صنعت-حمایت سرپوشیده برنزه مطالعات تطهیر خطر

مطالعات برنزه داخلی هستند که از نظر مالی وابسته به این صنعت هستند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به تطهیر خطرات و برجسته کردن منافع درک شده از مطالعات و بدون آن روابط تحقیقات جدید نشان می دهد.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 691 مقالات در برنزه داخلی در مجلات علمی. از آنها 50 تا به حال وابستگی مالی به برنزه صنعت. از این 78% مورد علاقه داخل سالن برنزه, در مقایسه با تنها 4 درصد از مطالعات و بدون وابستگی مالی به این صنعت است.

همانطور که با تحقیقات بودجه توتون و تنباکو و شکر صنایع یافته های جدید نشان می دهد که مردم باید در نظر بگیرید که آیا مطالعات انجام شده در داخل سالن برنزه و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش شد و با حمایت سازمان با تضاد منافع احتمالی.

“Tanners گرفتن این پیام ها ممکن است دچار بدگمانی از مزایای.”

“مطالعات مالی با لینک کلیک کنید برای سرپوشیده برنزه صنعت شد خیلی بیشتر احتمال دارد به بحث در مورد منافع درک شده از داخل سالن برنزه و به تطهیر این مضرات می گوید:” النی Linos استاد پوست دانشگاه استنفورد که می بیند بیماران در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی را به درمانگاه پوست در هوور غرفه.

“ارتباط کاملا قابل توجه است. ما نیاز به داده های علمی باید مستقل از صنعت تحت تاثیر قرار. من نگران هستم که منابع مالی ممکن است بر نتیجه گیری از این مقاله.”

در سال 2009 سازمان بهداشت جهانی ذکر شده نور ماوراء بنفش مورد استفاده در تخت برنزه شدن به عنوان یک گروه 1 سرطان زا—بالاترین سرطان در معرض خطر دسته. اما بسیاری از مردم با استناد به منافع درک شده از داخل سالن برنزه, از جمله افزایش خلق و خوی نقش اشعه ماوراء بنفش در تولید ویتامین D و دستیابی به یک “پایه قهوهای مایل به زرد” اعتقاد به محافظت در برابر جدی تر آسیب های پوستی.

“اگر چه تعدادی از مقالات با وابستگی مالی به برنزه شدن صنعت نسبتا کوچک این مقالات ممکن است گسترده کشش در صورت استفاده در چالش های قانونی و مواد تبلیغاتی”

با توجه به آکادمی آمریکایی پوست بیش از یک سوم از بزرگسالان در ایالات متحده و بیش از نیمی از دانشجویان را گزارش کرده اند با استفاده از تخت برنزه در برخی از نقطه در زندگی خود را.

Linos و همکاران او در نظر سنجی که قبلا منتشر شده علمی برای شناسایی مقالات متمرکز در داخل سالن برنزه و سلامت. این مقالات شامل گزارش های پژوهشی, بررسی, پرونده, گزارش, سرمقاله و قطعه نظر در میان دیگران.

یک coauthor از مطالعه و تحقیق کاردانی لیلی موریسون حذف بودجه اطلاعات و تضاد منافع اظهارات از مقاله را قبل از انتقال آنها به Adekunle و چن که ارزیابی هر مقاله نتیجه گیری بدون دانستن منبع مالی. آنها به ثمر رساند و آنها را در یک مقیاس پنج نقطه از به شدت به نفع برنزه به شدت انتقادی از برنزه.

بدون تعیین این که آیا محتوای مقالات دقیق بود یا غلط محققان سپس ارزیابی این که آیا مطالعات با وابستگی مالی به داخل سالن برنزه آمد به نتایج متفاوت در مورد کلی خطرات و مزایای این عمل است.

آنها دریافتند که اگر چه تنها 10.3 درصد از مطالعات تا به حال وابستگی مالی به صنعت این مطالعات به طور معنیداری بیشتر از باقی مانده 89.7 درصد به توان طبقه بندی به عنوان “مطلوب” برای برنزه. برعکس مطالعات با صنعت روابط بودند کمتر از دیگران به آمدن به نتیجه گیری مهم از برنزه.

“اگر چه تعدادی از مقالات با وابستگی مالی به برنزه شدن صنعت نسبتا کوچک این مقالات ممکن است گسترده کشش در صورت استفاده در چالش های قانونی و مواد تبلیغاتی می گوید:” coauthor Meghan هالی یک dermatology محقق. “Tanners گرفتن این پیام ها ممکن است دچار بدگمانی از مزایای.”

“این اولین مطالعه به بررسی تضاد منافع در داخل سالن برنزه, ادبیات و پژواک آن چه بوده است گفت: در مورد تاثیر تنباکو و شکر صنایع در علم می گوید:” Linos.

“محققان و کارشناسان بهداشت عمومی و اعضای عموم مردم باید آگاه باشند و حساب برای صنعت مالی که در ارزیابی شواهد مربوط به خطرات و مزایای برنزه داخلی.”

یک مقاله در این کار به نظر می رسد در مجله پزشکی بریتانیا. محققان از دانشگاه اراسموس در هلند دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه نیز به این کار می کنند. موسسه ملی سلامت در بودجه پژوهش است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>