معرفی مارس سال 2020 موضوع

شماره مجله بسته همیشه گیج کننده باشد. ما در ماه صرف کار بر روی هر نسخه اما پس از یک هفته حدود شش هفته قبل از انتشار ما باید به سه گانه-بررسی هر یک از این برخی از 100 صفحه در کتاب و آنها را از درب در زمان برای دیدار با ما ماهانه پرینتر مهلت. این دید متفاوت است.

همانطور که من نوشتن این نامه آن را 10 P. M. روز یکشنبه 15 مارس. سه شنبه گذشته پدر و مادر ما شرکت اسپرینگر طبیعت گفت: هر کس در شهر نیویورک کار است که آنها می توانند کار از خانه به دلیل گسترش coronavirus و تقریبا هر کس availed خود از این فرصت. روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که شیوع جهانی بیماری همه گیر. روز یکشنبه ما شروع به ارسال صفحه برای این موضوع به چاپگر—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری در آمریکا و امروز شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که مدارس عمومی خواهد دید سراسر شهر بود.

بنابراین ما در حال قرار دادن این موضوع به رختخواب از راه دور—برای بسیاری از ما با بچه های ما در حال اجرا در سراسر شدید در پس زمینه. در همان زمان ما باید نگه دارید تا اخبار روزانه عملیات آنلاین که در آن شما می توانید پیدا کردن مداوم پوشش coronavirus بحران, چگونه آن را تحت تأثیر زندگی ما و آنچه که انجام می شود به آن را متوقف کند (مراجعه کنید sciam.com/coronavirusoutbreak برای آخرین). من نگران نیستم چرا که ما کارکنان شگفت انگیز و دلیل آن را قبل از انجام شده است. هنگامی که طوفان شنی کتک نیویورک در سال 2012 ما ساختمان در نزدیکی هلند تونل (ما از آنجا نقل مکان کرد) بسته شد برای یک هفته.

همچنین در حالی که coronavirus معضل از لحظه ای مهم است به از دست دادن بینایی از چندساله آفات است که ما را پریشان. بین 40 میلیون و 50 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر زندگی می کنند مبتلا به آلزایمر و مرتبط با dementias با بیش از دو میلیون مرگ و میر سالانه. و بر خلاف COVID-19 (“coronavirus بیماری 2019”) وجود ندارد “مسطح منحنی” در اینجا. روش های درمانی برای آلزایمر اجازه دهید به تنهایی یک درمان ثابت کرده اند که گریزان در بیش از 100 سال پس از بیماری برای اولین بار به رسمیت شناخته شده. اما به ما نشان می دهد در این سال آینده پزشکی گزارش “یک عصر جدید برای آلزایمر” دانشمندان در آخرین ارزیابی مجدد اساسی فیزیولوژی و زیست شناسی این اختلال برای پیدا کردن مسیرهای جدید رو به جلو است. در طول راه آنها در حال گرفتن یک نگاهی از نزدیک در “فرضیه آمیلوئید” است که تحت سلطه تحقیقات در این زمینه برای دهه ها و پرداخت توجه بیشتر به جنبهی عوامل خطر از جمله راه هایی است که یائسگی ممکن است توضیح شیوع زوال عقل در زنان و نقش آلودگی هوا در رانندگی این بیماری رو به جلو است.

این نمایان نقطه عطف در نهایت منجر به درمان موثر? آن را بیش از حد به زودی برای گفتن اما با اسیر ما حمل امید برای دستیابی به موفقیت.

حداقل با کروناویروس همه ما باید برخی از آژانس بیش از این سوختگی. دولت در حال تصویب مدنی محدودیت و مردم در حال انجام “اجتماعی فاصله.” من امیدوارم که این اقدامات کمک خواهد کرد اما پیش بینی های فعلی نشان می دهد این بیماری همه گیر را ادامه خواهد داد برای بسیاری از سال. هر آنچه در آینده ممکن است نگه دارید امن ماندن و اعتماد در علم و نه ترس به راهنمای راه. و به یاد داشته باشید مشترکان برای دسترسی به هر موضوع آنلاین: بازدید sciam.com/digital-access برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im