بین المللی آسمان تاریک هفته: ببینید که چگونه بشریت ارتباط با آسمان شب تکامل یافته

زمانی که شما در خارج در شب و نگاه به آسمان چه می بینید: مخمل سیاه و سفید لهجه با صدها ستارهو یا مایل به آبی براق خال خال توسط چند چراغ که به نوبه خود به چشمک زدن و یا دارت در سراسر آسمان ؟

به عنوان رعد و برق مصنوعی می درخشد بیش بشر شهرک ستارگان محو شدن. تنها یک نفر از هر پنج آمریکایی شمالی می توانید کهکشان راه شیری در شب و 99 درصد از آمریکایی ها تجربه آلودگی نوری با توجه به یک سال 2016 مطالعه. که یک استارک تفاوت از راه انسان ها زندگی می کردند برای هزاره E. C. کروپ مدیر رصدخانه گریفیث در لس آنجلس که مطالعات مردم چگونه باید مربوط به آسمانها بیش از هزار سال, گفت Space.com.

“بسیاری از ما در حال زندگی در یک محیط شهری که در آن ما نه تنها نمی بینم آسمان شب ما در واقع نوع بی اعتنا است که در آن حتی وجود دارد” کروپ گفت. “این کار طول می کشد تا دوباره غرق کردن خود به دیدگاه اجداد ما نه تنها ما باستان و ماقبل تاریخ, اجداد, اما رک و پوست کنده فقط ما تاریخی اجداد دلیل آن نبود مثل این کمی بیش از 100 سال پیش است.”

بین المللی آسمان تاریک هفته 2020: در اینجا این است که چگونه به جشن آنلاین
بیشتر:
نمایش با شکوه از آسمان در امریکا را تیره آسمان پارک

“نور مصنوعی شده است فوق العاده برکت و رحمت به انسان اما در همان زمان طلاق است ما از آسمان شب نه تنها با آلوده کردن آن فوق العاده با نور غیر ضروری بلکه فقط با منحرف ما” کروپ گفت. “ما را اشغال کردند با چیزهای دیگر.”

اما آگاهی از این جدایی شده است افزایش بیش از دهه های اخیر گفت: با یک حرکت کوچک متمرکز بر حفظ آسمان تاریک. (International Dark-Sky Association, است که برگزاری آن سالانه بین المللی آسمان تاریک هفته آغاز امروز, مارس 19 یکی رهبر آن جنبش.)

“ما پاسخ عاطفی به آسمان شب به زیبایی آن به آن نظم ظاهری هر چند که یک حادثه که در آن ما اتفاق می افتد به در کیهان — آن چیزهایی که مغز ما در پاسخ در واقع فوق العاده لذت بخش و شما واقعا نمی خواهید به دست مردم آن را” کروپ گفت. “ما می توانید ببینید که تعامل با آسمان بوده است یکی از چیزهایی که رو سوالات ما در مورد همه چیز و در واقع ما تسلط بر فن آوری و توانایی ما برای تغییر رفتار ما است.”

کروپ گفت که اتصال بین آسمان و مغز انسان است که ریشه در تمایل ما به دنبال الگوهای — به خصوص کسانی که ممکن است اتصال به گفتن کشاورزی چرخه. “الگوهای در آسمان دارای این مزیت است که آنها را از رسیدن به, بنابراین هیچ کس می تواند ظروف سرباز یا مسافر با آنها,” او گفت:. “آنها قابل مشاهده برای همه و آنها نیز همزمان با چیزهایی که تفاوت را برای ما در اینجا بر روی زمین است.”

که اتصال ساخته شده با توجه به آسمان شب یک ابزار بقا برای هزاران سال است که آن دیگر است کروپ گفت. اما حتی به عنوان فن آوری قطع شده انسان ها از آسمان شب, آن را نیز ارائه اتصالات جدید به جای آن به ویژه از طریق فضا تصاویر و اخبار که سیل اینترنت.

“مردم بیش از همیشه باید یک درک بهتر از همیشه از مقیاس و غرابت و مطلق و جلال و آنچه ما می بینیم در فضا” کروپ گفت: حتی اگر تمام تصاویری که ما لذت بسیار به ندرت فیلم خام اما به جای بهینه سازی بیشتر در دسترس ما است.

“این یک تغییر و تحول به نفع ما چشم و مغز,” او گفت:. “اگر شما رفت و در فضایی که آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن است. اما این نقطه است. ما در حال ساخت جهان را به چیزی قهرمانانه فقط به عنوان اجداد ما انجام داد و ما فقط انجام آن را در راه های مختلف.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de