میان ستاره ای دنباله دار Borisov دیگر در یک قطعه

منظومه شمسی ما دوم شناخته شده interstellar بازدید کننده به نظر نمی رسد در یک قطعه دیگر.

عکس از میان ستاره ای دنباله دار Borisov گرفته شده توسط ناسا تلسکوپ فضایی هابل در آوریل 28 و 30 مارس نشان می دهد که دراز هسته که به نظر می رسد به دو متمایز اجزای ستاره شناسان اعلام کرد در یادداشت روز شنبه (2 آوریل). که یک وضعیت بسیار متفاوت یکی هابل مشاهده شده در مارس 23, هنگامی که هسته یک موجودیت واحد.

این دو قطعه در مورد به همان اندازه روشن است اما این بدان معنا نیست که آنها از معادل اندازه و گفت: UCLA ستاره شناس دیوید Jewitt که منجر مشاهدات جدید.

مرتبط با: بین ستاره ای دنباله دار: اینجا چرا این رو دانشمندان به طوری پمپ

“در واقع به نظر می رسد تقریبا هرگز به آن صورت” Jewitt گفت: Space.com با اشاره به مشاهدات مشابه از مادری متولد ستاره های دنباله دار.

“معمولا هسته اصلی گرم کردن یک قطعه و قطعه ای کوچک است در مقایسه با هسته اصلی آن شامل یک بخش کوچکی از کل جرم” او گفت:. “اما از آنجا که آن را فقط کنده خارج از هسته آن را بسیار یخی. و یخ fizzes و sublimates مانند دیوانه ساخت آن را به یک تولید کننده خوب از گرد و غبار است.”

گرد و غبار چه هابل برداشتن در این عکس ها. آن را بعید است که Borisov در حال شکستن از هم جدا قابل توجهی راه Jewitt اضافه شده است. او تخمین زده است که Borisov ممکن است فقط از دست 0.1 ٪ به 1 ٪ از مجموع آن جرم در مقایسه با سناریوی احتمالی برای یک ماشین است که فقط کاهش یافته و به یک سمت آینه.

هنوز محققان نمی دانند که برای اطمینان حاصل کنید که این مورد است; ممکن است که چیزی بیشتر چشمگیر فقط اتفاق افتاده است. Jewitt و همکارانش امیدوارند به آن شکل و اضافی مشاهدات هابل می تواند انجام ترفند.

برای مثال بیشتر هابل تصاویر می تواند نشان می دهد محققان با چه سرعتی ریختن قطعه شتاب و دور از هسته اصلی و چه مدت آن باقی مانده است را مشاهده کرد. هر دو از این امتیاز داده خواهد ارائه سرنخ در مورد اندازه که به تازگی آزاد سفال, Jewitt گفت.

ناسا تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده این نمایش از میان ستاره ای ستاره دنباله دار شی 2I/Borisov در Oct. 12, 2019. (اعتبار تصویر: NASA/ESA/دی Jewitt (UCLA))

ستاره دنباله دار Borisov شناسایی شد در ماه اوت سال 2019 و آن نزدیکترین رویکرد به خورشید در ماه دسامبر. آن را نه لزوما تعجب آور به دیدن یک تکه پرواز ستاره دنباله دار در حال حاضر چهار ماه پس از این حضیض خورشید عبور Jewitt گفت: جدول زمانی است که مطابق با برجسته مدل های دنباله دار ریختن.

در یکی از این مدل ها ستاره های دنباله دار شروع به چرخش سریع تر پس از نزدیک خورشیدی روش به این دلیل که حرارت آنها تجربه علل مهم و نامتقارن جرم از دست دادن. ممکن است چند ماه برای چرخش به دریافت نمایشی به اندازه کافی برای قطعات به پرواز به فضا Jewitt گفت.

در مدل های دیگر این همان حرارت باعث فشار به ساخت داخل هسته ستاره دنباله دار. در نهایت فشار به جیب supervolatile یخ مانند مونوکسید کربن یا دی اکسید کربن و در نتیجه فوران چاه نفت. و دوباره این ممکن است برخی از زمان. (اما ستاره های دنباله دار ممکن است بیش از حد چکه کن برای این توضیح به طور عملی در اغلب شرایط Jewitt گفت.)

نیز وجود دارد امکان که ستاره دنباله دار Borisov آمار رو با چیزی. اما تاثیر بعید است به این توضیح Jewitt گفت: با توجه به فضای خالی است و چقدر عجیب Borisov مدار است نسبت به اشیاء است که متولد شده در منظومه شمسی ما.

Borisov دوم شناخته شده interstellar بدن همیشه خال در منظومه شمسی ما. برای اولین بار بود که این شی مرموز ‘Oumuamuaکه چند لایه غرابت باعث شده است تا حدس و گمان است که آن را ممکن است یک فضاپیمای بیگانه از برخی از مرتب کردن بر اساس.

‘Oumuamua شد و در حال حاضر barreling سمت بیرونی منظومه شمسی زمانی که تشخیص داده شد. Borisov هنوز گرد خورشید در ماه اوت سال 2019 به معنی ستاره شناسان قادر بوده اند برای پیگیری آن برای دیگر امتداد و در جزئیات بیشتر.

این ردیابی با این حال به خطر افتاده است به تازگی توسط coronavirus همه گیر است که تعطیل بسیاری از تلسکوپ زمینی.

“این کاملا ممکن است که این ویروس در حال رفتن برای کشتن ستاره دنباله دار برای بسیاری از ستاره شناسان” Jewitt گفت.

اما هابل است که هنوز عامل با وجود شیوع و این یاد چشم در آسمان است که به خوبی مناسب به رعایت Borisov. حتی بزرگترین زمین-بر اساس حوزه ندارد رزولوشن مورد نیاز برای تشخیص اخیر ریختن رویداد Jewitt گفت.

“پس واقعا تنها [هابل] تلسکوپ فضایی مشاهده می کنید این نوع از چیزی که” او گفت:.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>