرگ در نهایت شناسایی مناسب محل فرود. انتخاب منطقه مسطح است, تا حد زیادی عاری از تخته سنگ ها و سایر خطرات و ارائه خواهد شد فراوان نور خورشید به انرژی خورشیدی نوا-C برای 14 روز نمایندگان مستقر در هوستون بصری ماشین آلات گفت.

“این نوع از فرود در ماه ارزیابی شده است انجام می شود پس از سال 1972 آپولو [17] ماموریت” بصری ماشین آلات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استیو Altemus در بیانیه ای گفت. “فوق العاده ای تلاش تیم ما مطرح کرده است به طور کامل مشخص ما فرود رویکرد فرود, سایت گزینه ها و شرایط نوری برای اطمینان از موفقیت ماموریت برترین وظیفه مورد نیاز برای تحقق تعهد ما به ما خصوصی حمل بار مشتریان و ناسا.”

فرود خواهد آمد شش روز پس از پرتاب است که برنامه ریزی شده را در بالای یک SpaceX Falcon 9 rocket on Oct. 11, 2021, از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

مرتبط با: ناسا بشقاب پر از ماه ماموریت قبل از فضانوردان می توانید بروید

جنوب شرقی مشاهده سراسر خصوصی نوا-C moon lander را touchdown سایت بزرگ دره Vallis Schröteri. شرق است به سوی آتش فشان در بالا سمت چپ و جنوبی است که نسبت به Oceanus Procellarum در بالا سمت راست. (اعتبار تصویر: ماشین آلات بصری LLC/ناسا/JSC/ASU)

نوا-C را به پرواز در زیر $79.5 میلیون قرارداد بصری ماشین آلات امضا شده با ناسا تجاری قمری حمل بار خدمات (CLPS) برنامه در سال 2019. خصوصی کاوشگر را تحویل پنج ناسا آزمایش و تعدادی از تجاری محموله به سطح ماه بصری ماشین آلات نمایندگان گفت.

CLPS طراحی شده است برای هموار کردن راه برای ناسا آرتمیس برنامه از crewed قمری اکتشاف است که با هدف به زمین دو فضانورد در نزدیکی قطب جنوب در سال 2024 و پایدار ایجاد حضور انسان و در اطراف ماه تا پایان دهه. برای مثال ناسا CLPS محموله شامل ابزار است که ارزیابی فروشگاه های قمری, آب, یخ, یک منبع کلیدی برای هر crewed پاسگاه.

بصری ماشین آلات نیست و این شرکت تنها با یک CLPS تحویل قرارداد. پیتسبورگ بر اساس Astrobotic کردم مشابه معامله در سال 2019 خواهد شد و تحقق آن را با استفاده از یک کاوشگر به نام Peregrine در 2021. یک سوم شرکت مدار فراتر از آن نیز برنده CLPS قرارداد در سال 2019 اما پس از آن کاهش یافته است.

و استخر رباتیک landers که ناسا استخدام ممکن است بسیار عمیق تر هنوز هم. یک دوجین شرکت های از جمله heavyweights SpaceX و آبی منشاءواجد شرایط به پیشنهاد در CLPS تحویل قرارداد.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>