داخلی مناطق نیاز به آماده شدن برای رسیدن به گسترش از طوفان

کارشناسان یک راه برای کمک به شهرستانها آماده شدن برای طوفان گرمسیری است که به احتمال زیاد بزرگتر کمتر قابل پیش بینی و مخرب تر از طوفان از گذشته است.

یکی تمرکز بر مناطق مرزی است که به تازگی در دسترس قوی آب و هوا-رانده طوفان و ایستاده به نفع از بهبود اضطراری برنامه ریزی و قوی تر کدهای ساختمان.

پیشنهاد اقتباس تلاش می آیند به عنوان تشدید طوفان می تواند مطرح پرهزینه شگفتی به شرکت های بیمه و reinsurers چرا که آنها در قرعه کشی قدرت خود را از گرم شدن دمای سطح دریا. این خطرات اغلب خاموش و در مدلهای آماری مورد استفاده توسط شرکت های بیمه به منظور برآورد خسارت چرا که تمرکز آنها بر تاریخی طوفان داده.

یک مطالعه تهیه شده توسط دانشمندان در مرکز ملی تحقیقات جوی (NCAR) اشاره می کند که هزینه های طوفان استوایی دو برابر بیش از 15 سال گذشته. مطالعه پیش بینی کرد که رشد برسد از طوفان می تواند مژه های داخلی مناطق با وزش باد است که به اندازه پنج برابر بالاتر از تاریخی طوفان; بارش باران می تواند به افزایش 45 درصد است.

“این بدان معنی است که مناطق مرزی می تواند ضربه بسیار سخت تر در آینده طوفان گرمسیری” توضیح سیندی Bruyere مدیر NCAR ظرفیت مرکز برای آب و هوا و افراط و آب و هوا و اصلی نویسنده از مطالعه.

کسانی که پیش بینی درست خواهد بود و برای شهرهای ساحلی در سراسر جهان او گفت: در مصاحبه ای توضیح داد که تا به حال پیش بینی که در شهرستانها ممکن است رنج می برند بیشتر مشکل ساز شده است. که به دلیل گسترش رسیدن به طوفان ها بر اساس قوانین فیزیک و اکثر مدلهای آماری بر روی داده های کشیده شده از طوفان از گذشته است.

“اگر من یک مدیر اضطراری برای شهر X, من می خواهم به دانستن آنچه که آسیب های بالقوه برای شهر من در چند سال آینده,” Bruyere گفت.

در حالی که طوفان ساحلی را با نام های مختلف در سراسر جهان—آیا طوفان در ایالات متحده طوفان در استرالیا یا توفان در هند و غرب اقیانوس آرام—مشکل همان است که برای همه آنها: آنها غیر ممکن است برای شبیه سازی در مناطقی که هرگز زده شده است.

بنابراین موجود و مدلهای آماری مورد استفاده توسط شرکت های بیمه را به حساب تغییر ماهیت آینده طوفان و متفاوت جغرافیای خاص خط ساحلی Bruyere گفت.

“مدل های آماری نمی خواهد شما را به ارتباط بین آنچه که با توجه به ساحل مانند و تعامل که در آن آب در حال رفتن به و چه مقدار از آن را به باران که در منطقه” او گفت:.

رشد اختلاف در میان بینی از مدلهای آماری و تشدید قدرت و رسیدن به طوفان های اخیر مورد توجه بیمه Australia Group Ltd. (IAG) بزرگترین کلی شرکت بیمه در استرالیا و نیوزیلند. IAG کمک NCAR مالی جداگانه مطالعه بر روی استرالیا قرار گرفتن در معرض گردباد گرمسیری آسیب.

Bruyere تیم انجام داد تعدادی از “تاثیر حالات” ایجاد “مصنوعی طوفان” و در حال اجرا آنها را در چندین مکان های ساحلی پیدا کردن که گسترده ترین گردباد گرمسیری آسیب خواهد آمد از ترکیبی از “مخرب سرعت باد و سنگین تر, بارش نرخ.” نفوذ آب می تواند باعث سنگین تر آسیب به منازل و ساختمان ها, محققان پیش بینی کرد.

طوفان دبی که آمار سواحل شمال شرق استرالیا در ماه مارس سال 2017, کمک اثبات نقطه. پس از توقف بیش از Coral Sea, که در آن دمای سطح اندازه گیری غیر منتظره ای بالا 86 درجه فارنهایت دبی ساخته شده عمود بر اعتصاب در سواحل کوئینزلند رانندگی بادها داخلی تا 163 مایل در ساعت.

در حالی که شهرهای ساحلی در زمان حال به تخلیه دبی شد و مخرب ترین طوفان به آمار استرالیا در 43 سال است. یک شهر دریافت 35 اینچ باران در دو روز. یکی دیگر از دریافت 21 اینچ در یک روز. هر دو به خوبی جنوبی سنتی داخلی هشدار طوفان در منطقه است.

چهارده نفر کشته شدند که اکثر آنها از عظیم سیل در محور ساحلی طوفان خروش و سرشار رودخانه. مجموع خسارت به مبلغ 3.5 میلیارد دلار است. دبی شناخته شده به عنوان “هیولا cyclone.” “چرا پس مرگبارتر از طوفان خود را پرسید:” یکی از روزنامه تیتر.

گرم آب بزرگتر طوفان

فاصله بین آماری پیش بینی و در دنیای واقعی نتایج الهام گرفته از یکی دیگر از تجربی کاربرد NCAR را در حال تحول “ترکیبی آب و هوا تحقیقات و پیش بینی طوفان ، این باعث یک نگاه تازه در Superstorm سندی که رخنه کرد تا نیوجرسی ساحل در اواخر اکتبر 2012 و چیزی که تا آن زمان از لحاظ آماری غیر محتمل است.

ترین طوفان گرمسیری در طول تاریخ رویکرد سواحل شرق از جنوب اما ضربه شنی خط ساحلی از تقریبا عمود بر زاویه. ساخته شده است که آن را یکی از مخرب ترین حوادث آب و هوا در ایالات متحده. 14-پا موج طوفان غرق بخش هایی از شهر نیویورک مترو سیستم.

خسارت مالی به مبلغ 71.4 میلیارد دلار از جمله قطع برق برای 8.5 میلیون نفر و 20000 لغو پروازهای هواپیمایی. Bruyere و تیم خود استفاده cyclone مدل برای ایجاد 198 طوفان حالات است که نشان داد چگونه غیر معمول زاویه تاثیر کمک ضرب طوفان زور و تمدید آن برسد.

“با این مدل می توان به طوفان هایی که در تاریخ ما” Bruyere گفت. “ما می توانیم محل طوفان بیش از آب گرم از ما به طور معمول و یا در نزدیکی بخش از ساحل که در آن طوفان به طور معمول نمی ریزش زمین اما که ممکن است نهفته در آینده است. این نتایج به ما کمک خواهد کرد برنامه ریزی برای برخی از خطرات ناشی از تغییر آب و هوا.”

او معتقد است این رویکرد را می توان در سطح جهان برای پوشش مناطق که تجربه سنگین و طوفان و کسانی که نمی—هنوز. به دلیل گرم شدن آب خزنده به سمت زمین قطب شمال حرکت در امتداد سواحل آمریکا و از جنوب در امتداد سواحل استرالیا و مناطق بیشتری را به فکر کردن در مورد پتانسیل طوفان مشکلات.

این تیم را مدل سازی می تواند کمک اضطراری مدیران دست و پنجه نرم کردن با خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی در مناطقی که تجربه نکرده سنگین طوفان کارشناسان گفت.

آن را نیز ممکن است کمک به شرکت های بیمه و مالکان درک بهتر از مالی خود را در معرض قرار گرفتن به عنوان رسیدن به طوفان رانده باد و باران گسترش دورتر داخلی. در حالی که جوامع ساحلی اغلب محافظت شده توسط سختگیرانه تر کدهای ساختمان و سیل دفاع داخلی مناطق به طور سنتی در نظر گرفته می شود امن تر در طول طوفان کمتر حمایت.

وجود حداقل یکی از نشانه های پیشرفت است. عظیم تاثیر رمان coronavirus است و قرار است در کنگره ایالات متحده در خلق و خوی برای کمک به بهبود این کشور انعطاف در برابر بلایای طبیعی (Climatewire, مارس 16).

و در مورد آینده طوفان ساحلی, تغییر آب و هوا را تشدید بلایای طبیعی که در حال حاضر شروع به اتفاق می افتد و که خواهد بود coronavirus نیاز به برنامه ریزی های آینده و آگاهی بیشتر.

رئیس جمهور تهمت های اخیر تصمیم به اعلام هر دولت یک “فاجعه بزرگ” به دلیل COVID-19 و 2018 قانون است که نیاز به متحده به کنار یک درصد از فاجعه منابع مالی برای پروژه هایی که در آینده کاهش خطرات ممکن است مجموعه صحنه را برای چند میلیارد دلاری برنامه به برنامه ریزان کامل تر نگاه در آینده طوفان تهدیدات.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>