داخل مسابقه های جهانی برای مبارزه با COVID-19 با استفاده از جهان سریع ترین ابر رایانه

به عنوان مدیر جهانی سازمان پژوهش من احساس می کنم موظف به استفاده از تمام منابع از برش لبه علم و فناوری در اختیار ما برای مبارزه با این معضل. به عنوان یک پدر من می خواهم یک راه حل پایدار است که در خدمت نه تنها در این بحران اما بعد. و به عنوان یک آمریکایی و اسپانیایی با خانواده در دو نقاط داغ, من می خواهم برای کمک به. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

آن آغاز شده و با یک تماس تلفنی به کاخ سفید روز سهشنبه, مارس 17 یکی که ثابت می شود یک کاتالیزوری لحظه برای صنعت و دانشگاه و دولت به هم عمل می کنند. این بود که در همان هفته من دریافت اخبار از مادرم که پسر عموی من در اسپانیا تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او یک دکتر و درست مثل تمام کارکنان پزشکی در سراسر جهان در حال حاضر در خط مقدم مبارزه با این بیماری است. این مبارزه است که شخصی برای بسیاری از ما.

COVID-19 مرگبار است جدی. این بیماری تنفسی باعث شده است توسط یک ویروس از خانواده coronaviruses که مشخص شد در 1960s اما هرگز چنین حمله در تاریخ بشریت است. این ویروس مانع از قربانیان خود را از تنفس به طور معمول آنها را برای هوا کشیدن. تب و سرفه و گلو درد و احساس خستگی شدید و درماندگی را دنبال کنید. آنهایی که خوش شانس بازیابی در عرض چند روز; برخی از نشان می دهد تنها خفیف یا متوسط علائم شدید. اما برخی از بیماران هستند که خوش شانس. تخریب راه خود را از طریق بدن این ویروس باعث می شود ریه ها را پر کنید تا با مایع و ممکن است منجر به مرگ سریع. هیچ کس مصون است. در حالی که افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر COVID-19 گرفته و زندگی مردم در تمام سنین برخی در ظاهر سلامت خوب است. این بیماری آوردن ما جهان را به زانو درآورد.

اما ما انعطاف پذیر هستند و ما در حال مبارزه با همه ابزار ما از جمله برخی از پیچیده ترین ابر رایانه ما که تا کنون ساخته شده است. این ماشین ها—بیش از 25 ایالات متحده مبتنی بر ابر رایانه با بیش از 400 petaflops از قدرت محاسباتی—در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان به دانشمندان در جستجوی یک واکسن یا درمان در برابر این ویروس از طریق COVID-19 محاسبات با کارایی بالا کنسرسیوم.

آن بود که با ایجاد دولت دانشگاه و صنعت از جمله رقبای کنار کار. IBM شرکت پیشرو تلاش با دپارتمان انرژی ایالات متحده که در عمل آزمایشگاه ملی ایالات متحده است. گوگل, مایکروسافت, آمازون و Hewlett Packard Enterprise پیوسته اند و همچنین ناسا بنیاد ملی علوم پیتسبورگ ابر مرکز و شش ملی Labs—لارنس لیورمور لارنس برکلی آرگون لس آلاموس اوک ریج و Sandia و دیگران. و پس از آن وجود دارد موسسات دانشگاهی از جمله دانشگاه MIT; Rensselaer Polytechnic Institute; دانشگاه تگزاس در آستین و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

این ابر رایانه را اجرا خواهد کرد بی شمار از محاسبات در اپیدمیولوژی بیوانفورماتیک و مولکولی و مدل سازی در یک پیشنهاد به شدت کاهش زمان کشف مولکول های جدید است که می تواند منجر به یک واکسن. پس از دریافت پیشنهاد از سراسر جهان, ما در حال حاضر بررسی تایید و همسان 15 پروژه به حق سوپرکامپیوترها. بیشتر به دنبال خواهد داشت.

اما فقط چند روز پیش هیچ کدام از این وجود داشته است.

در 17 مارس من به نام مایکل Kratsios دولت ایالات متحده را افسر ارشد فناوری. استقبال از پتانسیل ابر کنسرسیوم او بلافاصله شروع به بسیج تیم خود را از جمله Jake Taylor, دستیار مدیر برای اطلاعات کوانتومی علوم در کاخ سفید از سیاست علم و فناوری. جیک به نام عمده ایالات متحده بازیکنان است که باید با عملکرد بالا کامپیوتر و دعوت آنها را در هیئت مدیره. از IBM طرف مایک گونزالس که تیم طراحی و ساخته شده و چند نسل از جهان پیشرو سوپرکامپیوترها همکاری با RPI MIT و کلید محاسبات رهبران ملی ایالات متحده آمریکا در آزمایشگاه. وزارت انرژی شده است یک شریک از همان ابتدا در قلب آن است.

در عرض 24 ساعت از اولین تماس همکاران مشخص شده آنچه در آن به معنای درگیر می شود. ما brainstormed چگونه ما را به برقراری ارتباط به آزمایشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان آنچه که ما می تواند ارائه دهد از نظر سخت افزار و نرم افزار و بشر کارشناسان و چگونه ما می توانید آنها را به ارائه پیشنهادات و دریافت آن همسان با حق ابررایانه.

چهل و هشت ساعت گذشت. در روز پنج شنبه مارس 19, ما مجموعه ای علمی بررسی کمیته و محاسبات مطابق کمیته به مدیریت طرح. حداقل یک نفر از هر یک از اعضای کنسرسیوم تا به حال به بخشی از فرآیند اقدام نسبتا و به همان اندازه. از IBM آجی Royyuru پیوست شایستگی نقد و بررسی کمیته; او رهبر ما بهداشت و درمان و زندگی علوم تحقیقات و همراه با تیم خود شده است در حال توسعه فن آوری های نوینی برای مبارزه با سرطان و بیماری های عفونی.

آجی نیز سهام شخصی در مبارزه علیه COVID-19. در ماه ژانویه خود را سالمندان پدر در گذشت پس از بیماری های ریوی. آجی سهام خانه خود را با 82 سال و او نگرانی در مورد نگه داشتن خود را امن از این خطر فقط مانند بسیاری از ما نگرانی در مورد پدر و مادر ما. خانواده گسترده خود را در هند است که در حال حاضر نیز مقابله با آشکار شدن این بیماری همه گیر.

22 مارس در کمتر از یک هفته پس از بحث و گفتگو با Kratsios کاخ سفید اعلام کرد که کنسرسیوم. همه می دانستند که ساعت تیک تاک.

آن است که هنوز بسیار زود روز اما آجی و دیگر داوران به وضوح می توانید ببینید از اولین موج از پیشنهادات است که دانشمندان در حال تلاش برای حمله به این ویروس در تمام جبهه ها—از مواد مخدر کشف و توسعه با هوش مصنوعی-شبیه سازی چراغ به ژنتیک اپیدمیولوژی و سلامت سیستم پاسخ است. ما نیاز به درک کل چرخه زندگی این ویروس تمام گیربکس که درایو آن—چگونه با آن برخورد و آلوده سلول میزبان و تکرار آن در جلوگیری از آن را از تولید حیاتی ذرات. ما نیاز به دانستن مولکولی اجزای پروتئین های درگیر در ویروس’ بیوشیمی—سپس به استفاده از مدلسازی محاسباتی به ببینید که چگونه ما می تواند به قطع چرخه. این استاندارد روش علمی از کشف مواد مخدر, اما ما می خواهیم برای تقویت آن است.

این ویروس شده است انفجار در انسان به ماه در حال حاضر ارائه یک فراوانی از نمونه ها برای کامپیوتر مدل سازی و تجزیه و تحلیل. دانشمندان در حال حاضر واریز آنها به اطلاعات عمومی منابع مانند GenBank و پروتئین بانک اطلاعات. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و مفروضات—اما آجی به من می گوید بسیاری از طرح ها شامل استفاده از پروتئین های موجود سازه ها را امتحان کنید و آمد تا با پتانسیل ترکیبات مولکولی است که می تواند منجر به درمان یا واکسن.

که در حال حاضر اتفاق می افتد. حتی قبل از اینکه ما با تشکیل کنسرسیوم محققان در آزمایشگاه ملی اوک ریج و دانشگاه تنسی شبیه سازی 8,000 ترکیبات و یافت 77 مولکول است که به طور بالقوه می تواند خلع سلاح ویروس. اما 77 است که هنوز هم تعداد زیادی در حال اجرا و آزمایش برای پیدا کردن صحیح مولکول ممکن است ماه ها طول بکشد. در اینجا همکار من الساندرو Curioni یک شیمیدان ایتالیایی که سر IBM Research, اروپا, و, که تا به حال به خود منزوی با توجه به امکان قرار گرفتن در معرض COVID-19 به حال یک ایده در مورد چگونه به سرعت را.

در گفتگو با کمیسیون اروپا مدیران در اوایل ماه مارس الساندرو آموخته شده در مورد یک شرکت دارویی Dompé Farmaceutici و E. U. تامین مالی پروژه آنها مشغول به کار بودند ، هفته گذشته او هماهنگ یک جلسه بین خود دانشمندان و اوک ریج نشان می دهد به هر دو طرف است که آنها ارائه یک پیشنهاد مشترک به کنسرسیوم. شاید هم با کمک ابر رایانه آنها می تواند به کاهش تعداد امیدوار کننده ترکیبات از 77 تا 10 پنج و در نهایت یکی است.

بشریت تا ابزارهای بیشتری در اختیار دارد در این بیماری همه گیر تر از همیشه قبل از. با داده های ابر رایانه و هوش مصنوعی در آینده محاسبات کوانتومی ما ایجاد خواهد شد عصر شتاب کشف. این کنسرسیوم یک مثال از یک منحصر به فرد رویکرد مشارکتی و این نشان می دهد که بزرگتر چالش بیشتر ما به یکدیگر نیاز دارند.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>