به جای مبارزه با COVID کاخ سفید حمله به Anthony Fauci

Coronavirus همه گیر است veering خارج از کنترل در بسیاری از نقاط ایالات متحده است. فلوریدا رسما مشکوک رکورد ملی با 15,300 موارد جدید در یک روز.

و کاخ سفید به جای پرداختن به تعمیق بحران بهداشتی تصمیم گرفته است برای حمله به آن از بالا به بیماری های عفونی متخصص. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان دولت مدعی هستند که Fauci بارها گمراه عمومی شده است و غیر منصفانه انتقاد از رئیس جمهور.

فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: Fauci بود “اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” در طول یک فاکس نیوز مصاحبه با Sean Hannity.

یک مقام کاخ سفید حتی انتشار بیانیه ای ادعا “چند مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در چیزهایی که” با توجه به پست.

دولت نیز با هدف قرار دادن Fauci برای “عمومی اطمینان” ساخته شده در “اواخر فوریه” هنگامی که او گفته عنوان شدت و خطرات از جامعه انتقال ویروس است.

درست است که Fauci اتحادش را تغییر لحن خود را — اما او انجام می شود تا در خط با دانشمندان درک درستی از این بیماری همه گیر است که به شدت تغییر بیش از پنج ماه گذشته رسید.

شماره رنگ محکم تصویر از ما پاسخ. بیش از 3.3 میلیون آمریکایی آلوده شده اند تا کنون با توجه به آخرین شماره با حداقل 134,900 مرگ و میر. حتی برای تنظیم جمعیت, ملت outranks بسیاری از کشورهای دیگر در جهان به لحاظ تایید موارد و مرگ و میر.

ما هنوز هم بسیار سوارکاری اولین موج همه گیر به عنوان Fauci هشدار داد در اوایل این ماه و اعداد به خصوص در جنوب هنوز هم به شدت در حال افزایش است.

“نگرانی من این است که شیب منحنی” Fauci گفت: فایننشال تایمز هفته گذشته است. “آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند آن را نمایی.”

“به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ” Fauci گفت: در طول یک پادکست مصاحبه با megyn kelly هفته گذشته است. “منظورم این است که ما درست نیست.”

بیمارستان در حال غرق شدن با COVID-19 مثبت بیماران — در حالی که کشورهای در حال باز کردن دوباره. پناهگاه در محل سفارشات به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از این چیز دقیق از این اتفاق باید بلند برداشته شده است در بسیاری از نقاط کشور است.

“وضعیت بهترین من می توانم آن را توصیف وخیم است و از آن بدتر به نظر می رسد مثل هر روز” هریس سلامت سیستم عامل اسماعیل پرسا گفت: MSNBC این صبح است.

هوستون Lyndon B. Johnson بیمارستان رسما اجرا از تخت بیمارستان. آن ICU است در 113 درصد ظرفیت با توجه به پرسا. 75 درصد COVID-19 مثبت است.

با وجود این اعداد و هشدارهای مکرر این برگ برنده دولت در پاسخ تنها به ندرت توجه Fauci مشاوره. مورد در نقطه: اولین بار Trump عینک ماسک صورت در این آخر هفته.

در واقع دولت به نظر می رسد به طور فعال تلاش برای تطهیر Fauci نقش. مقامات لغو Fauci برنامه ریزی شده حضور خود را پس از اظهارات هفته گذشته ارسال گزارش.

به عبارت دیگر روابط بین بالا متخصص بیماری های عفونی و دولت ها در تمام زمان کم است. Fauci حتی گفت: بار مالی که برای آخرین بار او را به صحبت رئیس جمهور تهمت بود در ژوئن 2, بیش از دو ماه پیش.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de