Interstellar بازدید کننده ممکن است یکی از کمیاب ترین اشیاء در جهان

طوفان یا رگبار تگرگ

دانشمندان می گویند که ‘Oumuamua غول جسم فضایی است که از خارج از منظومه شمسی ما در واقع می تواند بسیار نادر تکه از هیدروژن یخ.

آن را خارج وجود دارد ایده — سیمی گزارش می دهد که وجود دارد تنها چند مکان در جهان قادر به ایجاد یک هیدروژن یخ. اما دانشمندان دانشگاه ییل در پشت این نظریه می گویند که اگر interstellar بازدید کننده به یک کوه یخ غول پیکر, بسیاری از آن بیشتر عجیب و غریب, خواص ناگهان حس می شود.

ناشناس یخ زده شی

یکی از سخت ترین کارها برای توضیح در مورد ‘Oumuamua مسیر از طریق سیستم خورشیدی ما است که چگونه آن را شتاب آن را به عنوان سفر کرد. ستاره های دنباله دار تسریع اما وجود دارد هیچ نشانه ای که Oumuamua متکی است که مکانیزم.

اما اگر ‘Oumuamua بودند هیدروژن کوه به تدریج-sublimating یخ خواهد سوق دادن آن به جلو با توجه به تحقیقات پذیرفته شده برای انتشار در این مجله اختر فیزیک.

“حتی اگر هیدروژن یخ چیزی که کمی عجیب و غریب آن را توضیح می دهد که هر چیز مرموز در مورد ‘Oumuamua,” اخیر دانشگاه ییل دکترای فارغ التحصیل داریل سلیگمن گفت: سیمی.

شرایط مناسب

این هیدروژن توده ها هستند extaaordinarily غیر معمول است. هیدروژن نمی تحکیم مگر آن قطره را فقط چند درجه بالاتر از صفر مطلق پایین ترین نظری متوسط در جهان است. تنها ساختارهای کیهانی به نام غول مولکولی ابر رسیدن به این دما ،

دانشمندان دانشگاه ییل رسم ‘Oumuamua البته از طریق یکی از این ابرها که در آن ممکن است در ابتدا به شکل لکه گرد و غبار و هیدروژن به هم چسبیده. اما مگر ستاره شناسان موفق به رهگیری شی عجیب و غریب از آن خواهد شد سخت تئوری به واقع ثابت کند.

ادامه مطلب: ‘Oumuamua ممکن است یک غول Interstellar هیدروژن یخ [سیمی]

بیشتر در بین ستاره بازدیدکنندگان: ناسا: چیزی است که خاموش در این مورد میان ستاره ای دنباله دار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>