بومی سرزمین های آس تنوع زیستی اندازه گیری

دانشمندان سازمان حفاظت از محیط زیست و دولت در تلاش به ساقه جزر و مد از انقراض اغلب تمرکز تلاش ها در مناطق حفاظت شده مانند پارک ملی و حیات وحش را حفظ میکند. اما با به عنوان بسیاری از یک میلیون گونه در معرض خطر این استراتژی ممکن است به اندازه کافی برای حفظ حیات وحش به خصوص در جهان به طور فزاینده ای مختل تغییر آب و هوا.

کاهش توده انقراض است که در حال حاضر به نظر می رسد انجام خواهد شد نیاز به خلاق تر استفاده از همراه در کنار گیاهان وحشی و حیوانات. یک مطالعه جدید تأکید اثربخشی این روش با بررسی بومی-مدیریت زمین.

“ما نشان می دهد که واقعا به شدت از نظر تنوع زیستی از نظر غنای گونه های بومی-مدیریت اراضی حداقل قابل مقایسه با مناطق حفاظت شده می گوید:” زیست شناس ریچارد شوستر از دانشگاه کارلتون. و در برخی از مکان آنها به مراتب فراتر پارک ها و مناطق حفاظت شده—حتی اگر جوامع بومی ممکن است استفاده از اراضی خود را’ منابع شکار و یا جستجوی غذا برای مواد غذایی.

شوستر و تیم خود را تجزیه و تحلیل بیش از 15,000 مناطق در استرالیا و برزیل و کانادا است. آنها دریافتند که در مجموع تنوع پرندگان و پستانداران دوزیستان و خزندگان بود که بالاترین در زمین یا مدیریت و یا شرکت موفق توسط گروه های بومی در حالی که به طور تصادفی انتخاب مکان با هیچ رسمی حفاظت شد حداقل زیستی. برای گونه های در معرض تهدید در خصوص بومی سرزمین های گل کمی بالاتر از اراضی حفاظت شده در کلی غنای گونه ای در برزیل و کانادا و همچنین بالاتر برای تهدید دوزیستان و خزندگان در استرالیا, پستانداران در برزیل و پرندگان و خزندگان در کانادا. نتایج منتشر شده در ماه نوامبر گذشته در علوم محیط زیست و سیاست.

هر کشور متفاوت است, جغرافیا, آب و هوا و استعمار تاریخچه. و در عین حال قابل توجه شوستر می گوید: بهترین شاخص برای تنوع گونه است که آیا یک منطقه داده شده بود موفق توسط یک بومی جامعه است. او اشاره می کند که شیوه های پایدار صید و ماهیگیری و جستجوگری و همچنین تجویز سوزاندن و به احتمال زیاد به رخ می دهد در این مناطق است. همین Hankins, یک بوم شناس در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در چیکو است که یک عضو از دشت Miwok بومی ملت بود و نه درگیر در مطالعه موافق است. “وجود دارد احتمالا به بیش از یک اتصال به زمین” او می گوید: “و استفاده از زمین برای چیزهایی است که وجود دارد نسبت به یک پارک ملی است.”

“این واقعا مهم است برای گوش دادن به افرادی که زندگی بر روی زمین و آنها را در درایو پاسداشت تلاش های رفتن به جلو” شوستر می گوید و اضافه کرد که همکاری با جوامع بومی ممکن است فعال کردن کشورهای جهان برای دیدار بهتر است طیف گسترده ای از اهداف حفاظتی: “ما واقعا نیاز به کمک همه ما می توانیم به عنوان یک جامعه جهانی برای جلوگیری از انقراض بحران است که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im