نقشه های تعاملی آهنگ coronavirus شیوع

جدید نقشه های تعاملی برای رمان شیوع کروناویروس با هدف پاسخ به دو سوال را در زمان واقعی: که در آن و چگونه بسیاری از مردم را بدست بیمار ؟

جغرافی بو ژائو تولید نقشه های تعاملی از کروناویروس که به روز رسانی هر چند ساعت با داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های سازمان جهانی بهداشت جمهوری خلق چین و دیگر سازمان های دولتی از جمله کسانی که در هنگ کنگ ماکائو و تایوان است.

با زوم کردن در کشورهای مختلف—از جمله چین—کاربران می توانید ببینید تعداد موارد بهبود و مرگ و میر و همچنین به عنوان روند در طول زمان است.

“نقشه برداری یک ابزار قدرتمند برای گفتن, اجتماعی, فرهنگی و سیاسی پدیده می گوید:” ژائو استادیار جغرافیا در دانشگاه واشنگتن که متخصص در پیامدهای اجتماعی از نقشه ها و استفاده از روش های نوآورانه در نقشه برداری. “به عنوان یک جغرافی دان و در آنچه که مردم در تماس با ‘post-حقیقت دوران’ مهم برای وزن با منابع اطلاعات به مردم نشان می دهد که چگونه همه چیز اتفاق می افتد.”

شیوع کروناویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین در ماه دسامبر اعلام شده است بهداشت عمومی اورژانس توسط چه کسی. ده ها هزار نفر آلوده شده اند و بیش از 1000 فوت کرده اند.

ژائو به تازگی تولید شده آنلاین اطلس برای نشان دادن جهانی پناهنده تجربه. Coronavirus او می گوید: یکی دیگر از مسئله اجتماعی است که مردم می توانند به دست آوردن چشم انداز با دیدن آن بر روی نقشه.

در حالی که دولت چین انتقاد شده است برای پاسخ به بحران و نگرانی های بوجود آمده اند در مورد آن شفافیت ژائو می گوید ملی چین کمیسیون بهداشت داده است که دقیق ترین در دسترس برای کشور است.

اما وقوع است که نه تنها مؤثر در چین و یا در شهر ووهان او می افزاید. این یک مسئله جهانی است و این دیدگاه کاربران به دست آورید می توانید از نقشه است. اعداد بر روی صفحه نمایش مهم هستند بیش از حد او می گوید: از آنجا که بیشتر بهبود از مرگ و میر.

“است که می تواند مردم را تشویق,” او می گوید.

به عنوان بیشتر اطلاعات دقیق در دسترس ژائو برنامه ای برای اضافه کردن شهرستان در سطح بالغ از چین و دولت های ایالتی و ولایتی در مجموع از ایالات متحده و کانادا بود.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>