بین المللی آسمان تاریک هفته 2020 شروع می شود یکشنبه — در اینجا چگونه برای جشن آنلاین

جشن بین المللی آسمان تاریک هفته از هر نقطه با جلسات جریان آنلاین شروع یکشنبه (مارس 19).

International Dark-Sky Association (IDA)’s رویداد سالانه برگزار خواهد شد بین آوریل 19 و 26. این برنامه کامل در اینجا در دسترس است.

سخنرانی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان و آنلاین در هر دو YouTube و Facebook. شما همچنین می توانید بحث و گفتگو در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگهای #lookuptogether و #IDSW2020.

مرتبط با: درخشان ترین سیاره در مارس آسمان شب: چگونه به آنها را ببینید (و چه زمانی)

برخی از نکات برجسته از این سال ایدا جلسه شامل ارائه پوشا هزاران سال انسان در تعامل با آسمان از جمله فرهنگ از نیوزیلند به گواتمالا و فن آوری از ناوبری برای عکاسی. بسیاری از مذاکرات مناسب و هیجان انگیز برای هر دو بزرگسالان و کودکان است.

“در حال حاضر خانواده ها در سراسر جهان برای پیدا کردن خود را صرف ساعت های بسیاری را در خانه با هم” رسکین هارتلی, ایدا, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “این یک زمان مناسب برای ارتباط مجدد با آسمان شب و International Dark-Sky هفته فراهم می کند یک پورتال که برای تجربه.”

IDA است, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حفظ و حفاظت از آسمان صاف و شب به خصوص با تشویق استفاده از روشنایی در فضای باز است که نمی پراکنده به آسمان. این Space.com داستان از سال 2018 نشان می دهد که چگونه شما می تواند به کاهش آلودگی نوری.

شما می توانید به دنبال به روز رسانی به صورت بین المللی آسمان تاریک هفته در وب سایت رسمی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>